Zľavy, kupóny a zľavové kódy Milinko-oblecenie.sk

Všetky kupóny

Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 50€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 20 ľudí
Akcia

Akciové produkty

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 5 ľudí

Ako použiť kupón na Milinko-oblecenie.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Milinko-oblecenie.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „DARČEKY A ZĽAVY“ a potvrďte tlačidlom „PRIDAŤ“.

Najčastejšie otázky pre Milinko-oblecenie.sk

 • Aké spôsoby platby môžem využiť?
  Platiť môžete tradičným a najpoužívanejším spôsobom na dobierku, teda až pri preberaní tovaru do rúk kuriéra. Ďalšou možnosťou je bežný bankový prevod, avšak v tomto prípade trvá pripísanie prostriedkov na náš účet aj 3 pracovné dni, čo predĺži dodaciu dobu.
 • Ako doručujete objednávky?
  Tovar posielame prostredníctvom kuriérskej služby DPD alebo Slovenskou poštou.
 • Ako dlho trvá dodanie tovaru?
  Bežná doručovacia lehota je 1 až 2 pracovné dni od potvrdenia objednávky. Závisí to však aj od zvoleného spôsobu platby, keďže pri platbe bankovým prevodom trvá iba samotné pripísanie prostriedkov na náš účet aj 3 dni a skôr tovar nemôžeme poslať.
 • Ako a kedy môžem vrátiť tovar?
  Tovar môžete vrátiť bez udania dôvodu do 14 dní od jeho prevzatia. O odstúpení od kúpnej zmluvy nás musíte informovať jednoznačným vyhlásením, ideálne použitím príslušného formulára na emailovú adresu eshop@milinko-oblecenie.sk, ktorý dostanete spolu s tovarom, alebo vám ho zašleme emailom alebo poštou na vaše vyžiadanie. Dohodneme si s vami následne postup na vrátenie tovaru. Poslať ho môžete na adresu Milinko s.r.o., Nánanská cesta 36, 94301 Štúrovo.
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  Reklamáciu si môžete uplatniť v prípade vady výrobku počas 24-mesačnej záručnej lehoty. V prípade nutnosti reklamácie vám odporúčame, aby ste nás o tejto skutočnosti informovali emailom na adrese eshop@milinko-oblecenie.sk alebo telefonicky na čísle +421 908 440 229. Dohodneme si s vami ďalší postup, či už ohľadom doručenia reklamovaného tovaru alebo iných podrobností. Reklamáciu vybavíme do 30 dní a budeme vás o tom informovať.
 • Ako vás môžem kontaktovať v prípade otázok alebo problémov?
  Napíšte nám na emailovú adresu eshop@milinko-oblecenie.sk, zavolajte na telefónne čísla 0950 592 671 a 0908 440 229 alebo nám napíšte list na adresu Milinko s.r.o., Nánanská cesta 36, 94301 Štúrovo.

Popis obchodu Milinko-oblecenie.sk

Eshop s kvalitným kojeneckým a detským oblečením od prvých mesiacov až do ôsmich rokov života ponúka široký sortiment od značiek ako Babulano, Bonifaco, Minotti, Wola, Disney a pod.

Nájdete tu veľký výber moderných kúskov pre chlapcov aj dievčatá za vynikajúce ceny. Súčasťou ponuky sú aj obliečky, teplákové súpravy, tričká, body, dupačky, osušky či pončá od známej značky Disney s obľúbenými rozprávkovými motívmi ako Hello Kitty, Lietadielka, Cars, Princess, Minnie Mouse, Macko Pu a ďalšie.

Predajca veľmi starostlivo vyberá tovar, aby zákazníkom prinášal najmodernejšie trendy, najobľúbenejšie kúsky, ale aj jedinečné produkty, ktoré nie sú dostupné hocikde. Dbá na kvalitu a materiály, medzi ktorými vysoko prevláda kvalitná 100-percentná bavlna.

Web je postavený tak, aby okamžite ponúkol zákazníkovi aktuálne novinky v ponuke, pretože je známe, že mnohé mamičky si potrpia na tom, aby ich ratolesti mali „oblečko“, ktoré nenosí každé druhé dieťa. A tak sa na homepage môžete preskrolovať aktuálnou ponukou až na koniec stránky.

Výhodou je aj pomerne otvorené hlavné menu, ktoré je umiestnené v ľavom paneli. Základné kategórie sú už štandardne rozbalené do podkategórií, takže skôr zistíte, ako sa orientovať v naozaj veľkej ponuke.

Máte tu na výber kojenecké oblečenie a doplnky, detské oblečenie v rôznych vekových kategóriách, detské obliečky a potom širokú ponuku rôznych doplnkov od osušiek a uterákov cez deky a vankúše až po batohy a tašky. K hlavnému menu patrí aj kategória akciových produktov a darčekových poukážok.

„Na dosah myši“ je aj výber Top 10 produktov z aktuálnej ponuky, ktorý vás môže zaujať, ak sa práve možno neviete rozhodnúť.

Pri tom všetkom možno tak trochu chýba niečo ako blog alebo magazín, ktorý však v budúcnosti môže pribudnúť.

Výhody nákupu v eshope milinko-oblecenie.sk:

-          Široký sortiment

-          Kvalitný a originálny tovar

-          Takmer všetko vyrobené zo 100% bavlny

-          Doprava zadarmo pri nákupe nad 50 eur

-          Rýchle doručenie

-          Veľká skladová dostupnosť

-          Prijateľné ceny

-          Bezproblémová výmena a vrátenia tovaru

-          Akciový tovar

Nevýhody nákupu v eshope milinko-oblecenie.sk:

-          Nič zásadné

Čo hovoria o eshope milinko-oblecenie.sk zákazníci:

Pre tých, čo majú doma bábätko, je to veľmi obľúbený eshop, pretože napriek pomerne vysokej kvalite a veľkému výberu oblečenia si stále udržuje nízke ceny. Kupujúci dostanú tovar už do 2 pracovných dní a iba málokedy hlásia výrazné meškanie. Mnohí hovoria aj o veľmi príjemnej komunikácii so zákazníckym centrom.