Zľavy, kupóny a zľavové kódy BabičkinaZáhrada.sk

Raw me tyčinky.

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 22 ľudí
Využiť akciu

Zdravé chipsy za skvelé ceny!

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 19 ľudí
Využiť akciu

Zľavy v Babičkinej záhrade.

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 20 ľudí
Využiť akciu

E-shop BabičkinaZáhrada.sk je zameraný na biopotraviny, prírodnú kozmetiku a ekodrogériu. Od roku 2012 ponúka tovar slovenských a českých výrobcov, ktorí svoje produkty vyrábajú s láskou a z lokálnych surovín. Zdravý životný štýl je stále príťažlivejší a liečivé bylinky a prírodná kozmetika je jeho neoddeliteľnou súčasťou. Veľký výber zdravých potravín, kozmetiky a handmade výrobkov vás o sile babičkinej záhrady rýchlo presvedčí.

Babské recepty a ozdravné pobyty

Chcete sa liečiť bylinkami, ale neviete, ktorú ako použiť a na čo má najlepší vplyv? Pomôžu vám babské rady a recepty, ktoré vám poradia, ako si s neduhom, ktorý vás trápi poradiť. Všetky liečivé bylinky, tinktúry a masti, ktoré sa v radách spomínajú nájdete v e-shope babičkinej záhrady. Je len na vás, či babské rady využijete. Doprajte si niečo výnimočné, zúčastníte sa detoxikačného pobytu, ktorý Babičkina záhrada organizuje a zbavte svoje telo škodlivín z vonku aj z vnútra. Majú tu aj niečo pre milovníkov zvierat. Vyskúšajte organický tuhý šampón, či ochranný krém na labky.

Chcete vyskúšať biokozmetiku, ale bojíte sa že s ňou nebudete spokojní? Zľava vám s výberom pomôže. Presvedčte, že biokozmetika je pre vás to pravé a radi sa do Babičkinej záhrady vrátite. Získajte zľavový kupón a váš nákup bude ešte výhodnejší.

 

Výhody e-shopu BabičkinaZáhrada.sk

 • dostupnosť slovenských výrobkov
 • dobrý výber
 • rýchle dodanie
 • dobrá komunikácia
 • darček k objednávke

 

Nevýhody e-shopu BabičkinaZáhrada.sk

 • s nespokojnosťou zákazníkov sme sa v prípade tohto e-shopu nestretli

 

Čo hovoria na e-shop BabičkinaZáhrada.sk zákázníci?

Reakcií na nákup v e-shope Babičkina záhrada je málo. Keď vychádzame z predpokladu, že ľudia sa radšej sťažujú ako niečo chvália predpokladáme, že nákup v tomto e-shope prebieha bez problémov. Stretli sme sa s recenziami, ktoré reagujú na konkrétne výrobky, nie na obchod, ktorý s Babičkinou záhradou zákazníci uzavreli. Recenzie na tovar sú pozitívne a stále viac ľudí uprednostňuje kvalitu slovenských výrobkov, čo je pre tento e-shop povzbudzujúce.

Popis produktov je dostačujúci, ľudia vedia, čo si objednávajú a e-eshop je plný zaujímavých informácií o tom, na čo môžu bylinky, tinktúry a ostatný tovar použiť. Otázku o produkte môžete položiť priamo predajcovi, nemusíte mať strach, že objednáte niečo, čo nakoniec nevyužijete. V prípade nejasností je na stránke uvedené telefónne číslo a e-mail, kde vám povedia všetko, čo potrebujete vedieť. Aj to sú dôvody, prečo sme na negatívne hodnotenia zo strany zákazníkov nenarazili.

Prírodná liečba s Babičkinou Záhradou

Prírodná liečba je čím ďalej tým populárnejšia. Obracia sa na ňu stále viac ľudí, ktorí bežné lieky radšej zamenia za alternatívy z matky prírody. Prírodné prostriedky nie sú totiž pre organizmus a orgány také zaťažujúce ako bežná liečba liekmi.

Prírodné lieky pre organizmus nie sú natoľko zaťažujúce a nenarúšajú jeho rovnováhu. Prírodná medicína sa v porovnaní s tou klasickou nezameriava iba na liečenie jedného vzniknutého problému, ale na celkové fungovanie organizmu. Kladie dôraz na spojenie fyzickej i psychickej stránky človeka.

Celý článok