Zľavy, kupóny a zľavové kódy Erex24.sk

Všetky kupóny

3€

Erex24 zľavový kupón 3€

Platí pri nákupe nad 50€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 77 ľudí

Popis obchodu Erex24.sk

Eshop Erex24.sk prevádzkuje spoločnosť World CZ s.r.o. Exkluzívnym distribútorom predávaného produktu je belgická firma Biolab SA. Tá sa vo všeobecnosti špecializuje na prírodné riešenia bežných problémov v živote ľudí.

World CZ je výhradným zástupcom spoločnosti Biolab SA na Slovensku. Materská firma má pritom pomerne ušľachtilé hodnoty.

Chce pomáhať zdraviu verejnosti vďaka dostupným a prírodným prípravkom, združuje tých najlepších odborníkov z celého sveta, všetky rastliny pestuje v biologických podmienkach, používa metódy rešpektujúce integritu účinných zložiek rastlín, nepoužíva žiadne konzervatny ani chemické farbivá a distribuuje produkty prostredníctvom priamych objednávok bez drahej reklamy, aby nemusela navyšovať konečnú cenu produktov.

E-REX24

Samotný prípravok z výťažku vzácnych a silných rastlín Muira Puama a Cesmína paraguajská doplnených zinkom má základnú funkciu zlepšiť erekciu, zvýšiť hladinu testosterónu a celkovo skvalitniť sexuálny život chlapa. Podporuje tiež činnosť kardiovaskulárneho systému, svalov a fyzickej kapacity.

Cesmína paraguajská, inak nazývaná aj Yerba Maté je veľmi vzácny druh zelenej rastlinky, ktorý z povrchu planéty už takmer vymizol. V minulosti ho pre jeho povzbudzujúce účinky obľubovali indiáni, ktorý ho žuvali alebo vyvárali. Z rastliny sa konzumujú resp. spracuvávajú listy a stonky kvetín v sušenom stave. Obsahuje zložky teobromín a teofylín, ktoré spolu potláčajú produkciu enzýmu vyvolávajúceho svalovú slabosť po ejakulácii.

Muira Puama je vzácny stromovitý krík, ktorý rastie v brazílskych amazonských pralesoch najmä v známom regióne Mato Grosso. Aj túto rastlinu veľmi dobre poznali a využívali indiáni, špeciálne jeho korene a kôru. Krík ja dokonca oficiálne zapísaný v liekopisoch niektorých krajín a jeho viaceré štúdie už potvrdili rýchly účinok na obnovenie mužských funkcií. Význam má najmä alkaloid s názvom muirapuamín.

Zinok účinky výťažkoch z oboch rastlín podporuje svojím významným vplyvom na metabolizmus, syntézu bielkovín, stav kostí, vlasov, nechtov, pokožky, zraku aj imunitného systému.

Okrem tabliet si môžete v eshope zakúpiť aj E-REX24 intímny gél, ktorý je v podstate vysoko kvalitný librikant so silne stimulujúcimi účinkami pre oboch partnerov.

Podľa informácií predajcu na webe eshopu ide o celosvetovo najpredávanejší prípravok na podporu erekcie. Na webe, ktorý je dizajnovo trochu zvláštny, ale pomerne obsažný, nájdete veľké množstvo informácií o produkte, jeho účinkoch, skúsenosti zákazníkov, referencie a zaujímavé články o testosteróne, sexuálnom živote, fungovaní erekcie a pod.

Stránka vám odpovie na vaše najčastejšie otázky, na všetko, čo vás môže zaujímať, no a ponúkne aj niekoľko silných záväzkov a dôvodov, prečo by ste nemali zaváhať a produkt vyskúšať.

 

Výhody eshopu Erex24.sk:

-          Garancia vrátenia peňazí do 30 dní

-          Bezplatné nezáväzné vyskúšanie

-          Krátka dodacia doba

-          Výhodné ceny

-          Vzácne prírodné zloženie

-          Diskrétne balenie zásielky

-          Rýchly nástup účinku

 

Nevýhody eshopu Erex24.sk:

-          Trochu chaotický web

 

Čo hovoria o eshope Erex.sk zákazníci:

Zákazníci, ktorí vyskúšali produkty z tohto eshopu sú muži rôznych vekových skupín od 27 až po 70 rokov. Všetci opisujú pomerne rýchle a následne dlhodobo pretrvávajúce účinky pri pravidelnom užívaní. Nasvedčujú tomu aj testy a recenzie na odborných weboch. I keď účinok možno nie je taký výrazný ako u iných konkurenčných produktov, nízka cena a jeho originálne vzácnej prírodné zloženie robí z E-REX24 pomerne obľúbený výživový doplnok na podporu erekcie.

Ako použiť kupón na Erex24.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Erex24.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „zľavový kód“ a potvrďte tlačidlom „UPLATNIŤ KÓD“.

Najčastejšie otázky pre Erex24.sk

 • Aké možnosti platby mám na výber?
  Platiť môžete tradičným spôsobom na dobierku, teda až pri preberaní alebo doručení tovaru dopravcom. K dispozícii, samozrejme, máte aj online platbu vopred platobnou kartou a online bankovým prevodom cez zabezpečenú platobnú bránu GoPay.
 • Akým spôsobom doručujete objednávky?
  Môžete si vybrať, či využijete ako dopravcu Slovenskú poštu, kuriérsku spoločnosť alebo si tovar necháte doručiť na výdajné miesto spoločnosti Uloženka, kde si ho potom vyzdvihnete osobne.
 • Kedy môžem očakávať doručenie objednávky?
  Za normálnych okolností eshop objednávky dokáže doručiť do 48 hodín. V prípade, že si objednávku vytvoríte v piatok, bude však vybavená až po víkende v pondelok, takže ju môžete očakávať na vašej adrese v utorok.
 • Ako je zabezpečená diskrétnosť zásielky?
  Všetky objednávky expedujeme v nepriehľadnom balení bez akejkoľvek vonkajšej informácii o jej obsahu. Nájdete na nej iba štítok s menom adresáta a odosielateľa, teda spoločnosti World CZ s.r.o.
 • Ktorý typ produktu E-REX24 si mám vybrať?
  Na výber máte 3 typy, ktoré sa líšia iba veľkosťou balenia, teda počtom tabliet 30, 60 alebo 90. V podstate ide o prípravky určené na 30-, 60- a 90-dňovú kúru. U rôznych mužov sa totiž nástup účinku líši, keďže závisí od výšky hladiny testosterónu. Preto niekto môže potrebovať užívať E-REX24 dlhšie ako iný.
 • Ako a kedy môžem vrátiť tovar?
  Vďaka službe garancie vrátenia peňazí môžete do 30 dní od prevzatia objednávky vrátiť akékoľvek i čiastočne spotrebované balenie produktu. Podmienkou je iba to, že musíte vrátiť minimálne 20 % z objednaného tovaru. Tovar musíte vrátiť spolu s faktúrou a číslom vášho účtu, kam dostanete späť peniaze. Túto možnosť predajca dáva aj ako záruku kvality, keďže ju môže využiť každý, kto do 30 dní nepocíti žiadny pozitívny účinok.
 • Ako vás môžem kontaktovať v prípade otázok alebo problémov?
  V prípade akýchkoľvek otázok je vám v pracovných dňoch medzi 9:00 a 16:00 hod k dispozícii telefónne číslo 02 5788 0310 alebo napíšte email na adresu info@erex24.sk.