Zľavy, kupóny a zľavové kódy Svet-kupelne.sk

Všetky kupóny

Akcia

Svet-kupelne.sk doprava zadarmo pri nákupe nad 499€.

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 79 ľudí
Akcia

Zľava 3% na všetko pri platbe vopred

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 76 ľudí

Najčastejšie otázky pre Svet-kupelne.sk

 • Aké možnosti platby mám na výber?
  Na výber máte z nasledujúcich spôsobov platieb: - GoPay - Platba vopred bankovým prevodom - Dobierka - HEUREKA / HEUREKA-PREVOD
 • Aké spôsoby dopravy si môžem vybrať?
  Na Slovensko dovážeme tovar nasledujúcimi spôsobmi: - Kuriérska služba (Toptrans alebo GLS) - Zásielkovňa
 • Kedy mi bude tovar doručený?
  Dodacia lehota je vždy uvedená v počte pracovných dní a začína plynúť odo dňa prijatia záväznej objednávky za podmienky prijatia všetkých podkladov, ktoré sú nutné na včasné vybavenie objednávky. Údaj o dostupnosti má informačný charakter a môže sa zmeniť.
 • Môžem stornovať už vytvorenú objednávku?
  Spotrebiteľ môže doteraz nedodanú objednávku tovaru (ponuku na uzavretie kúpnej zmluvy) stornovať. Na to môže využiť akýkoľvek prostriedok, ktorým predávajúci disponuje, napr. - e-mail, ideálne info@svet-kupelne.sk - telefón, ideálne +421 696 850 177 – 9 - písomne na adresu prevádzkarne Višňová 983, 434 01 Most CZECH REPUBLIC
 • Ako môžem odstúpiť od kúpnej zmluvy?
  Kupujúci „spotrebiteľ“ má právo od kúpnej zmluvy odstúpiť, a to do štrnástich (14) dní od prevzatia tovaru, pričom v prípade, že predmetom kúpnej zmluvy je niekoľko druhov tovaru alebo dodanie niekoľkých častí, plynie táto lehota odo dňa prevzatia poslednej dodávky tovaru. Odstúpenie od kúpnej zmluvy musí byť predávajúcemu odoslané v lehote uvedenej v predchádzajúcej vete. Na odstúpenie od kúpnej zmluvy môže kupujúci využiť vzorový formulár poskytovaný predávajúcim a umiestnený na webovom rozhraní www.svet-kupelne.sk/informacie/odstupenie-od-zmluvy/. Odstúpenie od kúpnej zmluvy môže kupujúci zasielať, okrem iného, na adresu prevádzkarne predávajúceho či na adresu elektronickej pošty predávajúceho info@svet-kupelne.sk.
 • Ako si môžem uplatniť reklamáciu?
  Na webe v časti Informácie o nákupe (svet-kupelne.sk/informacie/reklamacny-list/) nájdete kompletný formulár na vyplnenie, kde zadáte všetky informácie aj prípadné prílohy k reklamácii a po odoslaní (nahlásení) reklamácie sa ňou budeme v čo najkratšom čase zaoberať.
 • Ako môžem sledovať stav svojej zásielky?
  Na našom webe svet-kupelne.sk/informacie/sldovanie-zasielky/ zadáte do kolonky k príslušnej prepravnej službe číslo vášho balíka a vyhľadáte zásielku.
 • Môžem si tovar vyzdvihnúť aj osobne?
  Áno, avšak iba na jedinom mieste v Českej republike. Kamennú predajňu máme v meste Most na ulici Višňová 983, vedľa VZP.

Popis obchodu Svet-kupelne.sk

Deň začína aj končí v kúpeľni. Ak tú svoju aktuálne budujete alebo prechádza rekonštrukciou, uľahčite si prácu. Internetový e-shop svet-kupelne.sk ponúka zákazníkom viac ako 50 000 položiek, ktoré pri realizácii a zariadení vysnívanej kúpeľni od A po Z potrebujete. Zabudnite na nekonečné hodiny strávené naháňaním sa po kamenných predajniach. Potrebuje materiál pre majstrov, vyberáte sanitárnu keramiku, sprchový kút, vaňu, vodovodné batérie či kúpeľňový nábytok? E-shop svet-kupelne.sk splní vaše požiadavky do posledného detailu. Samozrejmosťou je osvetlenie ale aj čistiace prostriedky či chémia. Na výber máte niekoľko možností platby a doručenia, všetok sortiment si môžete tiež zakúpiť, alebo v prípade objednania, vyzdvihnúť na kamennej predajni v Moste. Sen o novej a funkčnej kúpeľni začína na jednom mieste.

Kúpeľňa snov

Odkladáte rekonštrukciu kúpeľne na neurčito alebo vás prepadla panika, kde všetko potrebné na jej vybavenie kúpite? Riešením je e-shop svet-kupelne.sk, ktorý zariadi všetko za vás. Z pohodlia domova si vyberiete, čo potrebujete, vložíte produkty do nákupného košíka, vyberiete si z viacerých možností platby a doručenia a už len čakáte na doručenie až k vám domov. Svet kúpeľne ponúka viac ako 50 000 položiek, začínajúc bojlermi, ohrievačmi vody, radiátormi, sanitárnou keramikou, vaňami, sprchovými kútmi, končiac vodovodnými batériami, kúpeľňovým nábytkom, doplnkami či osvetlením. Samozrejmosťou sú zľavy a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte. Prehľadný e-shop vám nákup maximálne uľahčí a svoju objednávku môžete sledovať online, alebo si ju osobne vyzdvihnúť v predajni. Svet-kupelne.sk prichádza so značkami Aqualine, Aquatek, Cersanit, Geberit, Grohe, Jika či Ravak priamo k vám domov. Nakúpte v pohodlí domova a splňte si sen o novej kúpeľni, pretože v nej deň začína aj končí!

Výhody e-shopu svet-kupelne.sk

 •         prehľadný e-shop
 •         široký sortiment
 •         rýchle dodanie
 •         pravidelné zľavy a výpredaje
 •         rýchle doručenie
 •         zákaznícky servis
 •         viacero možností platby a doručenia

Nevýhody e-shopu svet-kupelne.sk

 •         Možnosť vyzdvihnutia iba v Českej republike

Ako hodnotia e-shop svet-kupelne.sk zákazníci?

Zákazníci, ktorí v e-shope svet-kupelne.sk nakúpili oceňujú predovšetkým široký sortiment, rôznych značiek, ktoré bez starostí nakúpia na jednom mieste. Pochvaľujú si tiež rýchle dodanie a výborný zákaznícky servis.

Najnovšie články

Vyskladaj si kúpeľňu

Kúpeľňa je miesto, v ktorom si každý z nás dopraje po náročnom dni v práci oddych a kúsok relaxu, ktorý častokrát je na nezaplatenie. Po celom dni na nohách je fajn si dopriať kúsok oddychu v podaní sprchy či kúpeľa. Avšak, aj k tomuto potrebujete vytvoriť tie správne podmienky na oddych.
Celý článok