Zerex.sk zľavové kódy a kupóny

5%
Zľava

Zerex zľavový kupón 5%

Kupón platí pri minimálne výške objednávky 20€ s DPH

 • Platí do 31. 12. 2021
 • Ešte nikto nevyužil
5€
Zľava

Zerex zľavový kupón 5€

Platí na produkt Zerex UltraGold

 • Platí do 31. 12. 2021
 • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Aktuálne zľavy

 • Platí do 4. 11. 2021
 • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Doprava zadarmo pri nákupe nad 49 €

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Darček k objednávke nad 100€

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil

Ako použiť kupón na Zerex.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Zerex.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Zľavový kód“ a použite tlačidlo „POUŽIŤ ZĽAVU“.

 4. Krátky video návod ako používať kupóny na Zerex.sk

  Video aj s audio komentárom

Najčastejšie otázky pre Zerex.sk

 • Aké možnosti platby mám na výber?
  Platiť môžete tradične na dobierku, online bankovým prevodom a, samozrejme, online platobnou kartou. Akceptujeme karty VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Discover aj Diners Club. Pre čo najrýchlejšie vybavenie objednávky odporúčame využiť platbu vopred online platobnou kartou. Peniaze budú na našom účte okamžite a tovar u vás doma v najrýchlejšom možno čase.
 • Aké možnosti dopravy môžem využiť a koľko za ne zaplatím?
  Objednávky odosielame rôznymi spôsobmi. Môžete si vybrať doručenie Slovenskou poštou, dodanie je v tomto prípade 24 hodín odo dňa odoslania a zaplatíte za to 3 eurá. Balík vám môžeme zaslať aj kuriérom UPS, ktorý by to mal taktiež stihnúť za 24 hodín, môžete uňho platiť aj kartou a doprava je spoplatnená sumou 4 eurá. Ďalšou možnosťou je Balíkobox, kde doručenie na výdajné miesto trvá 48 hodín, vyzdvihnúť si tovar môžete aj cez víkendy, platiť sa dá iba platobnou kartou a pozor si musíte dať na maximálnu úložnú dobu, ktorá je 72 hodín. Tento spôsob doručenia je spoplatnený sumou 4 eurá. Napokon môžete využiť aj Zásielkovňu, kedy vám tovar na vami zvolené výdajné miesto doručíme už nasledujúci pracovný deň, platiť môžete kartou alebo na dobierku, úložná doba je maximálne 7 dní a poplatok 3 eurá. Pri cene objednávky nad 70 eur s DPH máte vždy dopravu zadarmo.
 • Môžem si vaše produkty objednať aj do zahraničia?
  Áno, tieto produkty si môžete objednať aj v zahraničí, vo vybraných krajinách. Každá krajina má však svoj eshop. Kým na Slovensku je to zerex.sk, v Českej republike objednávajte na zerex.cz,, v Maďarsku zerex.hu, v Poľsku zerex.pl, v Rumunsku zerex.ro, v Nemecku je to viarax.de, v Rakúsku viarax.at, v Taliansku viarax.it a vo Francúzsku viarax.fr.
 • Môžem získať množstevnú zľavu pri nákupe väčšieho počtu produktov?
  Rôzne balenia v počte produktov nájdete v našej ponuke na eshope. V tomto prípade vždy platí, že čím väčšie balenie, tým výhodnejšia cena. Avšak na výber máte iba z balení, ktoré sú v ponuke. To znamená, že ďalšie množstevné zľavy v prípade kúpy viacerých balení neponúkame. Ak však nakúpite v hodnote viac ako 70 eur, budete mať poštovné zadarmo.
 • Kde získam informácie o aktuálnych novinkách, prípadne akciách?
  Najjednoduchšou cestou, ak chcete zostať stále v obraze a nepremeškať žiadne novinky, zľavy a akcie, je prihlásiť sa na odber našich noviniek emailom. Newsletter na váš email si akvitujete tak, že na webe zerex.sk v časti Newsletter vyplníte údaje. V prípade, že máte dodatočné otázky, môžete sa informovať aj telefonicky na infolinke 0850 444 777. Okrem toho vám na otázky dokážeme zodpovedať aj v live chate, ktorý nájdete v pravom dolnom rohu stránky nášho eshopu.
 • Čo ak s produktom nie som spokojný? Vrátite mi peniaze?
  Ak nie ste spokojný s našimi produktami, kontaktujte nás žiadosťou o vrátenie peňazí na emailovej adrese info@zerex.sk. Ak je reklamácia oprávnená, určite vám garantujeme vrátenie peňazí. Tie vám zašleme výlučne bankovým prevodom na váš účet.

Popis obchodu Zerex.sk

Zerex je internetový obchod špeciálne pre pánov, ktorého sortiment je zameraný hlavne na výživové doplnky a iný sortiment na podporu erekcie a celkového mužského zdravia. V tomto špecificky orientovanom e-shope nájdete tabletky na erekciu, afrodiziakálne parfumy, kondómy, povzbudzujúce čaje a aj literatúru pre dospelých. Bonipo vám pravidelne ponúka výhodné zľavy a tak môžete ušetriť až 20% z vášho nákupu na Zerex.sk.

Tabletky a parfumy

Tabletky na erekciu, ktoré sú v ponuke internetového obchodu sú prírodné výživové doplnky. Môžete si vybrať zo štyroch druhov podľa problému, ktorý vás trápi. Pokiaľ hľadáte riešenie impotencie ideálny je Zerex klasik, ktorý je určený hlavne na podporu erekcie. Zerex extralong je určený na oddialenie ejakulácie. Seniorov alebo mužov, ktorý plánujú splodiť dieťa bude určite zaujímať produkt Zerex ultragold. Pre starostlivosť o prostatu je v ponuke Prostanax.

Sekcia parfumy je rozdelená na dve časti – pánske a dámske parfumy. Čo sa týka pánskych parfumov môžete si vybrať decentný Zerex Gentleman, energický Zerex Hunter alebo svieži Zerex Sport. Z dámskych je v ponuke decentná vôňa Zerex Destiny, kvetinová Zerex Sensual a ovocno-citrusová Zerex Desire. Na vyskúšanie je z dámskych aj pánskych parfumov možné si objednať vzorky.

Výhodnú Zerex cenu získate kúpou niektorého z akciových balíkov. Tabletky na erekciu sú v nich so Zerex zľavou.

 

Kondómy, čaje a literatúra

K sortimentu e-shopu Zerex.sk patria okrem tabletiek na erekciu aj kondómy značky Durex. Nájdete tu tiež knihu pod názvom Zerexsutra, ktorá má niektoré podobné znaky s najznámejšou knihou sexu Kamasutrou. V ponuke sú tiež čaje na podporu zdravia.

 

Výhody e-shopu Zerex.sk

 • kvalitné produkty
 • doručenie do 24 hodín
 • doprava zdarma pri objednávke nad 70 €
 • darček k objednávke nad 100 €
 • diskrétne balenie
 • garancia vrátenia peňazí

 

Nevýhody e-shopu Zerex.sk

 • vyššie ceny
 • možnosť kúpiť produkty len online
 • úzky sortiment

 

Čo hovoria na Zerex zákazníci?

Zákazníci vo veľkej miere internetový obchod Zerex.sk chvália. Ich vyjadrenia si môžete prečítať v sekcii Zerex recenzie. Klienti sú spokojní s kvalitou prírodných výživových doplnkov a parfumov. Pozitívom je tiež rýchlosť dodania objednávok a ich diskrétne balenie vzhľadom k charakteru tovaru. Spotrebiteľov teší aj možnosť ušetriť pár eur kúpou výrobkov so Zerex zľavou.

Medzi menšie negatíva patrí vyššia cena a fakt, že výrobky nie sú veľmi známe medzi spotrebiteľmi. E-shop však ponúka garanciu vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti s produktami, takže si ich každý môže odskúšať. Viacerí zákazníci by uvítali širší sortiment ponúkaných výrobkov.

Video recenzia eshopu Zerex.sk

Najnovšie články

Ako nájsť stratenú mužnosť ?

Pre mužov je sebavedomie v živote veľmi dôležité. To priamo súvisí s ich mužnosťou a sexuálnou výkonnosťou. Akonáhle sa muž dostane do situácie, kedy je táto zložka jeho života ohrozená, nastáva problém, ktorý môže ovplyvniť ďalšie časti osobného, spoločenského, partnerského aj pracovného života. Nedovoľte, aby problémy s erekciou znižovali kvalitu vášho života.

Celý článok