CisteOblecenie.sk zľavové kódy a kupóny

Akcia

Ponuka 4+1 zadarmo

Ponuka platí pre všetky produkty označené žltou nálepkou 4+1 zadarmo.

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 49€

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil

Najčastejšie otázky pre CisteOblecenie.sk

 • Aké možnosti platby mám na výber?
  Platiť môžete tradičným spôsobom na dobierku, kedy za tovar zaplatíte v hotovosti alebo aj kartou až pri preberaní zásielky od kuriéra. Ďalšou možnosťou je online platba kartou alebo rýchlym bankovým prevodom cez platobnú bránu GoPay. Zaplatiť môžete aj bežným bankovým prevodom, ale v tomto prípade môže pripísanie peňazí na účet predajcu trvať aj niekoľko dní.
 • Akým spôsobom doručujete tovar?
  Tovar vám môže doručiť kuriér až priamo do rúk, alebo si ho môžete nechať zaslať na najbližšie výdajné miesto Zásielkovne, kde si ho potom vyzdvihnete sami.
 • Môžem si zakúpený tovar vymeniť?
  Ak vám nesadne veľkosť alebo sa vám nepáči farba, tovar si môžete pokojne vymeniť. Avšak priamu výmenu nerobíme, takže si musíte vytvoriť novú objednávku pre nový tovar. Ten pôvodné, ktorý vám nesedí, je potrebné vrátiť. Na to potrebujete vyplniť formulár, ktorý nájdete na našom webe a spolu s tovarom poslať doporučene na adresu ČistéOblečenie.sk, ITeON s.r.o., Němcovej 30, 040 01 Košice.
 • Ako a kedy môžem vrátiť tovar?
  Zakúpený tovar, pokiaľ nie je nijako poškodený, pokiaľ nie je vypraný a nejaví známky používania, môžete bez udania dôvodu vrátiť do 14 dní od jeho prevzatia. Na to potrebujete iba vyplniť formulár, ktorý nájdete na našom webe a spolu s tovarom poslať doporučene na adresu ČistéOblečenie.sk, ITeON s.r.o., Němcovej 30, 040 01 Košice.
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  Na všetok náš tovar platí záruka 24 mesiacov. Počas tejto doby máte právo uplatniť si reklamáciu, ak sa na tovare zakúpenom v našom eshope prejaví akákoľvek výrobná chyba. Reklamovaný tovar je potrebné zaslať doporučene alebo priniesť na adresu ITeON, s.r.o., Němcovej 30, 040 01 Košice. K tovaru pribaľte faktúru a popis vady, prípadne kompletne vyplnený reklamačný formulár. Prijatie reklamácie vám potvrdíme a do 30 dní ju vybavíme. O výsledku vás budeme informovať.
 • Ako vás môžem kontaktovať v prípade otázok alebo problémov?
  a množstvo otázok vám dokáže odpovedať náš online chat, ktorý nájdete v okne v pravom dolnom rohu webstránky. Ak máte iné otázky alebo riešite iné problémy, zavolajte nám na telefónne číslo +421 915 317 583 alebo na emailovú adresu obchod@cisteoblecenie.sk. Radi vám pomôžeme.

Popis obchodu CisteOblecenie.sk

CisteOblecenie.sk je tradičný eshop s oblečením s jednou netradičnou vlastnosťou. Okrem toho, že oblečenie, ktoré predáva, je čisté, je tiež bez akýchkoľvek potlačí a nemá ani žiadne viditeľná logá značky na vonkajšej strane.

Jednoduchý obchodný koncept, ktorý sa na prvý pohľad môže zdať zbytočný, však má svojich zákazníkov. Tak ako na svete existujú ľudia, ktorí potrebujú mať na svojich tričkách čo najviac nápisov, obrázkov a farieb, existuje aj druhá skupina, ktorá štýl tej prvej nenávidí a naopak sa vyžíva v jednoduchosti. Absolútnej jednoduchosti. Žiadne obrázky, žiadne nápisy, žiadne logá, žiadne značky. Minimalizmus.

 

A práve pre týchto ľudí je tento eshop. Ak patríte medzi nich, tak sa máte na čo tešiť, pretože tu nájdete tričká, polokošele, mikiny, bundy, vesty, fleecové oblečenie, ale aj tepláky či šortky, legíny, šiltovky, sukne, šaty, froté uteráky a osušky... jednoducho všetko najpoužívanejšie oblečenie pre mužov, ženy, deti či unisex, ktoré nosíme každý deň. Čo tu zatiaľ nenájdete, je len spodná bielizeň.

Ďalšou výhodou je, že toto čisté oblečenie tu nájdete v rôznych základných farbách a predovšetkým vo veľkostiach od detských a potom od XS až po 5XL, čo tiež nie je samozrejmosťou v každom eshope.

Navyše, ponuka obsahuje oblečenie v rôznej kvalite, v rôznych farebných alebo štýlových prevedeniach, v rôznych strihoch, z rôznych textílií a materiálov, jednoducho si tú vyberiete čokoľvek.

Pre tých, ktorí majú radi toto „nepočmárané“ konzervatívne oblečenie, je to doslova raj na zemi, alebo skôr na internete. V podstate si stačí len nájsť svoju správnu veľkosť a typ oblečenia a potom sa už môžete pravidelne zásobovať ďalšími a ďalšími kusmi, ktoré vás nesklamú. Každý zákazník má pritom pri nákupe 5 kusov oblečenia akciu 4 + 1 zadarmo.

Čo sa týka webu, je rovnako jednoduchý ako tovar, ktorý sa na ňom predáva. Avšak detaily konkrétnych produktov sú veľmi prepracované, obsahujú dostatok informácií aj veľa kvalitných obrázkov. Plusom je, že takmer každý kus oblečenia vidíte na modelovi alebo modelke.

Výhody eshopu CisteOblecenie.sk:

- Veľký výber

- Kvalitné materiály

- Veľkosti od XS až po 5XL

- Rodinné a párové série oblečenia

- Akcia 4 + 1 zadarmo na všetko

- Často zlacnený tovar

- Veľké skladové zásoby

- Doprava zadarmo

- Jednoduché vrátenie a reklamácia

- Ústretová komunikácia

 

Nevýhody eshopu CisteOblecenie.sk:

- Niekedy dlhšie doručenie

 

Čo hovoria o eshope CisteOblecene.sk zákazníci:

V prvom rade je potrebné vysvetliť, že toto je obchod pre špeciálnu skupinu zákazníkov, ktorá na rozdiel od tých „mainstreamových“ moderných konzumentov nepotrebuje a vyslovene nechce mať na svojom oblečení značky známych výrobcov, pretože je to IN. A táto skupina ľudí si tento výnimočný obchod mimoriadne váži. Pre mnohých je prekvapením skúsenosť s veľmi ochotnou komunikáciou predajcu, ľahké vrátenie a reklamácia ušetria nervy, doprava zadarmo zase peniaze a veľký výber strihov, materiálov či veľkostí zaručí, že zákazník, ktorý sem príde raz, už viac nepotrebuje nakupovať väčšinu oblečenia inde.