Zľavy, kupóny a zľavové kódy Kloubus.sk

Všetky kupóny

Akcia

Pri kúpe 2 a 3 balení Kloubus doprava zdarma

 • Neobmedzená platnosť
 • Využili 2 ľudia

Ako použiť kupón na Kloubus.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Kloubus.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód

 3. Vloženie zľavového kódu

  V objednávke vložte zľavový kód do políčka „Chcete nám niečo povedať alebo zadať kód akcie?“ a potvrďte tlačidlom „Kúpiť KLOUBUS“

Najčastejšie otázky pre Kloubus.sk

 • Aké možnosti platby mám k dispozícii?
  Pri platení máte na výber tradičnú dobierku, teda platbu až pri prevzatí tovaru priamo kuriérovi, online platbu kartou vopred (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Union Pay, UCB, Diners Club) alebo bankový prevod.
 • Akým spôsobom doručujete objednávky?
  Tovar vám môže doručiť kuriér Slovenskej pošty, kuriér UPS, avšak v tomto prípade nie je možná platba na dobierku, a napokon si môžete nechať balík poslať aj na výdajné miesto Zásielkovne.
 • Ako dlho budem čakať na doručenie objednávky?
  To záleží od dostupnosti tovaru a vybraného spôsobu dopravu. Tovar skladom zvyčajne dokážeme dodať do 4 pracovných dní. Ak tovar skladom nie je, o termíne doručenia vás budeme informovať.
 • Môžem zrušiť už odoslanú objednávku?
  Objednávku môžete zrušiť iba dovtedy, ak sme ju ešte neprijali, o čom sa dozviete z potvrdzujúceho emailu, ktorý vám zašleme. Zrušiť ju môžete telefonicky alebo emailom. Všetky prijaté objednávky sú však záväzné. Ak si prajete objednávku zrušiť napriek tomu, kontaktujte nás.
 • Akým spôsobom môžem odstúpiť od kúpnej zmluvy?
  Zo zákona máte práve odstúpiť od kúpnej zmluvy a teda vrátiť tovar bez udania dôvodu do 14 dní od prevzatia objednávky. Odporúčame vám, aby ste nás o tom informovali emailom. Využiť na to môžete aj vzorový formulár, ktorý nájdete na našom webe. K vrátenému tovaru potom pribaľte kópiu dodacie listu a faktúry, písomné vyjadrenie o odstúpení od zmluvy, požadovaný spôsob vrátenia peňazí. Nezabudnite uviesť aj vašu adresu, telefón a email. Peniaze vám vrátime najneskôr do 14 dní.
 • Ako postupovať pri reklamácii?
  Na všetky naše produkty sa vzťahuje záručná doba 24 mesiacov, počas ktorej si môžete uplatniť reklamáciu. Ak sa rozhodnete produkt reklamovať, na začiatku nás o tom informujte telefonicky alebo emailom, aby sme vám vedeli poradiť ohľadom presného postupu. Reklamovaný tovar potom po dohode s nami pošlite na adresu nášho sídla. Dbajte na to, aby bol tovar dobre a bezpečne zabalený. Pomôže aj to, ak k tovaru priložíte doklad o kúpe a tiež popis vady a návrh na spôsob riešenia reklamácie. Reklamáciu vybavíme do 30 dní a budeme vás o výsledky informovať.
 • Aké je odporúčané dávkovanie produktu KLOUBUS?
  Jedno vrecko denne rozmiešajte v 250 ml vody v bežnej izbovej teplote a vypite.
 • Kam sa môžem obrátiť v prípade otázok alebo problémov?
  Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte kontaktovať zákaznícku linku na telefónnom čísle +420 778 114 130, kde sa vám počas pracovných dní od 7:00 do 14:00 určite budú venovať. Vaše otázky môžete poslať aj email na adresu info@kloubus.sk. Pomoc nájdete aj prostredníctvom online chatu v pravom dolnom rohu webovej stránky eshopu.

Popis obchodu Kloubus.sk

Kloubus.sk predáva vlastný doplnok stravy na podporu kĺbov, väzov, šliach a svalov. Je to výrobok s bohatým zložením, za ktorým stojí skúsený tím, pripravený Vám kedykoľvek vyjsť v ústrety a zariadiť všetko pre vašu spokojnosť.

Ide o český produkt, ktorý je rozpustný vo vode, jeho podávanie je rýchle, pohodlné a má vysoký účinok. Uložený v krásnom balení pôsobí na prvý pohľad veľmi zaujímavo.

Zloženie produktu KLOUBUS:

hydrolyzovaný kolagén – kolagénové peptidy 5000 Da (bravčový), glukosamín sulfát 2KCL, MSM (metyl-sulfonyl metán), chondroitín sulfát, vitamín C (kyselina L-askorbová), mliečnan horečnatý, mliečnan vápenatý, bromelain, l-leucín, hyaluronan sodný, mliečnan zinočnatý, D-biotín, vitamín D3 (cholekalciferol)

 

Výhody užívania KLOUBUS:

 • Najlepšie zloženie na trhu
 • Vysoký obsah účinných látok
 • Tekutá forma
 • Pomáha proti bolesti
 • Svieža chuť
 • Bez umelých sladidiel
 • Český výrobok

 

Nevýhody užívania KLOUBUS:

 • Potrebné dlhodobé užívanie
 • Možná alergia na niektoré zložky

 

Čo hovoria o KLOUBUS zákazníci

Slovenskí zákazníci veľmi oceňujú domáci český produkt. Navyše podľa odborníkov, ale aj laikov ide skutočne o najlepší a najúčinnejší produkt na trhu. Užívatelia si pochvaľujú aj dobrú sviežu chuť a tí náročnejší ocenia tiež fakt, že Kloubus neobsahuje žiadne umelé sladidlá. Mnoho zákazníkov postrehlo pri užívaní aj pomerne rýchlu úľavu od bolesti.

Na druhej strane niektorí ľudia hlásia alergickú reakciu, ktorá sa môže týkať individuálne niektorých zložiek produktu. Iným nie celkom nevyhovuje príchuť. A napokon je všeobecne známe, že všetky účinky sa prejavia až pri dlhodobom užívaní, čo môže niektorých zákazníkov odradiť.