TIPY na zdravé raňajky

TIPY na zdravé raňajky
Raňajky sú základom celého dňa a nášho fungovania. To ste už určite počuli. Okrem toho, raňajky vám naozaj dodajú kopec energie, nakopnú vás a naštartujú váš metabolizmus po spánku alebo po chvíli oddychu. Raňajky by mali byť sýte, ale zároveň rýchle a jednoduché na prípravu. Čím rýchlejšie pripravené raňajky, tým viac času na menšieho šlofíka ráno a tiež viac času na chystanie sa do práce či školy.

Ako na zdravé raňajky?

Aké raňajky vás určite zasýtia a netrvá dlho kým ich pripravíte? No práve tie naše. Cereálne, ovocné, jednoduché a chutné. Prinášame vám pár našich tipov, čo by vám mohlo chutiť a čo vás určite na začiatku pracovného dňa nakopne. Raňajky by mali byť zdravé a potom aj náš život bude sprevádzaný zdravým spôsobom. Naše produkty sú kvalitné a okrem množstva vitamínov a minerálov obsahujú prospešné látky, ktoré vás nielen nakopnú a nasýtia, ale postarajú sa vám aj o vaše zdravie a správne fungovanie celého tela a zdravý životný štýl.


Zdravé maškrty pre vás

Okrem zdravých potravín vhodných na konzumovanie nájdete v našej ponuke aj rôzne maškrty, z ktorých si určite každý jeden maškrtník - aj ten, ktorý na raňajky čas nemá - príde na svoje. V našej ponuke nájdete dobroty, ktoré viete zjesť aj na desiatu, nielen na raňajky a sú plné živín, stvorených ako pre vás.

Grizly

Grizly Slnečnicové semienka lúpané 1000 g

Ošúpané jadra slnečnice sú výborným zdrojom vlákniny, rastlinných proteínov, železa a zdravých tukov.

GRIZLY Arašidová pasta v tube 75 g

Arašidová pasta je zomletá do lahodnej jemnej konzistencie a zabalená do praktickej tuby vhodnej na každodenné cesty za prácou i zábavou.

Grizly Mandle Natural nelúpané 1000 g

Nie je to len tak, že sa mandle považujú za jednu z najzdravších pochúťok, ktorú spolu s ovocím veľmi radi odporúčame my aj výživoví špecialisti.

Grizly.sk
Grizly.skNová akcia
Doprava zdarma

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 100 ľudí
Grizly.sk
Grizly.skNová akcia
Zľava

Registrujte sa vernostného systému a získajte lepšie ceny

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 68 ľudí

Rôzne semienka či mandle viete konzumovať aj na desiatu, ale tiež si ich viete pridať napríklad do nejakého masla či raňajkovej kaše ako doplnok. Aj raňajky sú kulinársky úkon a pri tých sa medze fantázii nekladú.

Grizly

Healthyco Proteinella čokoláda/oriešok 200 g

Proteínový lieskovoorieškový čokokrém bez pridaného cukru a palmového oleja, ktorý je navyše obohatený o srvátkový izolát.

Bombus Raw ENERGY 50g kokos a kakao

Osviežujúca a trópmi požehnaná chuť kokosu a kakaa. Zdravé potešenie je teraz možné zažiť prakticky kedykoľvek a kdekoľvek.

GRIZLY 100% Arašidové maslo jemné 500 g

Vyskúšajte lahodné 100% na sucho pražené arašidové maslo, ktoré si sami vyrábame.


Na záver svoje raňajky či desiatu doplňte nejakým chutným nápojom, napríklad kávou či čajom alebo kokosovým mliekom či smoothies – je to na vás. Dobrú chuť!

Bonipo odporúča