Zľavy, kupóny a zľavové kódy Electronic-star.sk

Všetky kupóny

Akcia

Doprava zdarma. Neplatí pre nadrozmerný tovar.

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 126 ľudí
Akcia

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte 5€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 67 ľudí
Akcia

Výpredaj - každý deň nové zľavy

 • Neobmedzená platnosť
 • Využili 3 ľudia
Akcia

Summer sale, zľavy až do -60%

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil

Ako použiť kupón na Electronic-star.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Electronic-star.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kupónu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Kupón“ a potvrďte tlačidlom „Uplatniť kupón“.

Najčastejšie otázky pre Electronic-star.sk

 • Ako vás môžem v prípade potreby kontaktovať?
  Ak máte akékoľvek otázky alebo chcete vyriešiť akékoľvek problémy, kontaktujte nás na telefónnom čísle 02/2129 42 00 kedykoľvek od pondelka do piatku v čase od 8:00 do 18:00 hod. Prípadne nám zašlite email na adresu info@electronic-star.sk. Určite sa vám pokúsime pomôcť.
 • Aké spôsoby platby mám na výber?
  V našom obchode máte na výber niekoľko možností platby. Samozrejme, k dispozícii je online platba platobnou alebo debetnou kartou. Platiť môžete aj prostredníctvom služby PayPal, vopred bankovým prevodom cez internet banking, alebo si môžete zvoliť platbu na dobierku.
 • Kedy a ako môžem zrušiť svoju objednávku?
  V emaile o potvrdení objednávky vám vždy zašleme link, na ktorom si viete skontrolovať aktuálny stav vašej objednávky. Ak po kliknutí na tento link zistíte, že sme objednávku zatiaľ neodoslali, stále ju môžete zrušiť. Odporúčame vám však kontaktovať nás čo najskôr na telefónnom čísle 02/2129 42 00, alebo emailom na adrese info@electronic-star.sk.
 • Ako zistím, či moja objednávka už bola vyexpedovaná?
  Po odoslaní zásielky dostanete potvrdzujúci email s odkazom na sledovanie. Po kliknutí na tento link sa dozviete aktuálny stav vašej objednávky. Ak ste u nás registrovaný zákazníkom, stav doručovania vašej objednávky môžete sledovať aj vo vašom užívateľskom konte v sekcii „Moje objednávky“.
 • Ako rýchlo zvyčajne odosielate zásielku?
  Za normálnych okolností objednávky expedujeme nasledujúci pracovný deň po prijatí platby alebo potvrdení platby treťou stranou. Avšak pri niektorých platobných metódach, ako napr. platba bankovým prevodom, môže trvať úhrada na náš účet aj niekoľko dní, čo pochopiteľne zdrží aj samotné odoslanie objednávky. Skôr, ako nám peniaze prídu na účet, platbu nemôžeme expedovať.
 • Kedy môžem očakávať doručenie zásielky?
  Bežne trvá doručenie zásielky 3 až 5 pracovných dní. Využívame na to kuriérsku službu UPS, pričom každá zásielka je poistená. Ak vaša zásielka mešká alebo nebola doručená v avizovanom termíne, skontrolujte jej stav alebo kontaktujte náš zákaznícky servis (02/2129 42 00, info@electronic-star.sk). Obrátiť sa môžete aj priamo na prepravcu alebo kuriéra.
 • Ako môžem vrátiť tovar a odstúpiť od zmluvy?
  Tovar nám môžete zaslať späť bez udania dôvodu do 14 dní od doručenia. Postup je veľmi jednoduchý. Na tomto odkaze https://returns.track-elstar.eu/ stačí vyplniť všetky informácie v niekoľkých jednoduchých krokoch a nemôžete urobiť žiadnu chybu. Na záver vám príde potvrdzujúci email s ďalšími informáciami. Vy tak budete presne vedieť, ako postupovať. Keď nám pošlete tovar späť a bude nám správne doručený, prekontrolujeme, či je kompletný, neporušený, funkčný alebo v originálnom balení. Následne vás môžeme kontaktovať alebo v prípade, že je všetko v poriadku, ihneď posielame peniaze späť na váš účet.
 • Aký je bežný postup pri reklamácii?
  Tovar by ste mali zabaliť ideálne do originálneho obalu, následne ho odniesť na poštu, zavolať kuriérovi alebo osobne priniesť do predajne. Pri využití pošty alebo kuriéra odporúčame balík poistiť. Keď nám tovar dorazí, skontrolujeme ho a v prípade, že reklamáciu uznáme, poštovné a balné pri doprave nového tovaru na vašu adresu uhradíme my.
 • Čo robiť v prípade, ak mi balík prišiel poškodený?
  V takomto prípade, ak už pri prevzatí zásielky vidíte, že je poškodená, napriek tomu ju prevezimte, avšak podpíšte u kuriéra ako „Prijaté s výhradou!". Potom čo najskôr kontaktujte reklamačné oddelenie kuriérskej služby na emailovej adrese reklamacie@sps-sro.sk alebo na čísle 16 877. Predtým si však pripravte číslo vašej zásielky, ktoré nájdete na krabici s čiarovým kódom, aby ste mohli pri riešení reklamácie vašu objednávku identifikovať.
 • Rozbalil som balík a zistil som, že poškodený je produkt. Čo v tomto prípade?
  Ak je obal v poriadku, ale až po rozbalení zistíte, že poškodený je samotný produkt, máte 48 hodín na to, aby ste to nahlásili kuriérskej službe na emailovej adrese reklamacie@sps-sro.sk alebo na čísle 16 877. Je dôležité podotknúť, že na to naozaj máte iba prvých 48 hodín po prevzatí zásielky. Keď uplynie táto doba, tento typ reklamácie už nemôžeme akceptovať.
 • Aké výhody mi ponúka užívateľský účet?
  Napríklad aj také, že nemusíte vypĺňať vaše kontaktné údaje pri odosielaní objednávky. Ak ste prihlásený vo vašom účte, tieto údaje automaticky v objednávkovom formulári vyplníme za vás podľa vašich údajov, ktoré ste uviedli pri registrácii. Samozrejme, ak ich chcete zmeniť, máte túto možnosť kedykoľvek. Ako prihlásený užívateľ si tiež môžete kedykoľvek pozrieť históriu vašich objednávok, teda všetky vaše nákupy, môžete sledovať aktuálny stav vašej objednávky a pod. K dispozícii tiež máte aj predpripravené online formuláre pre reklamáciu/odstúpenie od zmluvy a ďalšie drobné výhody.

Popis obchodu Electronic-star.sk

Internetový obchod Eletronic-Star.sk vám ponúka všetko do domácnosti, záhrady, na fitness, šport či voľný čas. Navyše má v ponuke aj výhodnú elektroniku, produkty na ozvučenie, svetelnú techniku, DJ vybavenie a auto hifi. Ponúka tiež klimatizácie, ventilátory, odvlhčovače či zvlhčovače vzduchu. Vo svojej ponuke má produkty prémiových značiek, ktoré inde len tak nenájdete. Pri nákupe nad 200 eur máte navyše dopravu zadarmo.

Lacné chladničky či biliardové stoly

Electronic-Star.sk vám ponúka všetko pre domácnosť. Preto v jeho ponuke nechýbajú ani spotrebiče do domácnosti. Vybrať si môžete z malých či veľkých kuchynských spotrebičov, ohrievačov, domácich spotrebičov, ale i doplnky do domácnosti, bytu či domu. V ponuke Electronic Star nechýbajú ani lacné chladničky. Vybrať si môžete z kombinovaných, amerických, retro či barových chladničiek alebo minibarov. Pre milovníkov zábavy ponúka tento internetový obchod zase biliardové stoly, trampolíny, detektory kovov, stolný futbal či hokej. Ponuka je naozaj široká.

 

Fitness a šport

Electronic Star podporuje aj nadšených športovcov. Preto má vo svojej ponuke aj všetko pre šport a na fitness. Nechýbajú ani bežecké pásy, rotopédy, hrazdy, bradlá či tanečné tyče. V ponuke má tiež posilňovacie pomôcky či relax doplnky.

Nakupovať môžete výhodne, pretože Eletronic Star prichádza pravidelne s rôznymi akciami a zľavami, vďaka ktorým nakúpite ešte výhodnejšie. Použiť pri vašich nákupoch môžete aj zľavový kupón.

 

Výhody e-shopu Electronic-Star.sk:

 • dobrá komunikácia
 • rýchle doručenie
 • super ceny
 • dobrý sortiment
 • možnosť bezpečného nákupu z domu
 • informácie o stave objednávky

 

Nevýhody e-shopu Electronic-Star.sk:

 • problémy s dodaniami

 

Čo hovoria zákazníci na Electronic-Star.sk?

Recenzie zákazníkov Electronic Star hovoria sami za seba. Chvália si najmä kvalitný tovar, jeho veľký výber, dobré ceny i pravidelné akcie a zľavy. Spokojní sú aj s komunikáciou, informáciami počas vybavovania objednávky, ale aj dobrou komunikáciou so zákazníckym servisom. Chvália si tiež bezpečné nakupovanie z pohodlia domova.

Malé nedostatky sa objavili pri informovanosti o tovare. Na internete sa uvádzalo, že je skladom, no v skutočnosti skladom nebol a tak bola dodacia doba dlhšia než sa sľubovalo. Obchod však so svojimi zákazníkmi komunikuje a snaží sa vyriešiť vzniknuté problémy k spokojnosti zákazníkom.

Najnovšie články

Ako si vybrať najlepší systém domáceho kina?

Nie je nič lepšie ako skvelý zvuk z domáceho kina pri filme s rodinou. Domáce kino môže byť vašou investíciou do šťastia. Existuje nespočetné množstvo variantov - od špičkových domácich kín, ktoré sú hodné filmového režiséra až po veľmi dostupné variácie, ktoré sa zmestia do náhradnej spálne. Nové domáce kino môže byť s našou pomocou tým najlepším produktom, aký ste si kedy kúpili.
Celý článok