Zľavy, kupóny a zľavové kódy Alensa.sk

20 %

Zľava 20% na okuliare značky Crullé

 • Platí do 30.11.2019
 • Využil 1 človek
Chcem kupón

Doprava zdarma!

Platí pri nákupe nad 45€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 21 ľudí
Využiť akciu

Výhodné balenia za výhodné ceny

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 18 ľudí
Využiť akciu

Internetový obchod alensa.sk za špecializuje na predaj kontaktných šošoviek a kompletného príslušenstva k šošovkám. Ponúka široké spektrum rôznych druhov šošoviek a roztokov, z ktorých si vyberú aj tí najnáročnejší zákazníci. V prípade potreby sa môžu nakupujúci obrátiť na zákaznícku linku, kde im vždy poradia. V neposlednom rade má obchod alensa.sk výhodné alensa zľavové kupóny, vďaka ktorým nakúpite najvýhodnejšie.

S Alensa.sk to ide aj bez okuliarov

Ak patríte medzi tých, ktorým okuliare prekážajú v pracovnej alebo športovej činnosti, internetový obchod alensa.sk má pre vás riešenie v podobe lacných kontaktných šošoviek. Tu nakúpite všetky druhy šošoviek, či už jednodňové, dvojtýždenné, mesačné alebo sa odvážite na farebné šošovky. Výber je široký bez ohľadu na silu dioptrií a dokonca sú k dispozícii aj špeciále multifokálne a torické šošovky. Pre kvalitné uskladnenie šošoviek ponúka alensa.sk množstvo roztokov v rôznych výhodných baleniach. K lacným kontaktným šošovkám si môžete pribaliť aj očné kvapky, aby ste predišli nepríjemnému dráždeniu.

 

Vybrať si môžete aj príslušenstvo k šošovkám

Aby ste mohli bezpečne kontaktné šošovky prenášať, Alensa.sk má v ponuke množstvo puzdier na šošovky, kazety, ale aj klieštiky na jemnú a hygienickú manipuláciu s kontaktnými šošovkami. Kontaktné šošovky ale nemôžu nahradiť slnečné okuliare s UV filtrom. To v našom obchode nie je problém. Na výber je množstvo štýlových slnečných okuliarov s UV filtrom pre maximálnu ochranu vašich očí. Výhodou tohto obchodu je poradenstvo v prípade, že si neviete dať rady. Máte viacero možností ako sa spojiť so zákazníckym servisom, ktorý vám vždy ochotne poradí, aby bol váš výber kontaktných šošoviek čo najlepší.

Pre čo najvýhodnejší nákup nezabudnite využiť zľavové kódy alensa, vďaka ktorým výhodne ušetríte.

 

Výhody e-shopu Alensa.sk

 • Rýchle dodanie tovaru
 • Zľavové kódy -10% na nákup
 • Výborné ceny oproti konkurencii
 • Poštovné nad 10€ zdarma
 • Spoľahlivosť a výborná komunikácia

 

Nevýhody e-shopu Alensa.sk

 • V ojedinelých prípadoch horšia komunikácia

 

Čo hovoria na e-shop Alensa zákazníci?

Takmer všetci zákazníci, ktorí poskytli recenziu sú veľmi spokojní s ich nákupom. Pravidelne sa do tohto e-shopu vracajú. Nájdu tu to, čo potrebujú a vedia, že dodanie tovaru bude rýchle a spoľahlivé. Oceňujú 10% zľavové kupóny pri nákupoch, ale aj vo všeobecnosti priaznivé ceny oproti konkurencii. Pokiaľ máte v pláne väčší nákup, určite vás poteší dodanie zdarma pri nákupe nad 10€ tak ako väčšinu stálych zákazníkov.

Negatívne recenzie nie sú takmer žiadne. Ak sa predsa len objaví drobnosť, tak je to spôsobené horšou komunikáciou so zákazníkom, ktorá ale môže byť spôsobená aj nedorozumením. Všetky takéto prípade obchod vyriešil dodatočne k spokojnosti zákazníka.