Zľavy, kupóny a zľavové kódy Electronic-star.sk

Internetový obchod Eletronic-Star.sk vám ponúka všetko do domácnosti, záhrady, na fitness, šport či voľný čas. Navyše má v ponuke aj výhodnú elektroniku, produkty na ozvučenie, svetelnú techniku, DJ vybavenie a auto hifi. Ponúka tiež klimatizácie, ventilátory, odvlhčovače či zvlhčovače vzduchu. Vo svojej ponuke má produkty prémiových značiek, ktoré inde len tak nenájdete. Pri nákupe nad 200 eur máte navyše dopravu zadarmo.

Lacné chladničky či biliardové stoly

Electronic-Star.sk vám ponúka všetko pre domácnosť. Preto v jeho ponuke nechýbajú ani spotrebiče do domácnosti. Vybrať si môžete z malých či veľkých kuchynských spotrebičov, ohrievačov, domácich spotrebičov, ale i doplnky do domácnosti, bytu či domu. V ponuke Electronic Star nechýbajú ani lacné chladničky. Vybrať si môžete z kombinovaných, amerických, retro či barových chladničiek alebo minibarov. Pre milovníkov zábavy ponúka tento internetový obchod zase biliardové stoly, trampolíny, detektory kovov, stolný futbal či hokej. Ponuka je naozaj široká.

 

Fitness a šport

Electronic Star podporuje aj nadšených športovcov. Preto má vo svojej ponuke aj všetko pre šport a na fitness. Nechýbajú ani bežecké pásy, rotopédy, hrazdy, bradlá či tanečné tyče. V ponuke má tiež posilňovacie pomôcky či relax doplnky.

Nakupovať môžete výhodne, pretože Eletronic Star prichádza pravidelne s rôznymi akciami a zľavami, vďaka ktorým nakúpite ešte výhodnejšie. Použiť pri vašich nákupoch môžete aj zľavový kupón.

 

Výhody e-shopu Electronic-Star.sk:

  • dobrá komunikácia
  • rýchle doručenie
  • super ceny
  • dobrý sortiment
  • možnosť bezpečného nákupu z domu
  • informácie o stave objednávky

 

Nevýhody e-shopu Electronic-Star.sk:

  • problémy s dodaniami

 

Čo hovoria zákazníci na Electronic-Star.sk?

Recenzie zákazníkov Electronic Star hovoria sami za seba. Chvália si najmä kvalitný tovar, jeho veľký výber, dobré ceny i pravidelné akcie a zľavy. Spokojní sú aj s komunikáciou, informáciami počas vybavovania objednávky, ale aj dobrou komunikáciou so zákazníckym servisom. Chvália si tiež bezpečné nakupovanie z pohodlia domova.

Malé nedostatky sa objavili pri informovanosti o tovare. Na internete sa uvádzalo, že je skladom, no v skutočnosti skladom nebol a tak bola dodacia doba dlhšia než sa sľubovalo. Obchod však so svojimi zákazníkmi komunikuje a snaží sa vyriešiť vzniknuté problémy k spokojnosti zákazníkom.