Zľavy, kupóny a zľavové kódy iSexshop.sk

Všetky kupóny

15%
Zľava

15% zľava na celý sortiment

 • Platí do 9. 8. 2021
 • Využili 4 ľudia
Akcia

Zľavy na vybrané produkty

 • Platí do 9. 8. 2021
 • Využili 2 ľudia
3%

iSexshop kupón so zľavou 3%

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 122 ľudí
5%
Zľava

zľava 5%

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 49 ľudí
Akcia

Poštovné pri objednávke nad 65 Eur zdarma

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 78 ľudí

Ako použiť kupón na iSexshop.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope iSexshop.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „ZĽAVOVÝ KÓD“ a potvrďte tlačidlom „OVERIŤ“.

 4. Krátky video návod ako používať kupóny na iSexshop.sk

  Video aj s audio komentárom

Najčastejšie otázky pre iSexshop.sk

 • Aké možnosti platby mám na výber?
  U nás môžete platiť na dobierku, vopred cez internet banking alebo platobnou kartou, prevodom na účet alebo aj v hotovosti (pri osobnom odbere).
 • Kto mi tovar doručí?
  Na výber máte z troch možností. Slovenská pošta, kuriér alebo osobný odber v Bratislave.
 • Ako dlho budem čakať na svoju objednávku?
  Všetky objednávky prijaté do 13:00 expedujeme ešte v ten deň. Ostatné zásielky budú expedované najbližší pracovný deň. Čas doručenia sa počíta od momentu expedovania zásielky, teda od prijatia emailu (alebo SMS správy) potvrdzujúcej expedovanie zásielky. Kuriér k vám dorazí už nasledujúci pracovný deň, Slovenská pošta doručuje maximálne do 2 dní.
 • Aké možnosti diskrétneho doručenia poskytujete?
  Nechcete si nechať doručiť zásielku priamo domov? Využite diskrétne doručenie zásielky prostredníctvom služby Slovenskej pošty POSTE RESTANTE. Ako dodaciu adresu uveďte svoje meno, POSTE RESTANTE a názov pošty ( nezabudnite na presné PSČ), na ktorú si prajete zásielku poslať. Pošta nebude zásielku doručovať, ale nechá ju uloženú na pošte. Zásielka bude čakať na pošte 18 kalendárnych dní, kým si ju neprídete s podacím číslom a občianskym preukazom vyzdvihnúť. Pri expedovaní zásielky vám zášleme podacie číslo zásielky prostredníctvom SMS správy. Pri POSTE RESTANTE nedostanete oznámenie (žltý papierik) do schránky!
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  Reklamovať je možné iba tovar zakúpený od www.isexshop.sk, zaplatený a len v priebehu záručnej doby, ktorá je na všetky výrobky 24 mesiacov. Záručná doba začína plynúť dňom prevzatia objednávky. Reklamácia je vybavovaná v súlade s platným Občianskym zákonníkom. Internet Business s.r.o., vlastniaci a prevádzkujúci www.isexshop.sk je povinný reklamáciu vybaviť najneskôr do 30 dní od jej začatia. Vzhľadom na charakter a povahu tovaru neodstraňujeme vady na výrobku. Pri reklamácií sa môžete rozhodnúť, či Vám vymeníme tovar kus za kus, vrátime zaplatenú sumu alebo s doplatkom/preplatkom vymeníme za iný tovar. Pre uplatnenie reklamácie stačí, ak nám tovar doručíte (osobne, poštou, kuriérom) na našu adresu. Pre urýchlenie reklamácie budeme radi, ak budete postupovať podľa nižšie uvedeného postupu.
 • Ako postupovať v prípade, že si chcem vymeniť tovar?
  Vymeniť je možné iba tovar zakúpený od www.isexshop.sk, zaplatený a len v priebehu 14 dní od dátumu zakúpenia. Vzhľadom na charakter a povahu tovaru, vymeniť je možné len tovar nepoužitý, nepoškodený, v pôvodnom obale bez známok používania. Pri výmene sa môžete rozhodnúť, či Vám vymeníme produkt za iný produkt alebo s doplatkom/preplatkom vymeníme za iný tovar. Kontaktujte nás emailom na info@isexshop.sk, alebo telefonicky na čísle 0944 393 713. Tovar pošlite na nasledujúcu adresu: INTERNET BUSINESS s.r.o. P.O.Box 85401 854 01 Bratislava Tovar pošlite klasicky poštou, doporučene. Dobierky nebudú prevzaté! Produkt zabaľte tak, aby nedošlo k poškodeniu pri preprave. Na webe v časti Výmena tovaru (isexshop.sk/vymena-tovaru) nájdete formulár, ktorý vyplňte a odošlite.
 • Ako postupovať pri odstúpení od zmluvy a vrátení tovaru?
  Kupujúci má právo odstúpiť od zmluvy (vrátiť tovar) bez uvedenia dôvodu do 14 pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru, v súlade s ust. §7 zákona č. 102/2014 Z.z. o o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Kupujúci má po doručení tovaru možnosť odskúšať jeho funkčnosť, nemôže však tovar používať, ak odstupuje od zmluvy. Na účely zistenia povahy, charakteristík a funkčnosti tovaru by mal kupujúci s tovarom manipulovať a skontrolovať ho len takým spôsobom, akým by mu to bolo umožnené v „kamennom“ obchode. Od kupujúceho sa vyžaduje, aby počas lehoty na odstúpenie od zmluvy s tovarom manipuloval a kontroloval ho s náležitou starostlivosťou. Tovar pošlite na nasledujúcu adresu: INTERNET BUSINESS s.r.o. P.O.Box 85401 854 01 Bratislava Tovar pošlite klasicky poštou, doporučene. Dobierky nebudú prevzaté! Produkt zabaľte tak, aby nedošlo k poškodeniu pri preprave. Na webe v časti Odstúpenie od zmluvy (isexshop.sk/odstupenie-od-zmluvy) nájdete príslušný formulár, ktorý je potrebné vyplniť a odoslať.

Popis obchodu iSexshop.sk

Internetový sexshop iSexshop.sk ponúka široký sortiment erotického tovaru od afrodiziakov a stimulátorov až po žartovné erotické pomôcky. Nájdete tu lacné erotické pomôcky aj luxusnejšie vibrátory a erotické sady. Online sexshop iSexshop v prehľadnej ponuke zahŕňa erotické pomôcky určené pre mužov aj ženy.

Erotické pomôcky pre ženy

Hľadáte toho pravého robertka a neviete sa rozhodnúť? V e-shope iSexshop.sk je možné vybrať si ten správny vibrátor na základe zvolených parametrov ako je dĺžka, cena aj spôsob používania. Nájdete tu realistické vibrátory, klitorisové vibrátory, pevné vibrátory, dildá, vibrátory určené na G-bod, análne vibrátory, silikónové vibrátory, vibračné stimulátory vagíny a vibračné vajíčka. Medzi ďalšie produkty patria dezinfekčné prostriedky na erotické pomôcky, lubrikačné gély, stimulačné gély, erotické putá, štipce a svorky, vákuové pumpy pre ženy a sexy prádlo.

Erotické pomôcky pre mužov

Pre mužov e-shop iSexshop.sk ponúka vibračné aj nevibračné masturbátory, erekčné krúžky, návleky na penis, kondómy rôznych veľkostí, bezlatexové kondómy, stimulátory prostaty a rôzne gély a stimulanty na zlepšenie erekcie.

Výhody e-shopu iSexshop.sk

 • lacné erotické pomôcky
 • diskrétna doprava
 • široký výber
 • rýchle dodanie
 • prehľadnosť stránky
 • podrobné popisy tovaru
 • veľké množstvo produktov v zľave

Nevýhody online sexshopu iSexshop.sk

 • občasné meškanie objednávok

Recenzie obchodu iSexshop.sk

Zákazníci online sexshopu iSexshop.sk si pohvaľujú výber zo širokého sortimentu erotických pomôcok za lacné ceny. Ďalšími pozitívami sú rýchlosť a korektnosť a ochotu poradiť, ďalej je to prehľadnosť stránky isexshop.sk a popisy produktov. Výhodou je tiež možnosť nakúpiť tovar v zľave, výpredaji alebo získať ho výhodne po uplatnení zľavového kupónu. Negatívne komentáre sa vyskytli len v malom množstve a šlo napríklad o doručenie poškodeného tovaru, čo bolo pravdepodobne spôsobené na strane prepravcu. Personál e-shopu v prípade negatívnych reakcií pohotovo reaguje a snaží sa chybu napraviť.

Video recenzia eshopu iSexshop.sk