Jedlo, nápoje a varenie: Zľavy, akcie a výpredaje

Tipy na zdravé recepty, ale aj špeciálne diéty, zariadenie do vašej kuchyne či jednoducho donášku jedla a nápojov na pár kliknutí. To všetko a ešte viac nájdete na tomto mieste. Wolt, Bistro, Delimano... Výber eshopov so zaujímavými ponukami zľavových kupónov, ktoré vás presvedčia o tom, že všetko sa dá lacnejšie a výhodnejšie, máte priamo pred sebou. Nemusíte dať na prvý dojem, nemusíte sa nechať ovplyvniť. Informácie, odporúčania aj recenzie vám pomôžu rozhodnúť sa správne. Poradíme vám, ako naskočiť na zdravý životný štýl a nezísť z cesty.

4Home.sk

BabičkinaZáhrada.sk

Chefshop.sk

Chocolissimo.sk

Delimano.sk

Grizly.sk

Kulina.sk

Mall.sk

Supershape.sk

Tchibo.sk

Topshop.sk

Wolt.com

Najnovšie články z kategórie jedlo, nápoje a varenie

Ako variť zdravo a lacno? Ukážeme vám!

V dnešnej hektickej dobe, kedy čas a financie sú často našimi najväčšími výzvami, je varenie zdravo a lacno pre rodinu cennou zručnosťou. S touto úlohou však často súvisí neľahký úkol vyvažovania medzi cenovo dostupnými surovinami a potrebou poskytnúť našim blízkym výživné a chutné jedlá.
Celý článok

Sušička na ovocie? Investícia do zdravia

Aký je váš prvý dojem, keď si spomeniete na sušené ovocie? Možno vám napadne sladká chuť hrozienok, chrumkavý kúsok sušenej marhule alebo intenzívne aromatický sušený ananás. Sušené ovocie je skutočne jedinečným pokrmom, ktorý v sebe spája prírodnú sladkosť s bohatými živinami.
Celý článok

Benefity, ktoré v sebe ukrýva proteínová diéta

KetoDiet všetci dobre poznáte - ide o proteínovú diétu, ktorá je vhodná pre každého jedného z vás, kto túži schudnúť, no zároveň túži po skvelom pocite, ako sa cítiť príjemne a zdravo. Táto proteínová diéta vám pomôže skončiť s nadbytočnou hmotnosťou, kilami navyše a pomôže vám, aby vo vašom zdravom tele bol zdravý duch, aby ste chudli s radosťou a aby vám chudnutie doslova chutilo. Dnes sme sa rozhodli vám priniesť pár benefitov toho, čo je na nej tak super, a prečo sa naša proteínová diéta oplatí.
Celý článok

TIPY na zdravé raňajky

Raňajky sú základom celého dňa a nášho fungovania. To ste už určite počuli. Okrem toho, raňajky vám naozaj dodajú kopec energie, nakopnú vás a naštartujú váš metabolizmus po spánku alebo po chvíli oddychu. Raňajky by mali byť sýte, ale zároveň rýchle a jednoduché na prípravu. Čím rýchlejšie pripravené raňajky, tým viac času na menšieho šlofíka ráno a tiež viac času na chystanie sa do práce či školy.
Celý článok

5 pomocníkov pre jednoduchšie varenie

S modernými pomocníkmi Klarstein je varenie jednoducho zábava! Predstavujeme vám 5 pomocníkov, s ktorými bude varenie jednoduchšie a vaša kuchyňa dosiahne na nový level. Až keď ich budete mať doma si uvedomíte, ako veľmi vám v kuchyni chýbali.
Celý článok

Ako šetriť? Vyhnite sa oblúkom reštauráciám

Obed s kolegami, večera s rodinou či priateľmi. Ako často sa v reštaurácii stravujete vy? Vzdajte sa na čas pohodlnosti a budete sa čudovať, aký obnos peňazí budete môcť na konci mesiaca minúť na niečo zmysluplnejšie. Keď si tieto výdaje spočítate za rok, budete príjemne prekvapení. Potraviny sú stále drahšie a drahšie, ale bez nich sa nezaobídeme. Jesť sa skrátka musí, ale určite sa dá aj ušetriť. Správnou kombináciou nakupovania a varenia dokážete pekné zázraky. Prečítajte si pár rád, ktoré vám pomôžu so šetrením.
Celý článok