Všetky eshopy ponúkajúce zľavy

4Home.sk

AFG.sk

AJprodukty.sk

Alensa.sk

AliExpress

Alinda.sk

AndreaShop.sk

Artforum.sk

Artmie.sk

Astoreo.sk

Attractiv.sk

BabičkinaZáhrada.sk

Balabim.sk

Benulekaren.sk

BioNatural.sk

Bittersweetparis.sk

Blancheporte.sk

Boel.sk

Bohatstvo-Prírody.sk

Bonprix.sk

CCC

Najnovšie články

Ako variť zdravo a lacno? Ukážeme vám!

V dnešnej hektickej dobe, kedy čas a financie sú často našimi najväčšími výzvami, je varenie zdravo a lacno pre rodinu cennou zručnosťou. S touto úlohou však často súvisí neľahký úkol vyvažovania medzi cenovo dostupnými surovinami a potrebou poskytnúť našim blízkym výživné a chutné jedlá.
Celý článok

Šikovné tipy na vianočné darceky

Blíži sa najkúzelnejšie obdobie roka, plné svetielok, radosti a očakávania. Vianočná atmosféra je vždy spojená s láskou, rodinnou pohodou a, samozrejme, s tradíciou darčekovania. Vybrať ten správny darček však môže byť výzvou. Preto sme pre vás pripravili zoznam nápadov na vianočné darčeky pre ženy a mužov, ktoré nielen potešia, ale tiež prinesú úsporu peňazí.
Celý článok

Prečo elektronické knihy získavajú stále väčšiu popularitu?

Elektronické knihy (často nazývané e-knihy) zmenili spôsob, akým čítame a zdieľame literatúru. Elektronické knihy sa stávajú stále populárnejšími medzi čitateľmi po celom svete. S rastúcim trendom digitalizácie kníh je dôležité poznať výhody a dôvody, prečo by ste mali zvážiť prechod na čítanie e-kníh. V tomto článku sa pozrieme na niekoľko kľúčových výhod elektronických kníh.
Celý článok

Získajte maximálnu výhodu z carsharingu a ušetrite

V dnešnom uponáhľanom svete je mobilnosť kľúčovým faktorom nášho každodenného života. Cestovanie a presuny sú neoddeliteľnou súčasťou našich aktivít, či už ide o prácu, voľný čas alebo osobné povinnosti. Otázka, či investovať do vlastníctva auta, alebo sa uchýliť k alternatívnym riešeniam, je častou dilemou mnohých ľudí.
Celý článok

Využite slnečnú energiu pomocou fotovoltaiky pre váš domov

S rozvojom technológií a stále rastúcimi ekologickými obavami stáva fotovoltaika populárnym riešením pre získavanie čistej a udržateľnej energie. Fotovoltaika, často nazývaná aj solárna energia, umožňuje prevádzať slnečnú energiu na elektrickú energiu prostredníctvom fotovoltaických panelov.
Celý článok

Ako zazimovať bazén a ušetriť?

Bazény sú v letných mesiacoch neoceniteľnou zábavou a relaxom pre rodiny a priateľov. No keď príde zima, stojíme pred dôležitým úkolom - zazimovať náš bazén tak, aby prečkal chladné mesiace v dobrom stave. 

Celý článok