Kozmetika, krása a drogéria: Zľavy, akcie a výpredaje

Je to predovšetkým výsadou žien, ale aj muži sa snažia o seba starať a vyzerať dobre. Veľký výber eshopov s drogériou, kozmetickými prípravkami, skrášľovacími produktmi a iným súvisiacim tovarom na jednom mieste s recenziami a všetkými potrebnými informáciami vám pomôže vybrať si správne. Notino.sk, Vivantis.sk či NechtovyRaj.sk, pri každom predajcovi nájdete ponuku najrôznejších kupónov, vďaka ktorým môžete nakupovať tieto produkty bežnej spotreby ešte lacnejšie. Inšpirujte sa aj článkami o prírodnej kozmetike, prečítajte si tipy na darčeky a ďalšie rady z nášho magazínu.

4Home.sk

BabičkinaZáhrada.sk

Benulekaren.sk

BioNatural.sk

Bohatstvo-Prírody.sk

Dermacol.sk

Eurodrogeria.sk

Grizly.sk

Herbatica.sk

Lidl.sk

Lieky24.sk

Mall.sk

Market24.sk

NechtovyRaj.sk

Topshop.sk

TPD.sk

Vitanella.sk

Vivantis.sk

Najnovšie články z kategórie kozmetika, krása a drogéria

Zdravé a krásne: Ako vybrať najlepší kolagén na rast vlasov pre ženy?

Tmavé či svetlé, krátke či dlhé – všetky majú potenciál zapôsobiť ako koruna ženskej krásy. Samozrejme, za predpokladu, že sú zdravé. Vlasy sú ozajstnou pýchou ženy, pričom každá si na nich necháva záležať. Výzvou je udržať ich vitalitu a očarujúci vzhľad aj s pribúdajúcimi rokmi. Ak bojujete so suchými, poškodenými alebo vypadávajúcimi vlasmi, potrebujete sa zamerať na ich výživu. Ako vám v tom dokáže pomôcť kolagén?

Celý článok

Klasické, bambusové alebo elektrické? Zorientujte sa v ponuke zubných kefiek

Zuby máme len jedny. Ak vám záleží na tom, v akej kondícii budú najbližšie roky tie vaše, venujte im dostatočnú pozornosť. Výber vhodnej zubnej kefky je polovicou úspechu, správna technika umývania chrupu tou druhou. Nevyhnutným krokom je používanie medzi zubných kefiek, čistiacich nití, ústnych vôd a samozrejme, pravidelná návšteva lekára v zubnej ambulancii.ň

Starostlivosť o zuby a ústnu dutinu by mala byť neodmysliteľnou súčasťou dňa. Ak chcete, aby bol váš chrup zdravý a žiarivý, siahnite po zubných kefkách, ktoré sú zárukou úspechu. Ponuka trhu je v súčasnosti viac ako bohatá. 

Celý článok

Blíži sa plesová sezóna. Buďte za hviezdu!

Spoločenská udalosť roka. Chystáte sa tento rok opäť plesať alebo vás čaká premiéra? Užite si jedinečný večer s noblesou a staňte sa hviezdou tanečného parketu. Aké sú trendy, na čo myslieť a čomu sa naopak vyhnúť? Poradíme vám!

Celý článok

Na aké zľavy sa môžete tešiť počas Black Friday 2018?

Nákupné šialenstvo s názvom Black Friday sa blíži. Deň plný akcií a zliav sa tradične koná v prvý piatok po americkom Dni Vďakyvzdania. Tento rok teda pripadá na 23. novembra, no niektoré slovenské e-shopy si tento nákupný sviatok natiahli na celý víkend, ba dokonca aj na dlhšie. Poďme sa teda spoločne pozrieť na to, čo niektoré e-shopy chystajú.

Celý článok