Zľavy, kupóny a zľavové kódy BabičkinaZáhrada.sk

Všetky kupóny

Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 69 €

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Akcie a zľavy na vybrané produkty

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil

Popis obchodu BabičkinaZáhrada.sk

E-shop BabičkinaZáhrada.sk je zameraný na biopotraviny, prírodnú kozmetiku a ekodrogériu. Od roku 2012 ponúka tovar slovenských a českých výrobcov, ktorí svoje produkty vyrábajú s láskou a z lokálnych surovín. Zdravý životný štýl je stále príťažlivejší a liečivé bylinky a prírodná kozmetika je jeho neoddeliteľnou súčasťou. Veľký výber zdravých potravín, kozmetiky a handmade výrobkov vás o sile babičkinej záhrady rýchlo presvedčí.

Babské recepty a ozdravné pobyty

Chcete sa liečiť bylinkami, ale neviete, ktorú ako použiť a na čo má najlepší vplyv? Pomôžu vám babské rady a recepty, ktoré vám poradia, ako si s neduhom, ktorý vás trápi poradiť. Všetky liečivé bylinky, tinktúry a masti, ktoré sa v radách spomínajú nájdete v e-shope babičkinej záhrady. Je len na vás, či babské rady využijete. Doprajte si niečo výnimočné, zúčastníte sa detoxikačného pobytu, ktorý Babičkina záhrada organizuje a zbavte svoje telo škodlivín z vonku aj z vnútra. Majú tu aj niečo pre milovníkov zvierat. Vyskúšajte organický tuhý šampón, či ochranný krém na labky.

Chcete vyskúšať biokozmetiku, ale bojíte sa že s ňou nebudete spokojní? Zľava vám s výberom pomôže. Presvedčte, že biokozmetika je pre vás to pravé a radi sa do Babičkinej záhrady vrátite. Získajte zľavový kupón a váš nákup bude ešte výhodnejší.

 

Výhody e-shopu BabičkinaZáhrada.sk

 • dostupnosť slovenských výrobkov
 • dobrý výber
 • rýchle dodanie
 • dobrá komunikácia
 • darček k objednávke

 

Nevýhody e-shopu BabičkinaZáhrada.sk

 • s nespokojnosťou zákazníkov sme sa v prípade tohto e-shopu nestretli

 

Čo hovoria na e-shop BabičkinaZáhrada.sk zákázníci?

Reakcií na nákup v e-shope Babičkina záhrada je málo. Keď vychádzame z predpokladu, že ľudia sa radšej sťažujú ako niečo chvália predpokladáme, že nákup v tomto e-shope prebieha bez problémov. Stretli sme sa s recenziami, ktoré reagujú na konkrétne výrobky, nie na obchod, ktorý s Babičkinou záhradou zákazníci uzavreli. Recenzie na tovar sú pozitívne a stále viac ľudí uprednostňuje kvalitu slovenských výrobkov, čo je pre tento e-shop povzbudzujúce.

Popis produktov je dostačujúci, ľudia vedia, čo si objednávajú a e-eshop je plný zaujímavých informácií o tom, na čo môžu bylinky, tinktúry a ostatný tovar použiť. Otázku o produkte môžete položiť priamo predajcovi, nemusíte mať strach, že objednáte niečo, čo nakoniec nevyužijete. V prípade nejasností je na stránke uvedené telefónne číslo a e-mail, kde vám povedia všetko, čo potrebujete vedieť. Aj to sú dôvody, prečo sme na negatívne hodnotenia zo strany zákazníkov nenarazili.

Najnovšie články

Prírodná liečba s Babičkinou Záhradou

Prírodná liečba je čím ďalej tým populárnejšia. Obracia sa na ňu stále viac ľudí, ktorí bežné lieky radšej zamenia za alternatívy z matky prírody. Prírodné prostriedky nie sú totiž pre organizmus a orgány také zaťažujúce ako bežná liečba liekmi.

Prírodné lieky pre organizmus nie sú natoľko zaťažujúce a nenarúšajú jeho rovnováhu. Prírodná medicína sa v porovnaní s tou klasickou nezameriava iba na liečenie jedného vzniknutého problému, ale na celkové fungovanie organizmu. Kladie dôraz na spojenie fyzickej i psychickej stránky človeka.

Celý článok

Recenzie zákazníkov

Hodnotenie a komplexné recenzie na eshop babickinazahrada.sk na webe trochu chýbajú. Resp. je ich veľmi málo.

Doslova len pár názorov nájdeme na Facebooku, pár na Google, či na iných stránkach ako napr. Refundo.  Sú pozitívne. O kvalitných produktoch, o dobrých cenách, o veľkom výbere a spoľahlivom nakupovaní až po doručenie. Niektorí zákazníci si tiež pochvaľujú prístup personálu zo zákazníckeho servisu.

Na internete, aj priamo na webe eshopu, môžetem nájsť recenzie niektorých konkrétnych produktov, ktoré obchod predáva. V drvivej väčšine sú pozitívne. Ľudia zdravé produkty od babickinazahrada.sk oceňujú.

Obľúbené kupóny a akcie pre BabičkinaZáhrada.sk

Ako použiť kupón na BabičkinaZáhrada.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope BabičkinaZáhrada.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Máte zľavový kupón?“ a potvrďte tlačidlom „Pridať“.

Najčastejšie otázky pre BabičkinaZáhrada.sk

 • Aké možnosti platby mám na výber?
  V našom eshope môžete platiť klasicky na dobierku, čiže priamo do rúk kuriéra pri prevzatí tovaru. Ďalšou možnosťou je online platba kartou, bankovým prevodom alebo cez PayPal. Pri vyzdvihnutí v našich skladoch môžete platiť aj hotovosťou.
 • Akým spôsobom doručujete tovar?
  Prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS doručujeme tovar do celého Slovenska obvykle s dodaním do 24 hodín. Využiť tiež môžete možnosť doručenia na výdajné miesto Zásielkovne. Vrámci mesta Nitra rozvážame tovar aj mimoriadne. Doma ho môžete mať veľmi rýchlo.
 • Aké výhody získam ako verný zákazník?
  Získavate zľavu 2 % na všetky nákupy, pričom zľavu uvidíte ihneď po vašom prihlásení na našom webe. Práve registrácia je podmienkou na vstup do vernostného programu.
 • Kedy a ako môžem vrátiť tovar?
  Tovar môžete vrátiť bez udania dôvodu do 14 dní od jeho prevzatia. Ak sa tak rozhodnete, mali by ste nás o tom písomne informovať, ideálne prostredníctvom vyplneného formulára, ktorý nájdete na našom webe v časti „Obchodné podmienky“ (https://drive.google.com/file/d/12soZAO4404r19ByTa4Wa3-arKLdw1o0i/view). Nepoškodený, dobre zabalený, kompletný a so všetkou dokumentáciou nám potom tovar zašlite na našu adresu, resp. postupujte podľa pokynov, ktoré od nás dostanete.
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  Záručná doba na naše produkty je 24 mesiacov, ak nie je uvedené inak. Pri nákupe použitého tovaru sa záručná doba skracuje na 12 mesiacov. V prípade reklamácie nás o tom informujte, my vám navrhneme konkrétny postup. Tovar je obvykle potrebné priniesť alebo doručiť na našu adresu Potravinárska 6, 949 01, Nitra. O spôsobe vybavenie reklamácie vás budeme informovať.