GSklub.sk zľavové kódy a kupóny

Akcia

Cemio Kamzík 60 + 30 kapsúl zadarmo

 • Platí do 1. 11. 2021
 • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 29€

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Darček k nákupu nad 45 €

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Výpredaj vybraných produktov

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil

Ako použiť kupón na GSklub.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope GSKlub.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Chcem použiť zľavový kód“ a potvrďte tlačidlom „POUŽIŤ KÓD“.

Najčastejšie otázky pre GSklub.sk

 • Aké možnosti platby mám na výber?
  Vyberte si platbu na dobierku, teda kuriérovi pri prevzatí tovaru. Zaplaťte prostredníctvom benefitného programu Benefit Plus. Využite online platbu kartou alebo platbu cez Apple Pay. Na výber máte aj okamžite online bankový prevod cez platobnú bránu TrustPay.
 • Akým spôsobom doručujete tovar?
  Využívame služby kuriérskej spoločnosti Slovak Parcel Service – INTIME kuriér. Okrem toho aj služby Slovenskej pošty, či už Balík na poštu, BalíkoBOX alebo Expres kuriéra Slovenskej pošty.
 • Aká je dodacia lehota?
  V prípade kuriéra SPS či Expres kuriéra Slovenskej pošty vám bude objednávka doručená už nasledujúci pracovný deň po jej expedovaní. Rovnako nasledujúci pracovný deň po expedícii budú doručené aj objednávky prostredníctvom služieb Balík na poštu a BalíkoBOX.
 • Ako a kedy môžem vrátiť tovar?
  Vrátiť tovar, teda odstúpiť od kúpnej zmluvy, môžete bez udania dôvodu do 14 dní od prevzatia objednávky. Vyplňte príslušný formulár na odstúpenie od zmluvy, ktorý nájdete na našom webe, pošlite nám ho na našu adresu vopred alebo spolu s vráteným tovarom. Nepoužitý a nepoškodený tovar v originálnom balení pošlite na adresu Zoltána Kodálya 769/29, Galanta 924 01. Vrátený tovar však NEPOSIELAJTE NA DOBIERKU!
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  Počas záručnej doby máte právo uplatniť si reklamáciu, ktorú oznámite písomne na našej adrese. Reklamovaný produkt nám potom zašlite na adresu Zoltána Kodálya 769/29, Galanta 924 01. Reklamáciu vybavíme do 30 dní a jej spôsobe vybavenia či výsledku vás budeme informovať emailom.
 • Ako vás môžem kontaktovať v prípade otázok alebo problémov?
  S vašimi otázkami alebo problémami sa na nás neváhajte obrátiť na telefónnom čísle 031/701 82 51 a na emailovej adrese eshop@gsklub.sk.

Popis obchodu GSklub.sk

Green Swan Pharmaceuticals sa zameriava na vývoj a výrobu liekov, výživových doplnkov a zdravotníckych pomôcok pre zdravší a plnohodnotnejší život. Spoločnosť vznikla v roku 1997 vo Veľkej Británii, no v súčasnosti má svoje sídlo v Prahe.

Ako farmaceutická spoločnosť GS vyrába prípravky, ktoré obsahujú vyvážené a overené množstvo aktívnych látok v tej najvyššej možnej kvalite.

Pri výrobe sa inšpiruje aktuálnymi trendmi a odbornými farmaceutickými a medicínskymi znalosťami. Všetky suroviny v prípravkoch GS sú prírodné a spracovávané najmodernejšími technológiami.

Na eshope GSKlub.sk okrem produktov GS nájdete aj produkty švajčiarskej značky Cemio. Táto investičná spoločnosť bohato prispieva do farmaceutického priemyslu a ďalších oblastí zdravotníctva v Európe.

Zdravotné oblasti, ktoré pokrývajú produkty v ponuke eshopu, sú rôzne. Pre zdravie kĺbov a väzov sú k dispozícii Cemio Kamzík a GS Condor. Široka ponuka prípravkov na imunitu značiek GS a Cemio obsahuje echinaceu, imunostim, rôzne multivitamíny a doplnky stravy s vápnikom, horčíkom či zinkom, ženšen, vitamín C a vitamín D.

Cemio RED3 je produkt určený pre zdravie mužskej prostaty a zlepšenie potencie. Ženy tu nájdu vitamíny pre prípravu na tehotenstvo, tehotenské testy, ale aj vitamíny pre obdobie dojčenia a ovulačné testy. Okrem toho je v ponuke aj niekoľko produktov pre opaľovanie a starostlivosť o vzhľad a krásu.

Sortiment obsahuje tiež známy Koenzým Q10, produkty pre lepší spánok a upokojenie, prípravy na užívanie počas menopauzy a tiež napr. detské teplomery.

Web je dizajnovaný inak ako sme zvyknutí. Snaží sa návštevníka orientovať priamo na ponuku zobrazenú na homepage, odkiaľ sa dá ľahko kliknúť priamo na zobrazené ponúkané produkty alebo do jednotlivých kategórií. Nájdete tu aj najpredávanejšie produkty, no a napokon nechýba ani GS Magazín, čo je blog ponúkajúci užitočné rady, tipy a informácie o zdravom životnom štýle.

Okrem toho, že spoločnosť prevádzkuje svoj vlastný eshop, jej kvalitné prípravky je možné zakúpiť aj v iných lekárňach.

Výhody eshopu GSKlub.sk:

-          Zaujímavý a prehľadný web

-          Darček pri nákupe nad 45 eur

-          Doprava zadarmo pri nákupe nad 29 eur

-          Vysoká kvalita produktov

-          Prijateľné ceny

-          Rýchle doručenie

-          Profesionálna komunikácia

-          Blog

-          Produkty je možné zakúpiť aj v bežnej lekárni

Nevýhody eshopu GSKlub.sk:

-          O žiadnych nevieme

Čo hovoria o eshope GSKlub.sk zákazníci:

Ak niekomu záleží na svojom zdraví a zdravom životnom štýle v akomkoľvek veku, tak sa zrejme už s produktami od GS či Cemio stretol. Sú mimoriadne rozšírené a obľúbené aj vďaka tomu, že sú dostupné na predaj v rôznych lekárňach. Zákazníci však majú veľmi dobré skúsenosti aj s nákupom týchto produktov priamo na eshope GSKlub.sk, pretože je veľmi prehľadný, cenovo dostupný a svoje kvalitné produkty dokáže doručiť do 2 až 3 dní. Dôležitá je tiež výborná komunkácia so zákazníkmi, čo je v dnešnej dobe silnou konkurenčnou výhodou.