Zľavy, kupóny a zľavové kódy Herbatica.sk

Všetky kupóny

Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 50€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 36 ľudí
Akcia

Prihlás sa k odberu noviniek a získaš kupón na zľavu 10%

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil

Popis obchodu Herbatica.sk

Eshop Herbatica.sk prevádzkuje mála rodinná firma, ktorá sa zaoberá zdravím, krásou a prírodou. Vďaka svojim produktom chce pomáhať ľuďom viac porozumieť kráse našej planéty, ale aj kráse nás všetkých.

Firma sa snaží šíriť osvetu ochrany životného prostredia, cirkulárnej ekonomiky, alternatívnych prístupov k zdraviu, stravovaniu a celkovo životnému štýlu. Tým by mal byť uvedomelý konzum.

Obchod si vyberá iba takých výrobcov, ktorí sú autentickí, majú konkrétnu tvár, svoj príbeh a skutočnú komunitu pôsobenia. Spolupráce si teda vyberá veľmi dôsledne.

V ponuke nájdete množstvo produktov ruskej medicíny na tie najrôznejšie problémy, veľký výber aktívnych látok ako argán, céder, brezový decht, pestrec, hadí jed a pod., široký sortiment prírodnej kozmetiky, produkty pre ekologickú domácnosť a ekologický životný štýl, zdravé potraviny, vitamíny, čaje a mnoho iného.

Web je prehľadný, v zelenej lište s hlavným menu nájdete všetky základné kategórie, aktuálny sezónny trendový tovar aj výpredajový tovar, no a tiež zoznam produktov podľa značiek výrobcov.

Upúta vás veľký banner, na ktorom sa striedajú aktuálne ponuky, pod ním priamo prehľad noviniek v ponuke, prehľad najpredávanejších produktov a pod.

Súčasťou webu je aj blog, v ktorom si môžete prečítať zaujímavé články s odporúčaniami a radami pri rôznych zdravotných problémoch, so zdravými receptami, s tipmi na starostlivosť o pleť a mnoho ďalšieho.

Výhody eshopu Herbatica.sk:

-          Prehľadný web

-          Rýchle doručenie

-          Široký sortiment

-          Kvalitné produkty

-          Prijateľné ceny

-          Vernostný program

-          Výpredajový a akciový tovar

-          Profesionálna komunikácia

-          Ochotný prístup k zákazníkom

Nevýhody eshopu Herbatica.sk:

-          žiadne

Čo hovoria o eshope Herbatica.sk zákazníci:

Obchod je medzi zákazníkmi obľúbený. Jeho klientela je však pomerne špecifická a úzka. Práve títo ľudia tu nájdu všetko, čo hľadajú. A vďaka skutočne bleskovej doprave, veľkému výberu, skvelým cenám a kvalitným zdravým produktom, sa z nových zákazníkov veľmi rýchlo stávajú verní a stáli zákazníci. Tí prakticky nemajú žiadne výraznejšie sťažnosti.

Zlacnené produkty Herbatica.sk

Najviac zľavnený produkt

Ako použiť kupón na Herbatica.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Herbatica.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „DARČEKY A ZĽAVY“ a potvrďte tlačidlom „PRIDAŤ“.