CisteOblecenie.sk zľavové kódy a kupóny

Akcia

Ponuka 4+1 zadarmo

Ponuka platí pre všetky produkty označené žltou nálepkou 4+1 zadarmo.

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 8 ľudí
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 49€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 8 ľudí

Expirované kupóny

10%
Zľava

Kupon

 • Ešte nikto nevyužil
10%
Zľava

Zľavový kupón 10%

 • Ešte nikto nevyužil

Popis obchodu CisteOblecenie.sk

CisteOblecenie.sk je tradičný eshop s oblečením s jednou netradičnou vlastnosťou. Okrem toho, že oblečenie, ktoré predáva, je čisté, je tiež bez akýchkoľvek potlačí a nemá ani žiadne viditeľná logá značky na vonkajšej strane.

Jednoduchý obchodný koncept, ktorý sa na prvý pohľad môže zdať zbytočný, však má svojich zákazníkov. Tak ako na svete existujú ľudia, ktorí potrebujú mať na svojich tričkách čo najviac nápisov, obrázkov a farieb, existuje aj druhá skupina, ktorá štýl tej prvej nenávidí a naopak sa vyžíva v jednoduchosti. Absolútnej jednoduchosti. Žiadne obrázky, žiadne nápisy, žiadne logá, žiadne značky. Minimalizmus.

 

A práve pre týchto ľudí je tento eshop. Ak patríte medzi nich, tak sa máte na čo tešiť, pretože tu nájdete tričká, polokošele, mikiny, bundy, vesty, fleecové oblečenie, ale aj tepláky či šortky, legíny, šiltovky, sukne, šaty, froté uteráky a osušky... jednoducho všetko najpoužívanejšie oblečenie pre mužov, ženy, deti či unisex, ktoré nosíme každý deň. Čo tu zatiaľ nenájdete, je len spodná bielizeň.

Ďalšou výhodou je, že toto čisté oblečenie tu nájdete v rôznych základných farbách a predovšetkým vo veľkostiach od detských a potom od XS až po 5XL, čo tiež nie je samozrejmosťou v každom eshope.

Navyše, ponuka obsahuje oblečenie v rôznej kvalite, v rôznych farebných alebo štýlových prevedeniach, v rôznych strihoch, z rôznych textílií a materiálov, jednoducho si tú vyberiete čokoľvek.

Pre tých, ktorí majú radi toto „nepočmárané“ konzervatívne oblečenie, je to doslova raj na zemi, alebo skôr na internete. V podstate si stačí len nájsť svoju správnu veľkosť a typ oblečenia a potom sa už môžete pravidelne zásobovať ďalšími a ďalšími kusmi, ktoré vás nesklamú. Každý zákazník má pritom pri nákupe 5 kusov oblečenia akciu 4 + 1 zadarmo.

Čo sa týka webu, je rovnako jednoduchý ako tovar, ktorý sa na ňom predáva. Avšak detaily konkrétnych produktov sú veľmi prepracované, obsahujú dostatok informácií aj veľa kvalitných obrázkov. Plusom je, že takmer každý kus oblečenia vidíte na modelovi alebo modelke.

Výhody eshopu CisteOblecenie.sk:

- Veľký výber

- Kvalitné materiály

- Veľkosti od XS až po 5XL

- Rodinné a párové série oblečenia

- Akcia 4 + 1 zadarmo na všetko

- Často zlacnený tovar

- Veľké skladové zásoby

- Doprava zadarmo

- Jednoduché vrátenie a reklamácia

- Ústretová komunikácia

 

Nevýhody eshopu CisteOblecenie.sk:

- Niekedy dlhšie doručenie

 

Čo hovoria o eshope CisteOblecene.sk zákazníci:

V prvom rade je potrebné vysvetliť, že toto je obchod pre špeciálnu skupinu zákazníkov, ktorá na rozdiel od tých „mainstreamových“ moderných konzumentov nepotrebuje a vyslovene nechce mať na svojom oblečení značky známych výrobcov, pretože je to IN. A táto skupina ľudí si tento výnimočný obchod mimoriadne váži. Pre mnohých je prekvapením skúsenosť s veľmi ochotnou komunikáciou predajcu, ľahké vrátenie a reklamácia ušetria nervy, doprava zadarmo zase peniaze a veľký výber strihov, materiálov či veľkostí zaručí, že zákazník, ktorý sem príde raz, už viac nepotrebuje nakupovať väčšinu oblečenia inde.

Podobné kupóny

Zľava 5€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 124 ľudí

10% + darček objednávke

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 123 ľudí

Zľava 3€ pri objednávke nad 34€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 13 ľudí

Zľava 5€ pri objednávke nad 40€

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil

Zľava 7€ pri objednávke nad 50€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 6 ľudí

Recenzie zákazníkov

Eshop má na internete tak málo recenzií, že dokonca aj Heureka je veľmi chudobná. Avšak transparentné recenzie zákazníkov nájdeme aj priamo na webe CisteOblecenie.sk.

 

Heureka.sk

Eshop tu nemá službu „Overené zákazníkmi“, a tak chýbajú komplexné dáta a vlastne aj dostatočný počet hodnotení.

Z tých pár sú všetky pozitívne. Spokojní zákazníci píšu o nečakane ochotnej komunikácii, o bezproblémovej výmene tovaru, o lacnej doprave, rýchlom doručení, veľkom výbere aj o kvalitnom tovare.

 

CisteOblecenie.sk

Obchod podľa referencií na jeho vlastnom webe odporúča 99% zákazníkov, ktorí tu nakúpili a zanechali svoj názor. Tí hodnotia najlepšie rýchlosť vybavenia objednávky - známkou 9,0 / 10. Pričom kvalita dopravy dostala 8,9 / 10 a kvalita komunikácie má priemernú známku 8,8 / 10.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu CisteOblecenie.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop CisteOblecenie.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu CisteOblecenie.sk.
Rezenicu na e-shopu CisteOblecenie.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre CisteOblecenie.sk