Zľavy, kupóny a zľavové kódy Herbatica.sk

12%

Zľava 12% pri nákupe nad 48€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využili 3 ľudia
Chcem kupón
2€

Herbatica zľavový kupón 2€

Platí pri nákupe nad 45€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 15 ľudí
Chcem kupón
Bonipo

Herbatica.sk

V internetovom obchode Herbatica.sk nájdete prírodnú ruskú kozmetiku a produkty z oblasti ruskej medicíny. Medzi obľúbené produkty patria pleťové séra, telové oleje, prírodné mydlá, prírodné peny do kúpeľa a prírodná vlasová kozmetika. Ďalšie populárne produkty sú tiež produkty, ktoré majú korene v ruskej medicíne. V kategórii ruská medicína tu môžete kúpiť produkty s liečivými účinkami na dýchacie cesty, priedušky a pľúca, oči, vlasy, chronickú únavu a nedostatok energie, bolesť hlavy, migrénu, stres, akné a kožu. Tradičná ruská medicína pracuje s rôznymi vyhľadávanými liečivými bylinami ako je napríklad morožník, ktorý má veľké zastúpenie v produktoch predávaných v internetovom obchode Herbatica.sk. Výhodou nákupu ruskej prírodnej kozmetiky online je možnosť v obchode Herbatica nakúpiť veľké množstvo produktov v zľave v kategórii výpredaj.

Ruská medicína

Ponuka produktov ruskej medicíny v obchode Herbatica.sk zahŕňa produkty určené na liečbu dýchacích ciest, medzi ktoré patrí jazvečí tuk, propolis, manuka med, ženšeňová tinktúra, ibišový sirup, eukalyptus balzam, cédrový vankúš, borovicový čaj a ďalšie. Produkty ruskej medicíny v Herbatice sú zamerané aj na liečbu poúrazových stavov, či už krémy na regeneráciu kĺbov a kostí, zohrievajúce náplaste so včelím voskom alebo aj balzamy a krémy pre športovcov. Veľmi obľúbenými sú najmä produkty obsahujúce liečivú bylinu morožník.

 

Ruská kozmetika

V sortimente prírodnej ruskej kozmetiky e-shopu Herbatica.sk je možné zakúpiť kvalitnú vlasovú kozmetiku s rôznymi účinkami. Ak hľadáte kvalitné prírodné šampóny, prírodné vlasové oleje alebo dermatologické šampóny, ktoré sú určené na poškodené vlasy alebo hľadáte vhodnú vlasovú kozmetiku proti vypadávaniu vlasov a lupinám, v e-shope Herbatica.sk ste na správnom mieste. Internetový obchod Herbatica vám tiež ponúka kvalitné výrobky z ruskej kozmetiky určené na pleť a kožu, ktoré vám pomôžu na trvalo zbaviť sa rôznych kožných problémov, či už hľadáte prírodný krém proti mozoľom a bradaviciam, krém určený na odstránenie pigmentových škvŕn, krém na suchú pokožku alebo akné. Ak máte skôr záujem o prírodné produkty na bežnú starostlivosť o tvár a pokožku, môžete si vybrať zo širokého sortimentu pleťových masiek na prírodnej báze alebo z ponuky prírodných denných a nočných krémov. V ponuke sortimentu ruskej kozmetiky Herbatica nájdete množstvo produktov v zľave za zvýhodnené ceny.

 

Výhody e-shopu Herbatica.sk

 •      Široký sortiment prírodnej kozmetiky
 •      Možnosť výberu produktu na základe účinnej látky
 •      Príjemná komunikácia
 •      Rýchle dodanie
 •      Jednoduché vyhľadávanie v produktoch a filtrácia
 •      Cenová prijateľnosť

 

Nevýhody e-shopu Herbatica.sk

 •      Občasné meškanie dodávky tovaru spojené s oneskorením prepravcu

 

Reakcie zákazníkov obchodu Herbatica.sk

Drvivá väčšina zákazníkov internetového obchodu s ruskou kozmetikou Herbatica mala pozitívne ohlasy. Za najviac pozitívne zákazníci považujú rýchle dodanie a výber zo širokého sortimentu ruskej prírodnej kozmetiky. Ako ďalší bol veľmi pozitívne hodnotený e-shop samotný, a to prehľadnosť a možnosť nakupovať produkty na základe filtrácie podľa účinnej látky.

Negatívnych recenzií na tento obchod je zanedbateľné množstvo a ak sa nejaké vyskytnú, ide zväčša o zavinenie na strane prepravcu.

Vo všeobecnosti možno povedať, že e-shop Herbatica má veľmi pozitívne recenzie zákazníkov a určite vám ho odporúčame pre váš nákup.