Zľavy, kupóny a zľavové kódy Bohatstvo-Prírody.sk

3€

Bohatstvo-prirody.sk zľavový kupón 3€

Zľavový kupón platí pri nákupe nad 100€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 16 ľudí
Chcem kupón
1%

Bohatstvo-prírody.sk zľavový kupón 1%

Platí pri nákupe nad 30€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 14 ľudí
Chcem kupón

Zaujíma vás zdravá strava a hľadáte obchod, v ktorom nakúpite biopotraviny a konečne sa začnete zdravo stravovať? Ste tu správne. V e-shope BohatstvoPrírody.sk nájdete kokosový, konopný alebo makový olej, aloe vera a prírodnú kozmetiku. Výber zdravej stravy a ostatných výživových doplnkov bohatý. Aby ste mali poštovné zadarmo, musíte nakúpiť aspoň za 79€. Pri nákupe nad 30€ môžete využiť zľavový kupón a ušetriť tak 1% z vášho nákupu. Pri väčšom nákupe oceníte zľavový kupón na zľavu 3€. Ten môžete využiť pri nákupe nad 100€.

Výživové doplnky a prírodná kozmetika

Bohatstvo-Prírody.sk sa nezameriava len na zdravú stravu, biopotraviny a zdravé oleje. Ponúka toho oveľa viac. Kategória výživové doplnky je taká rozmanitá, že je rozdelená na podkategórie ako antioxidanty, detoxikácia, probiotiká, vitamíny, aby ste rýchlejšie našli to, čo potrebujete. Prírodná kozmetika zahŕňa masky na tvár, sprchové gély, prášky na pranie, prírodné mydlá a veľa ďalšieho tovaru. Sviežu pokožku a menej vrások môžete mať aj vďaka kozmetike, v ktorej nie je množstvo chemikálií.

 

Bohatstvo prírody a aloe vera

Aloe vera má na organizmus blahodárne účinky. Detoxikuje, zlepšuje trávenie, posilňuje imunitu a mnohé ďalšie. Vyberte si aloe vera v takej podobe, ktorá vám najviac vyhovuje. Na pitie, v tobolkách, tinktúru, ale aj ako prísadu v krémoch či šampónoch. Z množstva ponúkaných produktov si určite vyberiete. Trápi vás niečo konkrétne a chcete vedieť viac? Vyhľadajte si zdravotný problém a prečítajte si všetko, čo vás zaujíma a ako to vďaka produktom z internetového obchodu Bohatstvo prírody riešiť. Anémia, neplodnosť, nespavosť. Prírodná liečba bojuje so všetkým, čo vás trápi.

Bohatstvo prírody zľava je tu pre všetkých. Na vybraný tovar použite zľavové kupóny a kvalitné prírodné produkty získajte ešte výhodnejšie. Nakupujte výhodne v e-shope BohatstvoPrírody.sk.

 

Výhody e-shopu Bohatstvo-Prírody.sk

 • rýchle doručenie
 • dobrá cena a bunusový systém
 • kvalitné produkty
 • dobrá komunikácia
 • bohatý výber
 • výhodné akciové ponuky

 

Nevýhody e-shopu Bohatstvo-Prírody.sk

 • pri produktoch nie je uvedená dodacia doba
 • dlhá čakacia doba
 • slabá komunikácia

 

Čo hovoria na Bohatstvo prírody zákazníci?

Nakupovať v internetovom obchode je vždy tak trochu risk. Tovar nemáte fyzicky v ruke a neviete, či sa k nemu na 100 % dostanete, ale lepšie ceny lákajú skúšať. S e-shopom a tovarom Bohatstva prírody sú zákazníci väčšinou spokojní. Páči sa im bonusový systém, kvalita produktov, akciové ponuky a výhodné akciové ponuky. S e-shopom sa im dobre komunikuje a stretávajú sa s ústretovosťou, ktorú dokážu oceniť.

Pri všetkých chválach sa vyskytlo aj niekoľko negatívnych hodnotení, ktoré nákup v tomto obchode neodporúčajú. Zákazníkom tu najviac prekáža, že pri tovare nie je uvedený dodacia doba a v niektorých prípadoch treba čakať naozaj dlho. V prípade opakovaných e-emailov prestal internetový obchod so zákazníkom komunikovať. Pozitívnych hodnotení je ale oveľa viac. Veríme, že sa po nákupe v internetovom obchode Bohatstvo prírody zaradíte medzi spokojných zákazníkov.

 

Zelené potraviny a ich vplyv na naše zdravie

Zdravie máme len jedno, a preto sa oplatí chrániť si ho a podporovať svoje telo v jeho udržiavaní. Spôsobov, ktorými si môžeme pomôcť, je mnoho a moderná doba  nás „bombarduje“ stále novými metódami, prípravkami a surovinami.

Na konci dňa nastane problém s tým, čo je aktuálne a čo už nie, čo je „in“, čo je už dávno „out“ alebo ako v prípade bravčovej masti – čo zažíva svoj návrat. Ako sa teda zorientovať?

Celý článok