Zľavy, kupóny a zľavové kódy Bohatstvo-Prírody.sk

Všetky kupóny

Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 79€

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Zaregistrujte sa a využívajte výhody vernostného programu

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil
3€

Bohatstvo-prirody.sk zľavový kupón 3€

Zľavový kupón platí pri nákupe nad 100€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 89 ľudí
1%

Bohatstvo-prírody.sk zľavový kupón 1%

Platí pri nákupe nad 30€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 75 ľudí

Popis obchodu Bohatstvo-Prírody.sk

Eshop bohatstvo-prirody.sk sa orientuje na predaj sortimentu zdravej výživy, alternatívnej medicíny, prírodnej kozmetiky a ďalšie nie tak celkom komerčné produkty pre zdravie.

Je to jednoducho právy a nefalšovaný bio obchod, ktorí ponúka všetko, po čom bažia ľudia zameraní na zdravý životný štýl. Sortiment je pritom nesmierne široký.

V ponuke eshopu nájdete prakticky všetko, čo vás napadne. Výživové doplnky na každé použitie. Produkty z aloe vera, antioxidanty, detoxikačné náplaste, rôzne enzýmy a minerály, koktejly a tabletky na chudnutie, zdravú kavú i čaj, kolageň, prípravky na odkyslenie organizmu, na posilnenie imunity, probiotiká, doplnky výživy na mentálnu rovnováhu či sexuálnu výkonnosť.

Samozrejme, nemôže chýbať kompletná ponuka vitamínov a zelené „špeciality“ ako chlorella, spirulina, zelený jačmeň a pod.

Prirodná kozmetika ponúka esenciálne oleje, prírodné mydlá, prípravky na dentálnu hygienu, intímnu hygienu, koenzým, kolostrum, kyselinu hyalurónovú, rôzne druhy pleťovej, telovej i vlasovej kozmetiky. No a taktiež kozmetika pre vegánov.

Ak nazriete do kategórie zdravej stravy, nájdete tu tzv. superfood, biopotraviny, oleje, prípravky na doplnenie vlákniny, ale napr. aj taký filter na vodu.

Výhodou je, že na webe nemusíte v obrovskej ponuke produktov hľadať a pátrať po tom, čo ste niekde počuli. Kategórizácia je usporiadaná aj podľa určenia ako napr. produkty pre deti, pre ženy, pre mužov, pre seniorov, športovcov alebo dokonca aj študentov a manažérov.

Rovnakým spôsobom si stačí zvoliť zo zoznamu zdravotným problémov ten, ktorý vás trápi, nech už ide o kožné ochorenie, duševné poruchy, gynekologický problém, kardiovaskulárne ťažkosti alebo čokoľvek iné. Po kliknutí na kategóriu nájdete výber produktov, ktoré vám pomôžu.

Web je teda prehľadný. Nie je extrémne moderný ani extrémne nádherný, je v prvom rade funkčný. A okrem toho tiež obsažný. Detaily produktov obsahujú veľa informácií, ilustrácií a ďalšieho súvisiaceho obsahu. Aj jednotlivé kategórie a podkategórie sú veľmi podrobne popísané, aby ste sa v niekedy komplikovanom svete zdravej výživy nestratili.

K tomu prispieva aj blog, v ktorom nájdete články o rôznych vitamínoch či mineráloch a ich význame pre náš život a zdravie.

 

Výhody eshopu bohatstvo-prirody.sk:

-          Široký sortiment

-          Čisto prírodné a zdravé produkty

-          Garancia najnižších cien na trhu

-          Odborné poradenstvo

-          Doprava zadarmo a darček pri nákupe nad 79 eur

-          Rýchle a spoľahlivé doručenie

-          Vernostný program

-          Zľavy, akcie, výpredaje

 

Nevýhody eshopu bohatstvo-prirody.sk:

-          Chýba kamenná predajňa a možnosť osobného odberu

-          Niekedy nepresné informácie o dostupnosti tovaru

-          Môže sa stať, že obchod zašle nesprávny tovar

 

Čo hovoria o eshope bohatstvo-prirody.sk zákazníci:

Drvivá väčšina zákazníkov vyjadruje maximálnu spokojnosť a to najmä kvôli dostatočne širokému sortimentu naozaj kvalitných a zdravých produktov, ktoré v tomto eshope nájdete. Aj keď rýchlosť doručenia nie je blesková, do týždňa môžete tovar očakávať spoľahlivo doma. Iba výnimočné objednávky do 4-5 dní nedorazia. Sú to aj ceny a doprava zadarmo, čo zákazníkov presviedča vracať sa sem.

Naopak, ak niektorý nový zákazník rozbalí po doručení celkom iný tovar, ako si objednal, je možné, že viac už nakupovať nebude. A stáva sa to. I keď nie často.

Najnovšie články

Zelené potraviny a ich vplyv na naše zdravie

Zdravie máme len jedno, a preto sa oplatí chrániť si ho a podporovať svoje telo v jeho udržiavaní. Spôsobov, ktorými si môžeme pomôcť, je mnoho a moderná doba  nás „bombarduje“ stále novými metódami, prípravkami a surovinami.

Na konci dňa nastane problém s tým, čo je aktuálne a čo už nie, čo je „in“, čo je už dávno „out“ alebo ako v prípade bravčovej masti – čo zažíva svoj návrat. Ako sa teda zorientovať?

Celý článok

Ako použiť kupón na Bohatstvo-Prírody.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Bohatstvo-Prírody.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Ak máte kód ku kupónu na zľavu, vložte ho nižšie:“ a potvrďte tlačidlom „Odoslať“.