Zľavy, kupóny a zľavové kódy Artforum.sk

Všetky kupóny

Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 50€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 44 ľudí
Akcia

Knihy do 5,99€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 10 ľudí
Akcia

Audioknihy do 5,99€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 6 ľudí
Akcia

E-knihy do 5,99€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využili 2 ľudia

Najčastejšie otázky pre Artforum.sk

 • Aké sú možnosti platby?
  Platiť môžete dobierkou, teda v hotovosti pri prevzatí tovaru, bankovým prevodom, online platobnou kartou alebo benefitovou poukážkou Benefit Management.
 • Aké spôsoby dodania si môže vybrať?
  Na výber máte kuriérsku službu DEPO, kuriérsku službu GO4, taktiež Slovenskú poštu a napokon si tovar môžete vyzdvihnúť aj osobne na našich výdajných miestach, teda v kníhkupectvách Artforum v Bratislave, Košiciach, Žiline, Banskej Bystrici, Prešove, Nových Zámkoch a Pezinku. Pri doručovaní prostredníctvom kuriéra alebo pošty máte pri objednávke od 50 eur poštovné zadarmo. Pri osobnom odbere poštovné, samozrejme, neplatíte.
 • Aká je dodacia lehota objednávok?
  Líši sa od druhu produktov a bude vám vždy oznámený pri overovaní objednávky. Spravidla sa dodanie pohybuje medzi 1 až 14 dní. V prípade, ak tovar nie je skladom alebo nie je k dispozícii ani u výrobocov a dovozcov, môže sa dodacia lehota predĺžiť. V takých prípadoch budete o situáciu oboznámený emailom alebo telefonicky.
 • Kedy môžem odstúpiť od zmluvy?
  Zo zákona máte právo na odstúpenie od zmluvy do 14 dní od prevzatia objednávky. Tovar tak môžete bez udania dôvodu vrátiť a my vám vrátime peniaze. Odstúpiť od zmluvy môžete výhradne písomnou formou alebo emailom. Písomné odstúpenie od zmluvy so všetkými informáciami doručte spolu s produktom, ktorý vraciate na našu adresu. Produkt nesmie byť poškodený, používaný, mal by byť v pôvodnom obale so všetkým príslušenstvom a dokumentáciou.
 • Dokedy platí záruka a ako postupovať v prípade reklamácie?
  Pokiaľ nie je uvedené inak, štandardná zákonná záručná lehota na všetky produkty je 24 mesiacov. Ak nájdete vadu na výrobku a rozhodnete sa pre reklamáciu, odporúčame vám najprv telefonicky oznámiť chybu na našej linke. Následne dostanete informácie o ďalšom postupe. Majte na pamäti, že ak bol výrobok mechanicky poškodený pri nesprávnom zaobchádzaní s ním, prípadne v nevhodných podmienkach, nárok na reklamáciu zaniká.

Popis obchodu Artforum.sk

Patríte medzi knihomoľov, ktorí po dobrej knihe siahajú pravidelne? Alebo nimi radi obdarúvate svojich najbližších? Nech už je skutočnosť akákoľvek, kníhkupectvá majú svoje neopakovateľné čaro rovnako ako príbehy, ktoré knihy odkrývajú. Artforum patrí medzi jeden z prvých knižných internetových portálov, ktoré okrem množstva kníh rôznych žánrov ponúka zákazníkom oveľa viac. Artforum sa nevenuje len predaju kníh, ale aj množstvu neziskových, vzdelávacích či popularizačných aktivít, ktoré sa týkajú literatúry, knižného a kníhkupeckého sveta.

S dobrou knihou je všetko ľahšie

Patríte medzi klasikov, ktorým najviac vonia klasická kniha, alebo preferujete e-knihy či dokonca audioknihy? Rozhodnutie je len na vás! Internetové kníhkupectvo artforum.sk ponúka každému milovníkovi kníh presne to, po čo túži. Prehľadný e-shop vás prevedie nielen jednotlivými žánrami, novinkami a odporúčaniami. Poďte nakupovať a čítať. Okrem klasických kníh si môžete z pohodlia domova objednať rovnako audioknihy, e-knihy ale aj doplnkový tovar, medzi ktorý patria časopisy, filmy, hudba, diáre, zápisníky aj merchandise. Neviete, akú knihu, DVD, CD, e-knihu alebo audioknihu vybrať svojim blízkym? Venujte im darovaciu kartu Artforum. Zakúpiť aj uplatniť ju môžete v internetovom obchode alebo v ktoromkoľvek z kamenných kníhkupectiev Artforum. Darovacia karta je prenosná, má neobmedzenú platnosť a vloženú sumu nemusíte minúť naraz. O hodnote karty rozhodnete pri jej nákupe - minimálna suma je 5 €. Tovar, ktorý je na sklade zasiela artforum.sk nasledujúci deň, knihu si môžete vyzdvihnúť aj vo vami zvolenej kamennej predajni. Pri nákupe nad 50 eur máte poštovné zadarmo. Dobrodružstvo v knižnom svete sa môže začať prakticky hneď a bez toho, aby ste odišli z pohodlia vašej domácnosti.

Výhody e-shopu artforum.sk

 •         prehľadný e-shop
 •         široký sortiment
 •         pravidelné akcie a zľavy
 •         možnosť predpredaja
 •         rýchle doručenie
 •         doprava nad 50 eur zadarmo

Nevýhody e-shopu artforum.sk

 •         žiadne

Ako hodnotia zákazníci e-shop artforum.sk

Zákazníci, ktorí na e-shope artforum nakúpili raz alebo opakovane oceňujú najmä široký sortiment, knihy skladom a možnosť objednať si tituly v predpredaji. Spokojní sú s rýchlym vybavením objednávky aj s poštovným zadarmo nad 50 eur. Medzi zákazníkmi sa teší obľube aj možnosť vyzdvihnúť si tovar v kamennej predajni.

Najnovšie články

Trendové audioknihy

V dnešnej dobe sa audioknihy tešia veľkej obľube. Nie každého baví čítať dlhé knihy a možno na to ani nemá čas. Audiokniha vám pomôže vyplniť chvíle rutinnej práce a zároveň prelúskať ďalšiu knihu. Vyskúšali ste už počúvať audioknihy? Ak nie, určite by ste mali. Možno sa aj vy pridáte k nadšencom tohto trendu.

Audiokniha je pomocníkom, ktorý vám priamo do uška prečíta všetky knihy. Šetrí váš čas aj váš zrak. Môžete vnímať príjemný hlas nejakého dabingu z audioknihy, ktorý vám možno pomôže so štúdiom či dopraje pocit relaxu, kľudu a oddychu a zároveň zapojí vaše zmýšľanie a cit pre realizáciu.

Celý článok