Nutraceutics.sk zľavové kódy a kupóny

Akcia

Teraz akcia –30% na všetky produkty.

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Pri objednávke 3 a viac kusov doprava ZADARMO.

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil

Ako použiť kupón na Nutraceutics.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Nutraceutics.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Použít slevový kód“ a potvrďte tlačidlom „Vložiť“.

Najčastejšie otázky pre Nutraceutics.sk

 • Aké spôsoby platby mám na výber?
  Platiť môžete na dobierku, teda kuriérovi pri prevzatí objednávky, alebo môžete objednávku uhradiť vopred online kartou.
 • Ako mi bude tovar doručený?
  Na výber máte tieto možnosti. Tovar vám môže doručiť expres kuriér Slovenskej pošty. Využiť môžete aj kuriéra spoločnosti GEIS Parcel SK. A napokon si môžete nechať tovar zaslať na odberné miesto Zásielkovne, kde si ho kedykoľvek sami vyzdvihnete.
 • Ako a kedy môžem odstúpiť od zmluvy?
  Právo odstúpiť od zmluvy a teda vrátiť tovar bez udania dôvodu máte do 14 dní od prevzatia zásielky. Mali by ste však v takom prípade dodržať nasledovný postup. Adresa, na ktorú tovar posielajte, je ADVANCE nutraceutics, c.o. Vector park - Svätý Jur, Priemyselná 1637/3, 900 21 Svätý Jur. Pribaľte k nemu daňový doklad o zakúpení tovaru (faktúru), vyhlásenie, že ste kupujúcim, a na toto vyhlásenie napíšte číslo bankového účtu, kam Vám najneskôr do 14 dní zašleme peniaze. O tom, že nám vraciate tovar na našu adresu, nás informujte aj emailom na adrese info@nutraceutics.sk. Do emailu napíšte číslo objednávky a číslo účtu, kam chcete peniaze vrátiť.
 • Aký je postup v prípade reklamácie?
  Faktúra, ktorú dostanete spolu s doručenou objednávkou, zároveň slúži aj ako záručný list. Ak máte záujem o reklamáciu, kontaktujte nás na emailovej adrese info@nutraceutics.sk alebo telefonicky na čísle 950 439 360. Budeme vás informovať o ďalšom postupe a jednotlivých krokoch. Tiež vás budeme informovať telefonicky alebo emailom aj o tom, či a ako bola reklamácia vybavená.

Popis obchodu Nutraceutics.sk

Ak chcete dopomôcť svojmu zdraviu, produkty internetového obchodu Nutraceutics sú tou správnou voľbou. Tento český výrobca prémiových výživových doplnkov ponúka širokú paletu výrobkov, ktoré sú založené na prírodnej báze, podliehajú prísnych vstupným aj výstupným kontrolám a sú predávané aj v kamenných lekárňach. Nech Vás trápi takmer akýkoľvek zdravotný problém, Nutraceutics vám ponúkne riešenie. Pokiaľ máte radi výhodné nákupy, akcie a zľavové kupóny od ADVANCE nutraceutics vás určite potešia.

Výživové doplnky od hlavy až po päty

Eshop Nutraceutics.sk má v ponuke skutočne veľký výber výživových doplnkov. Možno hľadáte niečo všeobecné na doplnenie živí a posilnenie imunity, v tom prípade tu nájdete 100% Spirulinu BIO alebo výťažok z riasy Chlorella. Zaujímavým doplnkom je výťažok z mladého zeleného jačmeňa, ktorý nakúpite so zľavovým kupónom ešte výhodnejšie. Pre staršie ročníky alebo aktívnych športovcov má tento eshop prichystaný Flextor, ktorý pomáha vašim kĺbom zvládať záťaž bez poškodenia. Pre vašu vysnívanú postavu je v ponuke Garsin, vďaka ktorému bude vaše aktívne chudnutie ešte rýchlejšie a trvácnejšie.

 

Doplnky výživy pre všetky ročníky

Každá žena chce byť prirodzene krásna. Pomôcť tomuto cieľu môžete s ponúkaným doplnkom výživy Dermavit, ktorý je určený práve na pleť. Starnutie síce nezastavíte, ale môžete ho spomaliť. Pri problémoch s nestálou hodnotou cukru v krvi, odporúča výrobca Diaben, ktorý napomáha udržiavať stálu a ideálnu hodnotu cukru v tele. Máte pred sebou náročné obdobie v škole alebo v práci? Brainactive naštartuje vaše mozgové bunky na maximum. Pomáha pri učení a sústredení, tak ako všetky ostatné výživové doplnky, je vyrobený na 100% prírodnej báze bez rizika návyku. To je len zlomok skvelých výrobkov od Advanced Nutraceutics, ktorý sa postará aj o vaše vlasy, zrak, intímne problémy, pečeň, žily, spánok, srdce a mnoho ďalšieho.

 

Výhody e-shopu Nutraceutics.sk

 • Široký výber produktov
 • Rýchle dodanie
 • Priaznivé ceny
 • Akcie, zľavové kupóny
 • Výborná chuť a dobré výsledky
 • Dobrá komunikácia

 

Nevýhody e-shopu Nutraceutics.sk

 • Na každý organizmus doplnky účinkujú inak

 

Čo hovoria na Nutraceutics.sk zákazníci?

Väčšina názorov je pozitívna. Zákazníci oceňujú nielen veľký výber výživových doplnkov, ale najmä ich účinok, čo je samozrejme aj hlavným cieľom. Bez ohľadu na to, o ktorý produkt sa jedná, účinky boli viditeľné u takmer všetkých zákazníkov, čo je aj dôvodom, prečo v tomto eshope nakupujú pravidelne. Ďalším dôvodom je rýchle dodanie a jeho priaznivé ceny, ale aj garancia vrátenia 10€ v prípade, že tovar dorazí neskôr. Zľavové kupóny na nákup sú taktiež využívané vo veľkej miere. V prípade, že si zákazník nie je istý výrobkom, môže sa obrátiť na zákaznícky servis alebo na lekára a lekárnika, nakoľko produkty tohto výrobcu sú známe a zároveň majú tie najprísnejšie certifikáty a povolenia, ktoré sa týkajú liečiv ako takých.

Jediným zaznamenaným negatívom je nižšia alebo žiadna účinnosť doplnku v ojedinelých prípadoch. To je ale spôsobené individuálnym zdravotným problémom každého jedinca, čo spôsobuje rôznorodý účinok výživového doplnku.

Najnovšie články

Nutraceutics - výživové doplnky, ktoré liečia

Uponáhľaná doba kladie na naše plecia stále viac a viac záťaže. Okrem psychickej v podobe rastúceho množstva povinností, termínov, medziľudských vzťahov aj tie fyzické.

Nedostatok spánku, zanedbávanie životosprávy, menších zranení a chorôb, prehliadanie chronických neduhov nakoniec prinesie vždy ten istý výsledok – veľký varovný signál nášho tela (kolaps, únavová zlomenina a.i.), ktorý príde v ten najmenej vhodný čas. Tu pomôže jedine špecializovaný lekár.

Pri menej závažných zdravotných problémoch si ale vieme pomôcť aj sami. Ako? Venujte pár minút informáciám v tomto článku a zistíte, že užívanie liekov nie je vždy potrebné.

Postačí sa zamyslieť nad svojim zdravím a správne vybrať výživový doplnok od Nutraceutics.sk.

Celý článok