Všetky eshopy ponúkajúce zľavy

4Home.sk

AJprodukty.sk

Alensa.sk

Alinda.sk

Alza.sk

AndreaShop.sk

Answear.sk

Artforum.sk

Astratex.sk

Bevmarket.sk

BIBLOO.SK

Billa

BioNatural.sk

Biotechusa.sk

Bistro.sk

Blancheporte.sk

Bonami.sk

Bonprix.sk

Brloh.sk

Buďchlap.sk

BUX.sk

Najnovšie články

Ako ušetriť na hypotéke

Nižšie uvedený článok vám pomôže nahliadnuť do tematiky hypoték. Neberte to ako bibliu, nakoľko pre 100 % postup ako ušetriť na hypotéke by sa dala napísať menšia príručka. Ak ste vo financiách úplne stratený a hľadáte sever, nájdete ho po prečítaní tohto článku.
Celý článok

Ako ušetriť na elektrine

Aj niekoľko desiatok eur ročne môžete ušetriť vo vašej peňaženke, ak zmeníte tarifu, dodávateľa elektriny či vymeníte staré spotrebiče za nové.
Celý článok

Ako ušetriť na Booking a AirBnB

Ubytovanie bývalo druhou najväčšou položkou pri cestovaní. Lenže v dnešnej dobe, keď môžete zohnať obojsmernú letenku za cenu denného menúčka v reštaurácii sa dnes ubytko vyšplhalo na prvú priečku. Stále ho však môžete získať za dobrú cenu, pokiaľ viete, ako na to. Tak čítajte a dozviete sa.
Celý článok

Ako ušetriť na dovolenke

Cestovanie je pomaly nové náboženstvo. Stalo sa totiž dostupným pre oveľa viac ľudí, ako kedysi. Ako to už však býva, chceme zaplatiť správnu cenu a nepreplatiť. Tu sú preto tipy, ako môžete ušetriť na dovolenke.
Celý článok

Nový telefón každý rok? Ak poznáte ako na to, na výmene dokážete ušetriť

Mobilné telefóny patria k produktom s najväčšou stratou hodnoty v prepočte na rok. Či už za to môže ich masová výroba alebo neustále predstavovanie nových modelov, kúpa nového zariadenia nie je príliš dobrou investíciou, ak to ako investíciu môžeme nazvať. Môžete však vyskúšať:

  1. Kúpiť mobilný telefón na výhodný paušál
  2. Kúpiť nový telefón z inzertného portálu
  3. Akcia ako 1+1
Celý článok

Glamour štýl aj vo vašej obývačke za pár drobných

Dojem prepychu a elegancie vzbudzuje istý typ materiálového prevedenia a len v určitých odtieňoch. Najviac ho precítite v takých interiéroch, kde dominuje starožitný nábytok spolu s doplnkami vo vysokom lesku. Pri textilných prvkoch je nutné, aby boli príjemné na dotyk, husto riasené a udržiavané do žiarivej krásy. Dominantný prvok, či už v obývačke, alebo v spálni by mal byť nadrozmerný (gauč v tvare U, obraz na stene a pod.). Najvhodnejšími farbami sú zlatá, strieborná, medená, sýtočervená, kráľovská modrá a fialová. Ak v miestnosti podnietite priam kráľovskú alebo neoromantickú atmosféru, vedzte, že vás obklopuje ozajstný glamour štýl. Áno, dá sa „vyskladať“ aj za pár eur! Ako na to?

Celý článok

Ako ušetriť za teplú vodu

Denná spotreba vody jedného človeka v domácnosti je približne 90 litrov vody. Štvorčlenná rodina tak ročne za vodu minie asi 400 eur, pričom úspora sa dá dosiahnuť aj bez väčších investícií či zanedbávaním hygieny.
Celý článok