Zľavy, kupóny a zľavové kódy BioNatural.sk

5€

BioNatural zľavový kupón 5€

Kupón platí pri objednávke nad 50€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 14 ľudí
Chcem kupón
3€

BioNatural zľavový kupón 3€

Kupón je platný pri nákupe nad 30€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 13 ľudí
Chcem kupón

BioNatural vznikol z myšlienky, že je možné fungovať bez toho, aby sme devastovali okolie i seba. Skôr, ako majitelia e-shopu BioNatural začali prírodnú kozmetiku predávať, sami si ju vyskúšali. Nepáčilo sa im, že je bio kozmetika vo všetkých obchodoch rovnaká, preto sa rozhodli dostať na Slovensko nové značky zo zahraničia. E-shop je výsledkom radosti a lásky k práci, ktorú jej zákazníci robia, preto sa doň zákazníci radi vracajú. Doprava zdarma je samozrejmosťou pri nákupe nad 40€. Pokiaľ nakúpite až nad 50€, s využitím nášho zľavového kupónu zaplatíte o 5€ menej!

Bionatural – lacná prírodná kozmetika

O vaše telo, pleť a vlasy sa najlepšie postará prírodná kozmetika, ktorej je v BioNatural požehnane. A nie je určená len ženám. Páni tiež majú svoju kategóriu. Šampóny, prírodné dezodoranty a pleť si vyžadujú iné zloženie pre potreby mužov a žien a v BioNatural to vedia. Deti a mamičky si tiež zaslúžia niečo špeciálne. Že je to prírodná kozmetika už vieme. Môže si ju dovoliť aj mamička na materskej, pretože je cenovo prístupná. Ekokozmetika je vhodná pre každého. Nakupujte výrobky, ku ktorým sa nikde inde nedostanete.

 

Ekodrogéria

O pleť a vlasy sa bio postaráte, ale periete v klasických, bežne dostupných práškoch? Bio účinok sa rýchlo stratí. Našťastie, e-shop BioNatural má v ponuke aj ekodrogériu, konkrétne niečo na pranie, umývanie riadu, čistiace prostriedky, ale aj prípravky na dentálnu hygienu. Bio zubná kefka a pasta je tiež v ponuke. Nič vám nebráni ich vyskúšať. Získajte potrebné informácie o bio kozmetike aj z blogu, ktorý je súčasťou e-shopu a znásobte zážitok zdravia na vlastnej koži.

Lacná prírodná kozmetika je tu pre vás aj vďaka zľavám, ktoré v BioNatural prebiehajú. Zľava BioNatural vás zláka kvalitnú bio kozmetiku vyskúšať a vy si ju tak obľúbite, že sa do e-shopu BioNatural vrátite skôr, ako sa vám minie.

 

Výhody e-shopu Bionatural.sk

 • rýchle spracovanie a doručenie objednávky
 • tovar podľa popisu na stránke
 • seriózne jednanie
 • zľavový kupón BioNatural ako bonus
 • bezproblémová komunikácia
 • výborný osobný a nadštandardný prístup
 • spokojnosť s tovarom

 

Nevýhody e-shopu Bionatural.sk

 • nedá sa platiť kartou
 • žiadne

 

Čo hovoria na e-shop Bionatural.sk zákazníci?

E-shop BioNatural má veľmi pozitívne reakcie od zákazníkov, ktorí oceňujú skvelé prepojenie e-shopu s blogom a vďaka tomu dostatok informácií o ponúkaných produktoch. S doručením tovaru sú veľmi spokojní a tiež im vyhovuje ústretové jednanie. Kvalita tovaru je tiež jednou z vecí, ktoré sa BioNatural nedajú vytknúť. Kvalitný tovar, ktorý v inom e-shope nenájdete je kvalitou úspechu. Starostlivo zabalený tovar odoláva aj poškodeniu pri preprave. Množstvo rád a užitočných informácií je pre zákazníkov tiež prínosom.

Jednou z najčastejšie sa vyskytujúcich nevýhod je nemožnosť platiť kartou. Veľa ľudí by túto možnosť uvítalo, ale nakoniec si poradili aj bez nich. Ďalším nedostatkom je to, že tovar, na ktorí si zákazníci zvykli už nie je skladom. Úzky sortiment tovaru je tiež slabinou, ktorú zákazníci kritizujú, ale nakoniec v e-shope vždy nájdu to, čo potrebujú.