Market24.sk zľavové kódy a kupóny

5%
Zľava

5% zľava pri nákupe nad 100 eur

 • Platí do 30. 10. 2024
 • Využil 1 človek
7%
Zľava

7% zľava pri nákupe nad 200 eur

 • Platí do 30. 10. 2024
 • Ešte nikto nevyužil
10%

Market24 zľavový kupón 10%

Platí na všetky kočíky a autosedačky Petite&Mars

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 132 ľudí
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 89 €

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 9 ľudí

Popis obchodu Market24.sk

Internetový obchod Market24.sk ponúka široký výber z detských kočíkov, autosedačiek či iného doplnkového tovaru pre deti a pre ich starostlivosť. Tento e-shop sa zameriava aj na detské športové pomôcky ako sú bicykle, odrážadlá či kolobežky. V jeho sortimente sa nachádza aj detská kozmetika, bazény a široký výber kníh rôznych žánrov. Pri nákupe z tohto e-shopu získate nielen rôzne zľavy, ale napríklad aj dopravu zdarma pri nákupe nad 89€. S výhodnými zľavovými kupónmi môžete pri nákupe nad 50€ ušetriť 1€, alebo 2% z celého nákupu

Detský kočík, autosedačky či bicykel pre najmenších

Pre deti len to najlepšie. Práve týmto sa riadi aj internetový obchod Market24, ktorého sortiment ponúka široký výber detských kočíkov rôznych tvarov a veľkostí. Na výber máte z lacných kočíkov vo výbornej kvalite pre jedno dieťa, dvojičky a pre ďalších súrodencov. Okrem toho si určite vyberiete aj zo športových či golfových kočíkov. Na výber máte z dvoj až z päť dielnej kombinácie. Okrem iného tu nájdete aj rôzne doplnkové komponenty pre kočíky. Tento e-shop však ponúka aj fusaky, doplnky k postieľkam, hračky, darčeky a dekorácie pre deti.

Market24 zľavový kupón

Market24 patrí medzi veľmi obľúbené obchody. Viete prečo je to tak? Pretože ponúkajú takmer všetko. Nájdete u nich produkty ako napríklad bicykel alebo bazén, kočík a iné. Chcete ešte aj ušetriť? E-shop pravidelne ponúka zľavy a zľavové kupóny na celý sortiment oblečenia a módnych doplnkov. Zľavový kupón môžete taktiež použiť pri nákupe dekorácií, kúpeľňových doplnkov, sviečok, lámp, vankúšov, ktoré nájdete v kategórii Home decor. Market24 má širokú ponuku akciového a zľavneného tovaru. Využite market24 zľavový kód a uplatnite si ho pri objednávke. Je to jednoduché a pomôže vám to ušetriť desiatky eur.

Bazén alebo bicykel?

V horúcich letných dňoch sa chce osviežiť každý. Malí členovia rodiny, ale aj tí veľkí. Internetový obchod Market24 vám ponúka na výber z nafukovacích bazénov, člnov, hračiek, kolies a rukávnikov. Zabaviť sa vo vode môžete aj s plaveckými a potápačskými potrebami. Za skvelé Market24 zľavy tu nájdete aj bicykle pre veľkých aj malých, kolobežky, trojkolky, odrážadlá a samozrejme cyklistické doplnky.   

Krása – zdravie - relax

Po dobre odvedenom športovom výkone si každý z nás rád dopraje poriadnu dávku relaxu a regenerácie. Aj po dobrom behu s vaším dieťaťom v lacnom kočíku potrebujete dodať vašej pleti tú najlepšiu regeneráciu. V ponuke tohto e-shopu nájdete kozmetiku pre celú rodinu. Na výber máte aj kozmetiku z mŕtveho mora či špeciálne kozmetické prípravky, masážne prístroje, wellness prístroje, vyhrievacie podušky či dokonca aj inhalátory a zvlhčovače vzduchu. Práve tieto prístroje pomôžu vášmu telu sa poriadne uvoľniť a zregenerovať.

K tomu môžete využiť nielen Market24 zľavu, ktorá je vždy na rôzne produkty, ale aj Market24 zľavový kód, s ktorým ušetríte 33% napríklad na domáce potreby. Dokonca môžete vašej ratolesti dopriať nový kočiar so 60%-nou zľavou, ktorá je taktiež súčasťou Market24 zľavových kódov.

Výhody e-shopu Market24.sk

 • rýchla komunikácia a dodanie
 • výnodné ceny
 • prehľadná webová stránka
 • široký sortiment kvalitného tovaru
 • Market24 zľavové kódy

Nevýhody e-shopu

 • menšie odlišnosti tovaru v reálnej podobe a na internete

Čo hovoria na e-shop Market24.sk zákazníci?

Celkovo sa zákazníci o internetovom obchode Market24 vyjadrujú kladne. Páči sa im, že je tovar kvalitný a zároveň za dobrú cenu. Taktiež sa im páči, že na tomto e-shope je bohatý sortiment tovaru. Taktiež chvália veľmi prehľadnú stránku, na ktorej sa jednoducho orientuje a je tam uvedené všetko, čo je potrebné pri kúpe tovaru. Niektorí zákazníci hodnotia tento e-shop aj záporne. No to hlavne z dôvodov nepozornosti. V niektorých prípadoch sa im nepáči, že bola doba dodania o pár dní dlhšia, no neprečítali si podrobnú reakciu e-shopu, ktorý ich na to upozornil. V prípade, že párkrát poslal e-shop nejaký iný tovar ako mal, sa to snažil hneď vyriešiť.  

Podobné kupóny

4home kupón 3€

Zľava 3€ je platná pri nákupe nad 60€

 • Platí do 31. 12. 2024
 • Využilo 99 ľudí

4home zľavový kupón 3% na váš nákup.

 • Platí do 31. 12. 2024
 • Využilo 77 ľudí

Zľava 12% pri nákupe nad 48€

 • Platí do 31. 12. 2024
 • Využilo 90 ľudí

Recenzie zákazníkov

Obchod so zmiešaným tovarom pre deti a ich mamičky v domácnosti je obľúbený najmä kvôli výhodným cenám a rýchlemu dodaniu. Občas sa však stáva, že balenie nie je celkom ideálne a tovar dorazí poškodený alebo neúplný. Ako vyzerajú recenzie?

Heureka.sk

Viac ako 90 percent zákazníkov obchod odporúča s priemerným hodnotením 4,6 z 5 možných hviezdičiek. Týmto sa eshop radí medzi tie kvalitnejšie. Aj priemerná doba dodania 4,4 dňa je naozaj viac ako prijateľná. Najmä keď to podporí 90 percent zákazníkov, ktorí tvrdia, že na tovar nečakali dlhšie ako 10 dní. Čo sa pri rôznych druhoch tovaru v jednej objednávke môže veľmi ľahko stať.

Rýchlosť, ceny, dobrý výber a komunikácia na strane pozitív a problémy s balením, poškodený tovar či meškajúce objednávky na strane negatív. Asi takto vyzerajú komentáre jednotlivých zákazníkov. Samozrejme, v drvivej väčšine prevládajú tí spokojní.

Refundo.sk

A rovnako je to aj na Refundo, kde sú hodnotenia takmer vo všetkých prípadoch stopercentné. Či už ide o dodaciu lehotu, prehľadnosť obchodu alebo kvalitu komunikácie. Mnoho zákazníkov prízvukuje, že ani po opakovaných nákupoch nenašli na eshope jediné negatívum.

NajNakup.sk

Na tomto mieste je eshop dokonca môže pýšiť certifikátom „Obchod odporúčaný zákazníkmi“ a to vďaka mimoriadne dobrým hodnoteniam. A vôbec nemusím pochybovať o ich relevantnosti, pretože sa tu vyjadrilo takmer 6500 zákazníkov. Až 93 percent z nich nákup v obchode odporúča, 97 percent potvrdzuje, že im tovar dorazil v poriadku. A všetky štyri sledované aspekty ako Prehľadnosť obchodu, Kvalita komunikácie, Dodacia doba aj Doručenie sú hodnotené mimoriadne vysoko, minimálne na 94 percent.

Facebook

Aj preto je zvláštne, že na facebookovej stránke má eshop priemerné hodnotenia „iba“ 3,7 z 5 možných hviezdičiek. Pomerne veľa ľudí sa tu sťažuje na poškodený, nesprávny alebo neskoro doručený tovar. A občas aj na komunikáciu.

Google

Trend z Facebook potvrdzuje aj Google. Ani tu nemá obchod až také vysoké hodnotenia. Dokonca iba 3,4 z 5 možných hviezdičiek. Dôvodom môže byť aj to, že do týchto recenzií prispievajú aj českí zákazníci. Každopádne sťažujú sa dokonca na komplikácie pri vrátení tovaru alebo reklamácii, čo odporuje všeobecne dobrej povesti obchodu v oblasti komunikácie so zákazníkmi.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Market24.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Market24.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Market24.sk.
Rezenicu na e-shopu Market24.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Market24.sk

10%

Market24 zľavový kupón 10%

Platí na všetky kočíky a autosedačky Petite&Mars

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 132 ľudí