Auto-moto: Zľavy, akcie a výpredaje

Či už sa blíži čas prezúvania pneumatík, pripravujete sa na dlhšie cesty alebo jednoducho hľadáte novú výbavu, vždy máte možnosti ako ušetriť nemalú finančnú sumu. Široký sortiment doplnkov, vybavenia, ale aj pneumatík a iného tovaru do vášho auta nájdete aj v ponuke Alza.sk, Mall.sk či Pneumatiky.sk. Eshop s príznačným názvom Pneumatiky.sk vám ponúka všetko potrebné pre sezónne prezutie a ešte oveľa viac. Prečítajte si, ako pripraviť vaše auto na zimu a vyberte si z ponuky obchodov a kupónov, ktoré vám pomôžu nakúpiť maximálne výhodne.

Boel.sk

Lidl.sk

Mall.sk

Pneumatiky.sk

Najnovšie články z kategórie auto-moto

Praktické tipy, ako ušetriť palivo v aute

Keďže neviete ovplyvniť cenu paliva, môžete ovplyvniť aspoň jeho spotrebu. Vyhnite sa preto neekonomickému správaniu, a zníži sa tým aj vaša spotreba. Dnešné ceny benzínu a nafty sú pre mnohých šoférov zlým snom. Ak máte technický stav auta v poriadku, zostáva upraviť váš jazdný štýl. Ekonomickou jazdou nešetríte len seba, ale príroda sa poteší. Prečítajte si preto jednoduché rady, ako na to. Keď sa nimi budete riadiť, poďakuje sa vám aj vaša peňaženka.
Celý článok

Platíte veľa za poistku? Takto ušetríte s PZP

Na Slovensku pôsobí aktuálne 12 poisťovní, ktoré ochotne vyhodnotia cenu PZP (povinného zmluvného poistenia) vášho auta. Slovom ochotne myslíme, že cenu sa pokúsia čo najviac nafúknuť a ochotne sa budú vŕtať v každej súčiastke auta, len aby našli nejakú nedokonalosť. Existuje však niekoľko trikov, ako cenu PZP znížiť. S naším návodom sa naučíte, ako ušetriť na PZP a ako získať najlacnejšie PZP auta.
Celý článok

Ako pripraviť svoje auto na zimu?

Letné slnečné obdobie skončilo, prišla jeseň a čochvíľa tu máme zimu. S príchodom výrazne chladnejšieho počasia, na naše auto útočí aj množstvo ďalších poveternostných nástrah. Ako teda pripraviť auto na zimu, aby sme ho ochránili pred znehodnotením a zároveň, aby sme spravili naše cestovanie bezpečným a pohodlným bez ohľadu na vrtochy počasia? Pozrite sa na naše tipy a nechajte sa inšpirovať.

Celý článok