Zľavy, kupóny a zľavové kódy Lieky24.sk

Doprava pre nákup od 15€ zdarma!

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 16 ľudí
Využiť akciu

Zľavy na lieky24.sk až do 75%

Zľavy až do 75% na voľnopredajné lieky, výživové doplnky, kozmetiku, dietetické potraviny s ohrozenou dobou použiteľnosti alebo inak poškodené (napr. vonkajší obal), avšak dajú sa stále bezpečne užívať. Počet kusov je limitovaný!

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 15 ľudí
Využiť akciu

Najlepšie zľavy na jednom mieste!

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 14 ľudí
Využiť akciu

Internetová lekáreň Lieky24.sk vám ponúka možnosť nakúpiť lieky z pohodlia vášho domova. Okrem liekov si môžete vybrať v tejto online lekárni aj produkty na výživy a šport, homeopatiká, potraviny a nápoje či kozmetiku alebo drogériu. V ponuke tiež nechýbajú zdravotnícke potreby. Ak teda potrebuje lieky na chrípku, bolesti hrdla, nádchu či kašeľ, alebo proti bolesti svalov a kĺbov, prípadne len hľadáte výživové doplnky, internetová lekáreň Lieky24 je to správne miesto. Navyše pri nákupe nad 15 eur vám lieky dovezú domov zadarmo.

Lieky a homeopatiká

Najlacnejšia lekáreň Lieky24.sk sa stará o vaše zdravie. Preto ponúka online možnosť nákupu liekov proti chrípke, nachladnutiu, kašľu či horúčke. Taktiež v tejto internetovej lekárni nájdete aj lieky na trávenie a metabolizmus, alebo proti bolestiam hlavy, krku, svalov, kĺbov, srdca, ciev. Okrem klasických liekov ponúkajú Lieky24 aj homeopatiká, vitamíny, minerály či enzýmy. V ich ponuke sa tiež nachádzajú výživové doplnky ako prírodné výťažky, doplnky na imunitu, zmysly, mozog, vitalitu či kožu, nechty a vlasy.

Internetová lekáreň Lieky24.sk myslí aj na vaše peňaženky. Preto svojim zákazníkom ponúka výpredaje a akcie. Niektoré produkty má s dlhodobo nízkymi cenami, iné dáva do zliav a často ponúka aj výpredaje rôzneho druhu.

 

Výhody e-shopu Lieky24.sk:

 • rýchle dodanie tovaru
 • dobré ceny
 • široký sortiment
 • výhodné akcie
 • poštovné zadarmo už od 15 eur
 • možnosť platby cez PayPal
 • skvelá komunikácia

 

Nevýhody e-shopu Lieky24.sk:

 • občasné problémy s doručením objednaného tovaru

 

Čo hovoria na internetovú lekáreň Lieky24.sk zákazníci?

Recenzie zákazníkov internetovej lekárne Lieky24 hovoria sami za seba. Zákazníci sú nadmieru spokojní so širokým sortimentom, ktorý táto online lekáreň ponúka. Oceňujú tiež dobré ceny a výhodné akcie a zľavy. Páči sa im tiež komunikácia s obchodom, rýchle dodanie objednaného tovaru, možnosť platiť PayPalom a tešia sa tiež tomu, že poštovné je od 15 eur zadarmo.

Malé nezrovnalosti sa objavili pri doručovaní objednaného tovaru. Stalo sa, že si klienti objednali tovar, ktorý na internete lekáreň označila za skladom, no v skutočnosti už bol vypredaný, prípadne došiel zákazníkom iný tovar, ako bol objednaný a zaplatený. Obchod sa však snaží svoje pochybenie odčiniť a vyjsť zákazníkom v ústrety.

Všetko pre vaše bábätko

Rozhodli ste sa dojčiť. Správna voľba! Materinské mlieko je pre dieťa veľmi dôležité a nepomáha mu bojovať len s hladom. Už od prvého dňa vďaka blízkosti nadväzuje vzťah s matkou, ktorý trvá celý život. Materské mlieko má množstvo výhod, ale nie každá mamička má šťastie sa na neho spoľahnúť. Aj keď by veľmi chcela. Prečo je materské mlieko pre dieťa také dôležité a ako ho plnohodnotne nahradiť?

Umelé mlieko je riešenie. Dnes ich na trhu nájdete niekoľko druhov a všetky sa snažia presvedčiť vás svojou kvalitou. Výrobcovia vedia, na čo sú mamičky citlivé a že chcú pre svoje deti len to najlepšie. Ako si správne vybrať?

Celý článok