Zľavy, kupóny a zľavové kódy Koberce.sk

Všetky kupóny

Akcia

Moderné koberce Scandinavia so zľavou -20%

 • Platí do 13. 8. 2021
 • Využilo 47 ľudí
Akcia

PVC podlahy v akcii

 • Platí do 13. 8. 2021
 • Využili 4 ľudia
Akcia

Sezónny výpredaj do 50%

 • Platí do 13. 8. 2021
 • Využilo 8 ľudí
Akcia

Aktuálny leták

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 48 ľudí
Akcia

Produkty v akcii

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 26 ľudí
Akcia

Výpredaj vybraných produktov

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 23 ľudí
Akcia

Pre kusové koberce doprava zdarma pri nákupe už od 49.- EUR

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 43 ľudí

Ako použiť kupón na Koberce.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Koberce.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „ZĽAVOVÝ KUPÓN“ a potvrďte tlačidlom „Použiť“.

Najčastejšie otázky pre Koberce.sk

 • Aké možnosti platby mám na výber?
  Platiť môžete tradičným spôsobom na dobierku, teda kuriérovi pri prevzatí tovaru. Ďalšou možnosťou je aj spôsob platby cez predfaktúru a napokon môžete platiť aj online cez platobnú bránu 24pay bankovým prevodom alebo kartou.
 • Akým spôsobom doručujete tovar?
  Využívame kuriérske služby TOP-TRANS alebo GLS. Tovar si môžete vyzdvihnúť aj osobne v našej predajni.
 • Ako dlho budem čakať na doručenie tovaru?
  Pri objednávke do 11:00 hod odosielame tovar ešte v deň objednania a doručenie môžete očakávať už nasledujúci pracovný deň od pripísania platby na náš účet. Doručenie nadrozmerného tovaru je realizované zhruba do 48 hodín od odoslania a uhradenia objednávky.
 • Kedy a ako môžem vrátiť nevyhovujúci tovar?
  Na vrátenie tovaru bez udania dôvodu u nás máte 14 dní. Pri niektorých kusových kobercoch máte dokonca možnosť vrátiť tovar až do 365 dní. V prípade vrátenie tovaru si pripravte číslo objednávky a kontaktujte nás emailom na adrese info@koberce.sk alebo na telefónnom čísle +421 918 888 515. Na našom webe potom stiahnite, vyplňte a vytlačte formulár pre vrátenie tovaru (https://www.koberce.sk/media/10175/koberce_VRATENIE.pdf). Tovar dôkladne zabaľte a pošlite späť na adresu KOBRAJ – zásielkový obchod, Alejová 18, 040 11 Košice, Slovensko. Potom už stačí len čakať na vrátenie peňazí.
 • Môžem si tovar dodatočne vymeniť?
  Ak vám nevyhovuje napr. farebné prevedenie zakúpeného tovaru, do 21 dní si ho môžete vymeniť. Kontaktujte nás na emailovej adrese info@koberce.sk alebo na telefónnom čísle +421 918 888 515, pošlite nám ho späť na našu adresu KOBRAJ – zásielkový obchod, Alejová 18, 040 11 Košice, Slovensko a my vám ho vymeníme za vami vybraný iný dostupný tovar.
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  Práve na reklamáciu máte počas 24-mesačnej záručnej lehoty. V prvom rade stiahnite, vyplňte a vytlačte formulár, ktorý nájdete na našom webe (https://www.koberce.sk/files/koberce_REKLAMACIA.pdf), a spolu s reklamovaným tovarom nám ho pošlite na adresu KOBRAJ – zásielkový obchod, Alejová 18, 040 11 Košice, Slovensko. Reklamáciu vybavíme do 30 dní a o výsledku vás budeme informovať.
 • Kam sa obrátiť v prípade problémov a otázok?
  Od pondelka do piatku sme vám v prípade akýchkoľvek otázok k dispozícii na emailovej adrese info@koberce.sk alebo na telefónnom čísle +421 918 888 515.

Popis obchodu Koberce.sk

Firma pôsobí na trhu už 15 rokov a okrem tohto eshopu koberce.sk prevádzkuje aj ďalšie ako dobrymatrac.sk, dobrylovec.sk, zaclony.sk a v Čechách tiež hezkekoberce.cz.

Eshop sa pýši zárukou stability a istoty. Okrem online obchodov prevádzkuje tiež sieť maloobchodov, ktoré sú blízko k zákazníkom v regiónoch.

Skúsení a vyškolení pracovníci obchodu pomáhajú zákazníkom napĺňať ich požiadavky, poskytujú podporu a poradenstvo na profesionálnej úrovni, informujú a odpovedajú na akékoľvek otázky a riešia individuálne potreby každého nakupujúceho.

Predajca deklaruje, že drvivá väčšina ponúkaného tovaru je vždy naskladnená v dostatočnom množstve na centrálnom sklade alebo jednotlivých predajniach. V ponuke eshopu nájdete okrem najrôznejších druhov kobercov tiež rôzne podlahoviny, PVC podlahy, rohože, behúne, rôzne bytové doplnky a príslušenstvo. Taktiež na tu nájdete ponuku matracov a záclon

Webová stránka je veľmi prehľadná. V hornej časti nájdete vyhľadávacie pole, kde môžete vyhľadávať konkrétne produkty podľa zadaného výrazu, čo je v dnešnej dobe už štandardom eshopov. Samozrejme, vyhľadávať môžete aj v jednotlivých kategóriách a podkategóriách, kde si produkty môžete filtrovať podľa farby, rozmerov, typu, materiálu a ďalších parametrov.

V hlavnom menu nájdete aj sekcie ako Akcie, Novinky a Výpredaj. V hlavičke či pätičke webu sa prekliknete k jednotlivým kamenným predajniam, k letáku alebo k zaujímavým článkom, ktoré sú súčasťou blogu, kde nájdete rady a tipy na rôzne témy. Môžete sa tu tiež jednoduchým kliknutím dostať aj na ďalšie eshopy so záclonami, matracmi či poľovníckymi potrebami.

Súčasťou webu je tiež online chat pre zákazníkov. Nájdete ho v spodnej časti webu.

 

Výhody nákupu na koberce.sk

-          Kamenné predajne

-          Veľký výber produktov

-          Priaznivé ceny v rôznych kategóriách

-          Záruka kvality

-          Rýchle a spoľahlivé doručenie

-          Garancia vrátenia tovaru až do 365 dní

-          Jednoduchá reklamácia

-          Poradenstvo

-          Početné akcie a výpredaje

-          Profesionálny zákaznícky servis

-          Transparentné zákaznícke recenzie na eshope

 

Nevýhody nákupu na koberce.sk

-          Málo kamenných predajní

-          Vysoké cenne prémiových produktov

 

Čo hovoria o eshope koberce.sk zákazníci

Podľa drvivej väčšiny zákazníkov ide o mimoriadne kvalitný a spoľahlivý obchod s rýchlym doručovaním, veľkým výberom a dobrými cenami. Jednoduchá možnosť vrátenia tovaru od 14 až po 365 dní u vybraných produktov sú veľmi vítaným bonusom prakticky pre každého, komu prvotne objednaný tovar nevyhovuje. Veľa zákazníkov oceňuje aj ústretovú komunikáciu a poradenstvo.

Len málo zákazníkov sa na eshop koberce.sk vyložene sťažuje. Väčšinou ide o ojedinelé prípady nedorozumení alebo iných chýb v procese nákupu a doručenia.