Protein.sk zľavové kódy a kupóny

10%
Zľava

Zľavový kód 10% na doplnky výživy od firmy Yamamoto

 • Platí do 28. 9. 2022
 • Využilo 5 ľudí
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Doplnky výživy od firmy Best Nutrition 1+1 zadarmo

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 10 ľudí

Ako použiť kupón na Protein.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Protein.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku zaškrtnite políčko „Mám zľavový kupón“ následne kód vložte a potvrďte tlačidlom „Overiť“.

Najčastejšie otázky pre Protein.sk

 • Aké spôsoby platby môžem využiť na vašom eshope?
  Platiť môžete dobierkou v hotovosti pri prevzatí na pošte alebo od kuriéra. Taktiež bankovým prevodom online, kde však platba môže trvať aj 2 až 3 pracovné dni. Ďalšou možnosťou je platba kartou, určená držiteľom kreditných kariet Visa a MasterCard. No a napokon to môžete zaplatiť aj v hotovosti v našej kamennej predajni.
 • Aké spôsoby doručenia si môžem vybrať?
  Na výber máte kuriérsku službu GLS priamo na vašu adresu, čo zvyčajne trvá jeden pracovný deň. Využiť môžete aj Slovenskú poštu, ktorá by vám mala balík doručiť do dvoch pracovných dní. A tiež si môžete zvoliť osobný odber. Tovar si vyzdvihnete na zvolenom odbernom mieste v čase otváracích hodín. O pripravení tovaru na vyzdvihnutie budete informovaný prostredníctvom SMS / e-mailu. Pokial si následne tovar neprevezmete do 7 pracovných dní, bude vaša objednávka zrušená.
 • Ako zistím stav moje objednávky?
  Informácie získate na telefónnom číslo 0914 777 111 v pracovných dňoch od 08:00 do 16:00 h. V prípade, že využívate kuriéra GLS, Zadajte číslo balíka (nie objednávky) a heslo, ktoré ste obdržali v SMS od spoločnosti GLS na tejto stránke: www.glsbalik.sk. Podobný postup aplikujte pri overení zásielky prostredníctvom Slovenskej pošty. Zadajte podacie číslo zásielky (nie objednávky), ktoré ste obdržali v emaile alebo SMS od Protein.sk na tejto stránke: www.posta.sk.
 • Ako rýchlo mi bude tovar doručený?
  Váš balík je zabalený do 10 minút po objednaní a pripravený na odovzdanie prepravcovi. O odoslaní Vašej objednávky Vás budeme informovať emailom a SMS správou, ktoré zasielame denne okolo 16:00 hod. Zásielku očakávajte približne o 1-3 pracovné dni (podľa spôsobu doručenia). Keď Vám zásielka nepríde do 3 pracovných dní od doručenia potvrdzujúceho emailu a SMS o odoslaní, okamžite nás kontaktujte.
 • Ako si môžem uplatniť reklamáciu?
  Na všetok ponúkaný tovar sa poskytuje záruka v trvaní 24 mesiacov, ak nie je pri tovare uvedené inak a postupuje sa v zmysle Zákona o ochrane spotrebiteľa a Občianskeho zákonníka. Ak kupujúcim nie je spotrebiteľom, postupuje sa v zmysle ustanovení Obchodného zákonníka a záručná doba je 1 rok. Záručná doba začína plynúť dňom prevzatia tovaru od prepravnej spoločnosti alebo priamo od predávajúceho ak si tovar preberá kupujúci osobne v deň jeho prevzatia. Kupujúci je povinný reklamáciu uplatniť bezodkladne u predávajúceho, a to hneď po zistení vady. Viac informácii nájdete na našom webe v časti Reklamačné podmienky: protein.sk/reklamacie
 • Môžem stornovať objednávku?
  Stornovať objednaný tovar alebo službu má kupujúci právo do 24 hodín od vzniku kúpnej zmluvy bez storno poplatku pri tovare, ktorý je vyrábaný na zákazku, podľa špecifických požiadaviek spotrebiteľa alebo špeciálne pre jedného spotrebiteľa.
 • Kde nájdem vašu kamennú predajňu?
  Naša partnerská prevádzka sa nachádza v Poprade na starom juhu oproti novému kostolu (Ludvíka Svobodu 2689/76)

Popis obchodu Protein.sk

Internetový obchod Protein.sk ponúka všetko pre fitness, zdravý životný štýl a životosprávu. V ponuke má doplnky výživy od výmyslu sveta, fitness príslušenstvo i fitness doplnky. Svojim zákazníkom okrem kvalitných produktov ponúka aj cenné rady, tipy a triky, ktoré ocení každý nadšený športovec, ako aj človek, ktorý chce so svojím telom niečo urobiť. Pri nákupe nad 60 eur máte navyše dopravu zadarmo.

Doplnky výživy i fitness doplnky

Protein.sk myslí na všetkých športových nadšencov. V ponuke má preto široký sortiment doplnkov výživy či fitness doplnkov. Na výber sú proteíny, aminokyseliny, gainery, sacharidy, fitness strava, kreatíny, spaľovače tukov, kĺbová výživa i stimulanty. Ak si nie ste istý, v e-shope nájdete sekciu čo vás trápi, kde sú rozpísané všetky potrebné informácie ako aj môžnosti riešenia.

 

Proteíny

Proteíny sú doplnky výživy, ktoré dodávajú základný zdroj bielkovín pre všetkých športovcov a kulturistov, ktorých cieľom je rast svalov. Vybrať si tak môžete lacné proteíny zo širokej ponuky. Internetový obchod Protein ponúka proteíny do 65%, proteíny 66 - 75%, proteíny 76 - 85% i proteíny 86 - 100%. Na výber sú tiež noční, vaječné, bezlaktózové proteíny, či proteíny pre ženy.

Obchod Protein.sk myslí aj na to, že síce za krásu sa aj platí, no nemusí vás zruinovať. Preto v obchode nájdete rôzne akcie a zľavy, vďaka ktorým nakúpite tovar ešte výhodnejšie.

 

Výhody e-shopu Protein.sk

 • rýchle doručenie
 • dobrá komunikácia
 • kvalita produktov
 • super akcie
 • rýchly servis
 • super ceny
 • tovar skladom

 

Nevýhody e-shopu Protein.sk:

 • vyššie ceny oproti konkurencii

 

Čo hovoria na Protein zákazníci?

Recenzie stálych zákazníkov Proteinu hovoria sami za seba. Zákazníci sú spokojní s kvalitou tovaru, prijateľnými cenami, pochvaľujú si však aj výhodné akcie, vďaka ktorým ušetria. Páči sa im tiež komunikácia s obchodom, tovar skladom, vďaka čomu je veľmi rýchlo dodávaný majiteľom. Všeobecne sú s obchodom veľmi spokojní.

Malým negatívom sú ceny, ktoré niektorí vnímajú ako vyššie oproti konkurencii a tak v Proteine nakupujú len špecializované produkty, ktoré inde nezoženú.

Najnovšie články

Sprievodca výberom a nákupom proteínu

Proteín (proteínový prášok) patrí medzi doplnok výživy, na ktorý fyzicky aktívny (športujúci) jedinec narazí, spolu so spaľovačom tuku, ako na prvý. Keďže sa jedná o pomerne nákladný produkt, pokúsime sa vám týmto článkom odhaliť čo najviac, aby ste sa v procese výberu mohli rozhodnúť čo najlepšie a neskončili ako obeť marketingových ťahov.

Celý článok