PantaRhei.sk zľavové kódy a kupóny

Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 15€

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Akcie a zľavy na vybrané knihy

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil

Ako použiť kupón na PantaRhei.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope PantaRhei.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Uplatniť zľavový kód“ a potvrďte tlačidlom „Overiť“.

Najčastejšie otázky pre PantaRhei.sk

 • Akým spôsobom doručujete objednávky?
  Vybrať si môžete doručenie kuriérom GLS až k vám domov, doručenie kuriérom Slovenskej pošty, alebo služby Balík na poštu či BalíkoBox a tiež doručenie na výdajné miesto Zásielkovne. Objednávku si môžete tiež prísť vyzdvihnúť do ktoréhokoľvek z našich kamenných kníhkupectiev osobne.
 • Ako postupovať pri vyhľadávaní knihy?
  Je to jednoduché. Zadajte názov knihy alebo autora do vyhľadávača a výsledok sa vám ihneď zobrazí v zozname, odkiaľ si okamžite môžete knihu objednať.
 • Čo, ak mám záujem o knihu, ktorú momentálne nemáte v ponuke?
  V takom prípade nám napíšte email na info@pantarhei.sk a my sa pokúsime knihu zohnať u našich dodávateľov. Nevieme vám však v tomto prípade zaručiť, ako dlho bude vybavenie dostupnosti trvať. Budeme vás však o tom priebežne informovať.
 • Môžem dodatočne upraviť alebo rozdeliť svoju objednávku?
  Čo najskôr po odoslaní objednávky nás kontaktujte na emailovej adrese info@pantarhei.sk a my sa pokúsime vašu objednávku podľa možností a vašich požiadaviek upraviť, prípadne rozdeliť.
 • Ako funguje vernostný systéme?
  Už po uskutočnení prvého nákupu sa môžete stať členom nášho Panta Rhei Klubu. Vyplnenú a podpísanú prihlášku stačí odovzdať na pokladni a hneď dostanete aj vernostnú kartu. Pri prvom nákupu síce zľavu ešte nemáte, avšak pri každom ďalšom už áno. Tieto zľavy sa však dajú uplatniť iba v kamenných predajniach PANTA RHEI, CREATIVE A CAFÉ DIAS. Viac o našom vernostnom programe sa dočítate na našom webe v časti „PR klub“ (https://www.pantarhei.sk/klub).

Popis obchodu PantaRhei.sk

Panta Rhei sa samo označuje ako najdostupnejšie internetové kníhkupectvo. Okrem eshopu má 60 kamenných predajní a viac ako 850 partnerských odberových miest po celom Slovensku, jeho sklad obsahuje viac 120-tisíc kníh.

Na slovenskom knižnom trhu pôsobí tento predajca už takmer 20 rokov, má množstvo spokojných zákazníkov, zanietených zamestnancov a vytvára ucelený tím s vydavateľmi, distribútormi a dodávateľmi.

Prvá malá predajňa Panta Rhei vznikla v roku 1989 vo Veľkom Mederi. V roku 2000 sa v bratislavskom nákupnom centre Polus spustila prevádzka prvého veľkého kníhkupectva a odvtedy sa sieť rozrastá a napreduje.

Najväčšie kníhkupectvo – dvojpodlažná predajňa na Poštovej ulici v bratislavskom Starom Meste – bola vybudovaná v roku 2009. Práve tam bola otvorená tiež prvá kaviareň Café Dias, ktorá sa doteraz rozšírila do 14 kníhkupectiev.

V roku 2009 bol spustený aj internetový obchod www.pantarhei.sk, ktorý sa teší veľkej obľube medzi zákazníkmi. V eshope nájdete bežné tlačené knihy, audioknihy, hudbu a filmy na rôznych nosičoch, spoločenské hry, ale aj kalendáre, diáre, zápisníky, puzzle, doplnky, kreatívny materiál či čokoládu.

Panta Rhei zľavový kupón

Dobrá kniha nie je nikdy zlá. Ušetrite na nákupe kníh a využite Panta Rhei zľavový kód. Jednoducho si vyberte akciu, ktorú chcete využiť a uplatnite zľavový kupón pri objednávke. Ak neviete, ako na to, pozrite si návod vyššie. V ponuke nájdete obrovské množstvo zlacnených produktov a ako bonus dostanete dopravu zdarma už pri objednávke nad 15 €. Ale pozor! Zľavy sú časovo obmedzené a netrvajú večne.

Tovar nájdete prehľadne zoradený v sekciách podľa kategórií, ale konkrétnu položku môžete nájsť aj priamo zadaním do vyhľadávača.

Panta Rhei zákazníkom pomáha zorientovať sa v ponuke aj vďaka výberom v prehľade najpredávanejšieho sortimentu, noviniek, vďaka Knižnému kompasu či sezónnym ponukám, akým je napr. Jesenné knihobranie.

Súčasťou webu je aj tzv. „Knihožrút Blog“, kde nájdete recenzie, správy, tipy na čítanie, rozhovory, informácie o rôznych udalostiach, či formáty ako Literárna revue, Kniha do Vašich uší alebo Knižny špeciál s Veronikou a iný obsah.

Panta Rhei Klub ponúka registrovaným zákazníkom zaujímavé zľavy v kamenných predajniach Panta Rhei, Creative alebo v Café Dias v hodnote až 5 %. Členovia tiež majú prístup k špeciálnym cenám na vybrané položky, k prednostným informáciám o akciách, novinkách, podujatiach, súťažiach a pod. Výhody klubu však neplatia pri nákupe v eshope.

 

Výhody nákupu v pantarhei.sk

-          Sieť kamenných predajní po celom Slovensku

-          Široký sortiment (viac ako 120-tisíc kníh)

-          Rýchle a spoľahlivé doručenie

-          Výhodné ceny

-          Mimoriadne ústretový prístup

-          Profesionálna komunikácia

-          Kvalitný blog

-          Pravidelné akcie a zľavy

-          Doprava zadarmo už pri nákupe od 15 eur

 

Nevýhody nákupu v pantarhei.sk

-          Občas meškajúce objednávky

-          Výhodu Panta Rhei Klubu neplatia pri nákupe v eshope

 

Čo hovoria o pantarhei.sk zákazníci

Zákazníci hovoria veľmi pozitívne o veľkom výbere, cenách, komunikácii, aj o rýchlosti doručenia, či o príjemnom prostredí v kamenných kníhkupectvách alebo kaviarňach. Veľa negatívnych slov na Panta Rhei nepočuť. Občas je to o meškajúcich objednávkach, nebýva to však zvykom. Niekedy zákazník upozorní na chybnú informáciu na eshope či nie celkom ideálne balenie. Sú to však ojedinelé prípady.


Video recenzia eshopu Pantarhei.sk