Zľavy, kupóny a zľavové kódy Kondomshop.sk

VIP darček k objednávke nad 38€.

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 18 ľudí
Využiť akciu

KondomShop.sk ponúka svet plný rozkoše. Vo svojej ponuke má najkvalitnejší výber kondómov, ale aj lubrikačné gély, erotické pomôcky či masážne oleje. KondomShop ponúka produkty pre mužov, ženy i páry. V ponuke má tiež maxi balíčky či tipy na darčeky. Ak v KondomShope nakúpite, môžete sa spoľahnúť na diskrétne doručenie. Pri nákupe nad 45 eur máte navyše dopravu zadarmo a pri bezkonkurenčných cenách a častých akciách a výpredajoch nakúpite tak výhodne, ako nikde inde. 

Kondómy, lubrikačné gély či erotické pomôcky

KondomShop.sk ponúka všetko na jedinečné milovanie. V jeho ponuke sú preto produkty ako pre mužov, tak pre ženy a tiež pre páry. Pre pánov ponúka rôzne druhy kondómov. Vybrať si môžete z aromatizovaných, bezlatexových, znecitlivejúce, extra veľké, extra malé i extra bezpečné, hrejivé, chladivé či špeciálne kondómy. Samozrejme, v ponuke sú aj balíčky. KondomShop ponúka aj Durex kondómy. Výber je naozaj veľký. Z lubrikačných gélov si môžete vybrať análne, aromatizované, masážne, prírodné, silikónové, stimulačné či vegánske lubrikanty. V ponuke sú tiež krémy na penis a varlata či lubrikanty na dlhšiu výdrž chlapa. Kto má rád erotické pomôcky, tiež si príde na svoje. KondomShop ponúka vagíny, vibrátory, penisy a mnohé ďalšie vychytávky.

KondomShop vám chce dopriať rozkoš a pritom vás nezruinovať, preto má vždy pripravené aj zľavy a akcie. Lacnejšie nakúpite ako kondómy, tak lubrikačné gély či erotické pomôcky alebo masážne oleje.

 

Výhody e-shopu KondomShop.sk:

  • široký sortiment
  • kvalitné produkty
  • skvelá komunikácia
  • rýchle dodanie tovaru
  • nízke ceny
  • študentské zľavy
  • zľava na ďalšie nákupy

 

Nevýhody e-shopu KondomShop.sk:

  • kupovaný tovar sa našiel v bežnej drogérii bez zľavy lacnejší

 

Čo hovoria na KondomShop.sk zákazníci?

Recenzie zákazníkov KondomShopu hovoria jasne. Zákazníci sú spokojní s veľkým výberov produktov a oceňujú predovšetkým diskrétne doručenie, ktoré je navyše aj veľmi rýchle. Páčia sa im prijateľné ceny a tiež benefity ako študentské zľavy, či zľavy pri nasledujúcom nákupe. Oceňujú tiež skvelú komunikáciu s obchodom.

Malé negatívum sa vyskytlo u zákazníka, ktorý si po doručení tovaru všimol ten istý tovar v bežnej drogérii o čosi lacnejší aj bez uplatnenia zľavy. Obchod však so zákazníkmi komunikuje a hľadá spôsoby, ako vzniknuté situácie vykompenzovať k spokojnosti zákazníkov.

4 zásady bezpečného sexu

Sex má človeku spôsobovať najmä rozkoš a potechu. Sex je činnosť, ktorá je prospešná pre celkové telesné zdravie a tiež prispieva k psychickej vyrovnanosti. Sex má samé pozitíva a na to, aby sme si ich mohli užívať čo najdlhšie a čo najviac, je dobré držať sa niekoľkých zásad a mať sex s prívlastkom bezpečný.

Ponúkneme vám 4 tipy pre bezpečný sex, vďaka ktorým predídete chorobám a aj neželanému tehotenstvu. Dôsledky oboch sú totiž na celý život, preto je dobré pred samotným aktom popremýšľať a dobre sa pripraviť.

Celý článok