Erex24.sk zľavové kódy a kupóny

3€

Erex24 zľavový kupón 3€

Platí pri nákupe nad 50€

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil

Expirované kupóny

Tento obchod teraz neponúka žiadne kupóny ani akcie

Popis obchodu Erex24.sk

Eshop Erex24.sk prevádzkuje spoločnosť World CZ s.r.o. Exkluzívnym distribútorom predávaného produktu je belgická firma Biolab SA. Tá sa vo všeobecnosti špecializuje na prírodné riešenia bežných problémov v živote ľudí.

World CZ je výhradným zástupcom spoločnosti Biolab SA na Slovensku. Materská firma má pritom pomerne ušľachtilé hodnoty.

Chce pomáhať zdraviu verejnosti vďaka dostupným a prírodným prípravkom, združuje tých najlepších odborníkov z celého sveta, všetky rastliny pestuje v biologických podmienkach, používa metódy rešpektujúce integritu účinných zložiek rastlín, nepoužíva žiadne konzervatny ani chemické farbivá a distribuuje produkty prostredníctvom priamych objednávok bez drahej reklamy, aby nemusela navyšovať konečnú cenu produktov.

E-REX24

Samotný prípravok z výťažku vzácnych a silných rastlín Muira Puama a Cesmína paraguajská doplnených zinkom má základnú funkciu zlepšiť erekciu, zvýšiť hladinu testosterónu a celkovo skvalitniť sexuálny život chlapa. Podporuje tiež činnosť kardiovaskulárneho systému, svalov a fyzickej kapacity.

Cesmína paraguajská, inak nazývaná aj Yerba Maté je veľmi vzácny druh zelenej rastlinky, ktorý z povrchu planéty už takmer vymizol. V minulosti ho pre jeho povzbudzujúce účinky obľubovali indiáni, ktorý ho žuvali alebo vyvárali. Z rastliny sa konzumujú resp. spracuvávajú listy a stonky kvetín v sušenom stave. Obsahuje zložky teobromín a teofylín, ktoré spolu potláčajú produkciu enzýmu vyvolávajúceho svalovú slabosť po ejakulácii.

Muira Puama je vzácny stromovitý krík, ktorý rastie v brazílskych amazonských pralesoch najmä v známom regióne Mato Grosso. Aj túto rastlinu veľmi dobre poznali a využívali indiáni, špeciálne jeho korene a kôru. Krík ja dokonca oficiálne zapísaný v liekopisoch niektorých krajín a jeho viaceré štúdie už potvrdili rýchly účinok na obnovenie mužských funkcií. Význam má najmä alkaloid s názvom muirapuamín.

Zinok účinky výťažkoch z oboch rastlín podporuje svojím významným vplyvom na metabolizmus, syntézu bielkovín, stav kostí, vlasov, nechtov, pokožky, zraku aj imunitného systému.

Okrem tabliet si môžete v eshope zakúpiť aj E-REX24 intímny gél, ktorý je v podstate vysoko kvalitný librikant so silne stimulujúcimi účinkami pre oboch partnerov.

Podľa informácií predajcu na webe eshopu ide o celosvetovo najpredávanejší prípravok na podporu erekcie. Na webe, ktorý je dizajnovo trochu zvláštny, ale pomerne obsažný, nájdete veľké množstvo informácií o produkte, jeho účinkoch, skúsenosti zákazníkov, referencie a zaujímavé články o testosteróne, sexuálnom živote, fungovaní erekcie a pod.

Stránka vám odpovie na vaše najčastejšie otázky, na všetko, čo vás môže zaujímať, no a ponúkne aj niekoľko silných záväzkov a dôvodov, prečo by ste nemali zaváhať a produkt vyskúšať.

 

Výhody eshopu Erex24.sk:

-          Garancia vrátenia peňazí do 30 dní

-          Bezplatné nezáväzné vyskúšanie

-          Krátka dodacia doba

-          Výhodné ceny

-          Vzácne prírodné zloženie

-          Diskrétne balenie zásielky

-          Rýchly nástup účinku

 

Nevýhody eshopu Erex24.sk:

-          Trochu chaotický web

 

Čo hovoria o eshope Erex.sk zákazníci:

Zákazníci, ktorí vyskúšali produkty z tohto eshopu sú muži rôznych vekových skupín od 27 až po 70 rokov. Všetci opisujú pomerne rýchle a následne dlhodobo pretrvávajúce účinky pri pravidelnom užívaní. Nasvedčujú tomu aj testy a recenzie na odborných weboch. I keď účinok možno nie je taký výrazný ako u iných konkurenčných produktov, nízka cena a jeho originálne vzácnej prírodné zloženie robí z E-REX24 pomerne obľúbený výživový doplnok na podporu erekcie.

Podobné kupóny

Kupón na 40% zľavu

Kupón je platný na celú objednávku, okrem pár výnimiek, ktoré sú stále: https://www.myprotein.sk/all-offers/czsk-campaign-exclusion-list.list

 • Platí do 31. 12. 2024
 • Využilo 31 ľudí

Zľava 12% pri nákupe nad 48€

 • Platí do 31. 12. 2024
 • Využilo 89 ľudí

Incacollagen zľavový kupón 5€

Platí na výrobky IncaCollagen

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 141 ľudí

10% zľava

10% zľava na všetky objednávky, bez množstevného či časového obmedzenia

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 145 ľudí

Zľavový kód 10% pre nových zákazníkov

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 16 ľudí

Bohatstvo-prirody.sk zľavový kupón 3€

Zľavový kupón platí pri nákupe nad 100€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 110 ľudí

Bohatstvo-prírody.sk zľavový kupón 1%

Platí pri nákupe nad 30€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 96 ľudí

Rada slnečnej kozmetiky SUN so zľavou 30%

 • Platí do 31. 5. 2024
 • Ešte nikto nevyužil

Rad Collagen+ so zľavou 30%

 • Platí do 31. 5. 2024
 • Ešte nikto nevyužil

Rad Flower care 2+1 zadarmo

 • Platí do 31. 5. 2024
 • Ešte nikto nevyužil

Zľava 30% na nové 16H lip rúže

 • Platí do 29. 1. 2025
 • Ešte nikto nevyužil

Recenzie zákazníkov

Ako je to už v prípade takýchto eshopov zvykom, recenziu na samotné fungovanie eshopu na webe prakticky nenájdeme, na druhej strane je však internet plný hodnotenia kvality a účinkov samotného produktu. Takže si niektoré prečítajte.

Erekciablog.sk

Prípravok E-REX24 obstál v tejto recenzii, čo sa týka účinku na zlepšenie erekcie a zvýšenie libida na 3,5 z 5 možných hviezdičiek.

Podľa hodnotenia má najmä pri dlhodobom užívaní skutočný vplyv na zvýšenie hladiny testosterónu, obsahuje kvalitné prírodné látky a je tiež za dobrú cenu.

Na druhej strane však podľa všetkého neprináša výrazné očakávané účinky na silnejšiu erekciu s rýchlejším nástupom.

Nasezdravie.sk

Tento portál prípravok E-REX24 odporúča kvôli zaujímavému prírodnému extraktu z Muira Puama, čo je rastlina, ktorá nemá zastúpenie v žiadnych konkurenčných doplnkoch výživy a má skutočne rýchlo nastupujúcich účinok.

Ďalším dôvodom, prečo by ste tento produkt mohli skúsiť, je jeho výborná cena, pretože ide o jedny z najlacnejších tabletiek svojho druhu na trhu.

Afrodiziakum.sk

E-REX24 tu dostal hodnotenie 4,2 z 5 možných hviezdičiek. Za hlavné výhody sú označené pevnejšia erekcia, lepšia výdrž a vyššie libido, prírodné a unikátne zloženie, no a tiež vhodnosť na dlhodobé užívanie.

Na druhej strane účinky nemusia byť také výrazné ako u konkurenčných prípravkov a často je na ich nástup a udržanie potrebné dlhodobé užívanie.

Stoporenie.sk

Podľa tejto recenzie má E-REX24 priaznivý vplyv na zvýšenie testosterónu, ale aj prekrvenie, zväčšenie a spevnenie erekcie. Plusom je tiež relatívne nízka cena a uvádzaný aj otestovaný rýchly nástup účinku.

Za negatívum sa však považuje obsah pomerne neznámych látok a tiež fakt, že chýba v registri Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Erex24.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Erex24.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Erex24.sk.
Rezenicu na e-shopu Erex24.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Erex24.sk