Zdravie a výživové doplnky: Zľavy, akcie a výpredaje

Je úplne jedno, či ste aktívny športovec, snažíte sa schudnúť, doplniť chýbajúce minerály, podporiť imunitu, zlepšiť zdravotný stav alebo chcete zlepšiť iné prirodzené funkcie vášho tela. Nájdete tu veľký výber eshopov s kvalitnými výživovými doplnkami, liečivami a produktami pre zdravie a krásu. KetoDiet.sk, Mastichashop.sk, Prezdravie.sk a mnoho ďalších obchodov má vo svojej ponuke veľmi atraktívne kupóny, vďaka ktorým si môžete znížiť celkovú cenu vášho nákupu, získať zaujímavé darčeky alebo ďalšie výhody. Hľadáte správnu cestu? Poradíme vám, ako sa zbaviť zlozvykov, ako zlepšiť metabolizmus aj to, ako sa správne stravovať.

Alensa.sk

BabičkinaZáhrada.sk

Benulekaren.sk

Bohatstvo-Prírody.sk

Danimani.sk

Dermacol.sk

eJoy.sk

Erex24.sk

eSlim.sk

GSklub.sk

Herbatica.sk

Incacollagen.sk

iZerex.sk

KetoMix.sk

Kloubus.sk

Lieky24.sk

Mall.sk

Mastichaterapia.sk

MyProtein.sk

Najlekaren.eu

Nutraceutics.sk

Najnovšie články z kategórie zdravie a výživové doplnky

Ako zvládnuť prácu z domu a zároveň sa starať o rodinu?

Práca z domu sa v posledných rokoch stala čím ďalej bežnejšou realitou pre mnohých ľudí. Prináša so sebou síce flexibilitu a úsporu času, ale môže predstavovať aj výzvu, najmä pre rodičov, ktorí musia skĺbiť pracovné povinnosti so starostlivosťou o deti. Ako teda zvládnuť túto úlohu a udržať si zdravú rovnováhu medzi prácou a súkromným životom?

 

Celý článok

Vyskúšajte zľavové kódy na Pilulka.sk

Ušetriť pomocou zliav sa vždy oplatí. O to viac, ak nakupujete produkty na starostlivosť o vaše zdravie, deti alebo kvalitnú kozmetiku. Zníženie ceny pri mnohých nákupoch vám prinesú aj Pilulka zľavové kódy. Na čo všetko a ako ich môžete využiť?
Celý článok

Získajte kozmetiku za ešte výhodnejšie ceny

Kto šetrí, má za tri. Táto stará ľudová múdrosť platí i dnes a dokonca platí trojnásobne. Rozumné šetrenie v dobe zdražovania je viac ako na mieste. Šetriť sa neoplatí, ak by malo ísť o šetrenie na zdraví, psychickej pohode a na veciach, ktoré nám prinášajú radosť. Pre ženy je nepredstaviteľné, aby sa vzdali svojej dennej rutiny a prestali používať obľúbenú kozmetiku. Ak máte hlboko do vrecka, získajte kozmetiku za ešte výhodnejšie ceny.
Celý článok

Ako sa prihlásiť na očkovanie? Poradíme vám! + (PREHĽAD)

Pandémia Covid-19, ktorá sa začala pred mnohými mesiacmi a momentálne je stále na vrchole, komplikuje životy obyvateľom nielen u nás, ale aj v zahraničí. Najhoršie na celej situácii je, že počty obetí sa neustále zvyšujú. Skúsenosti z domova a najmä zo zahraničia nám ukazujú, že jediným účinným spôsobom, ako ochorenie udržať pod kontrolou a minimalizovať jeho šírenie je očkovanie. 

Očkovacie látky boli pre mimoriadnu závažnosť ochorenia vyvíjané všetkými poprednými svetovými farmaceutickými firmami a v pomerne krátkom čase boli k dispozícii viaceré vakcíny. Tieto je možné dnes aplikovať v procese očkovania aj na území SR. My vám poradíme, ako sa na očkovanie prihlásiť. Očkovaním každý chráni sám seba a tiež aj svoje rodiny a okolie. 

Celý článok

Ako znížiť tlak? Overené tipy (POZNÁTE VŠETKY?) 

Krvný tlak môže byť príliš vysoký vtedy hovoríme o hypertenzii a tiež aj príliš nízky, ktorý nazývame hypotenzia. Na rozdiel od vysokého krvného tlaku ho necharakterizujeme ako chorobu a pre ľudské telo nie je až taký nebezpečný. 

Problémy s vysokým krvným tlakom má v súčasnosti 1 z 5 ľudí a klasifikuje sa ako civilizačná choroba. To znamená, že jej výskyt je priamo naviazaný na moderný životný štýl, s ktorým sa spájajú nedostatok pohybu, nevhodné stravovanie, stresové prostredie a celý rad iných príťaží. Pomerne zaujímavo vyznievajú aj ďalšie informácie o liečbe pacientov na Slovensku, ktoré hovoria, že 1 zo 4 ľudí o svojom probléme s krvným tlakom vôbec nevie a tiež, že iba 1 z 3 ľudí  je liečený správne.

Zo spomenutého vyplýva, že je dobré pozorne sledovať svoje telo a problémy s krvným tlakom nepodceňovať. Najmä vysoký tlak je nutné okamžite začať liečiť, samozrejme  s pomocou odborníkov lekárov. V článku si uvedieme príklady na prejavy porúch krvného tlaku a prinesieme aj niekoľko tipov, ako sa s nimi vyrovnať a účinne ich liečiť. 

Celý článok

Ako sa robia deti (OVERENÝ návod ako otehotnieť)

V našom článku sa pokúsime vysvetliť niektoré zo zásad, ako efektívne otehotnieť a tiež viacero metód, ktoré sa oplatí vyskúšať. Túžba mať deti a dať tak svojmu životu nový zmysel sa v každom objaví v iný čas, a niekedy môže byť spojená s problémami pri otehotnení. Príčin môže byť viacero, ale prvá rada znie, že na všetko dobré sa musí aj čakať a netreba prepadať ihneď panike. 


Dnes je v spoločnosti trendom postup, že mladí ľudia sa najprv snažia o vzdelanie a následne hľadajú uplatnenie v práci a hmotné zabezpečenie. Založenie rodiny sa dostáva na rad až neskôr. Takýto postup má svoju logiku a tiež aj pozitíva, ale čím viac sa počatie dieťaťa odďaľuje, tým vyššie riziká treba očakávať. Plodenie potomkov môže byť behom na dlhú trať a vo všeobecnosti platí, že čím sú budúci rodičia starší, tým dlhšia práca ich čaká. 

Celý článok