Zľavy, kupóny a zľavové kódy Shop.rukahore.sk

Všetky kupóny

Akcia

Shop.rukahore.sk trička v zľave do 10€

 • Platí do 17. 7. 2020
 • Využilo 285 ľudí
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 100€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 63 ľudí

Ako použiť kupón na Shop.rukahore.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v internetovom obchode Shop.rukahore.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „ZĽAVOVÝ KUPÓN“ a potvrďte tlačidlom „POUŽIŤ“.

Najčastejšie otázky pre Shop.rukahore.sk

 • Objednal som si oblečenie, ktorého veľkosť mi po odskúšaní nesedí. Čo mám robiť?
  S Tvojou požiadavkou nás môžete kontaktovať prostredníctvom dostupných kontaktov. Oblečenie starostlivo zabaľ a zašli na našu korešpondečnú adresu. Presný postup nájdeš na webe v časti: Reklamácie a vrátenie tovaru.
 • Koľko trvá dodanie objednaného tovaru?
  Štandardne tovar expedujeme do 3 pracovných dní. Každý produkt má uvedenú dobu expedície pri popise pod piktogramom „hodinky“ vedľa fotografie tovaru.
 • Tovar mi ani po dlhšej dobe stále nebol doručený. Ako mám riešiť tento problém?
  V prípade oblečenia ktorého sme dodávateľmi, môže nastať predĺženie doby expedície z dôvodu zvýšeného záujmu o konkrétne modely. Naše oblečenie odoberáme od overeného výrobcu s obmedzenými kapacitami. V niektorých prípadoch z dôvodu obmedzených výrobných kapacít nestíhame pokryť všetky objednávky naraz a vybavujeme primárne najstaršie objednávky. Nakoľko nie je v našom záujme zvýšiť produkciu na úkor kvality, veríme, že meškanie doby dodania objednávky pochopíš. O situácii pravidelne informujeme prostredníctvom nášho Facebooku. Pri objednávaní neprehliadni dobu dodania daného tovaru, ktorá korešponduje s našimi skladovými zásobami.
 • Sú všetky produkty skladom?
  Väčšina produktov áno. V prípade nových produktov uvádzaných na trh dopĺňame naše skladové zásoby priebežne, podľa aktuálneho dopytu. Obmedzené skladové zásoby sa vyskytujú v prípade oblečenia, z dôvodu nemožnosti presne odhadnúť záujem o konkrétne veľkosti a farebné kombinácie.
 • Objednal som si tovar, ale email o potvrdení objednávky mi nedošiel. Čo sa stalo?
  Štandardne zasielame rovnopis o objednávke prostredníctvom emailu. V niektorých prípadoch evidujeme problém s doručovaním na verejné servery služieb Azet.sk, Seznam.cz, Email.cz, ktoré evidujú naše emaily ako Spam. Tvoju objednávku však v našom systéme evidujeme.
 • Informovali ste ma o odoslaní objednávky, avšak nič som neobdržal. Ako to môžem riešiť?
  O odoslaní objednávky Ťa informujeme prostredníctvom emailu a SMS. Expedíciu tovarov pre nás zabezpečujú aj služby Slovenskej pošty Bohužiaľ stretávame sa s prípadmi, keď doručovateľ (poštár) neupovedomí adresáta o zásielke prostredníctvom oznamu (žltého papierika). V tomto prípade je Vaša zásielka uložená na pošte po dobu 18dní, po ktorú je si možné zásielku prevziať s podacím číslom, ktoré Ti bolo zaslané v SMS / emaily. V prípade pochybností nás kontaktuj!. Obratom Ti zašleme podacie číslo zásielky, pod ktorým si môžeš zásielku prevziať.
 • Objednal som si CD z limitovanej edície podpísaných kusov, avšak doručené CD podpis neobsahuje. Prečo?
  V prípade predpredaja a nových CD v ponuke obsahuje štandardne prvých 100-300 kusov podpis interpreta. Z dôvodu obmedzeného počtu kusov podpis získavajú len chronologicky staršie objednávky, ktoré spadajú do uvedeného limitu.

Popis obchodu Shop.rukahore.sk

Internetový obchod  Shop.rukahore.sk vám ponúka na predaj hudobné tituly, štýlové oblečenie a doplnky od slovenských, českých, ale aj zahraničných hudobných interpretov. Nájsť tu môžete hudobné CD, DVD, LP (gramofónové platne), taktiež  tričká, mikiny, nálepky, čiapky, šiltovky a iné. Oblečenie je určené nielen pre ženy, ale aj pre mužov.

Hudobné tituly z domácej i zahraničnej hudobnej scény

V tomto e-shope nájdete hudobné tituly od množstva slovenských a českých interprétov či skupín. Nájsť tu môžete Desmod, Gladiátor, Twiins, Daru Rolins, Jaromíra Nohavicu, Karla Gotta a mnoho iných. K dispozícií sú aj zahraničné CD od hudobných interprétov či skupín, ako sú Sam Smith, Adele, Robin Schulz, David Guetta, Maroon 5 a iní. Nájsť tu môžete aj exkluzívne limitované edície CD-čiek, ale aj exkluzívne albumy s podpisom interpréta.

 

Merchandise slovenských a českých interpretov

Okrem hudobných titulov sa v ponuke tohto internetového obchodu nachádza aj rôzne štýlové oblečenie tzv. merchandise od slovenských a českých hudobných interpretov. Napríklad tričká, mikiny, ponožky, čiapky, šiltovky a iné. Okrem oblečenia tu môžete nájsť aj rôzne iné veci a doplnky, ako tašky a batohy, diáre, kľúčenky, nálepky a mnoho iného.

K dispozícií je merch od interprétov ako Rytmus, Sima, Adiss, Ego, Bekim, DMS a mnoho iných. Pri nákupe v internetovom obchode shop.rukahore si môžete uplatniť aj zľavový kupón na vybraný druh produktov.

 

Výhody e-shopu Rukahore.sk

 • jedinečné produkty
 • rýchle doručenie
 • väčšina produktov skladom
 • informácie k nákupu
 • prehľadná webstránka
 • vynikajúca komunikácia a ústretovosť
 • možnosť objednať si v predpredaji
 • ochota pri zmene objednávky

 

Nevýhody e-shopu Rukahore.sk

 • sem-tam veľkosť presne nesedí
 • vyššie ceny niektorých kúskov
 • poškodený tovar pri prevzatí

 

Čo hovoria na shop.rukahore.sk zákazníci?

Na internete prevládajú viac pozitívne referencie ako ti negatívne. Zákazníkom sa páči prehľadnosť internetovej stránky a jedinečnosť produktov. Taktiež chvália aj veľmi slušnú ponuku hudobných titulov zo slovenskej a českej scény (najmä hip-hop). Doručenie tovaru je prevažne rýchle a bezproblémové. Pri zmene alebo oprave objednávky je zo strany predajcov veľká ochota. Komunikácia je na slušnej úrovni. Výhodou je možnosť objednať si CD aj v predpredaji či dokonca s podpisom interpréta. Niektorí zákazníci si cenia, že im v balíku prišli samolepky zadarmo.

Našlo sa aj pár negatívnych skúseností. Jednalo sa najmä o doručenie poškodeného tovaru. CD-čka. No v týchto prípadoch zlyhala doručovateľská spoločnosť a nie priamo predajca. Niektorým zákazníkom zas nesadal veľkosť oblečenia, iným sa zdala cena niektorých produktov dosť vysoká.