Zľavy, kupóny a zľavové kódy Lovesexshop.sk

Lovesexshop.sk je internetový obchod, kde je erotika na prvom mieste. V ponuke sa nachádza široký výber erotických pomôcok, hračiek a iného sortimentu pre rozkoš. Nájsť tu môžete erotické pomôcky pre ženy a mužov. Okrem toho sa tu nachádza sexi dámska i pánska erotická bielizeň a kostýmy, ale aj erotické spoločenské hry a erotické jedlé dobroty. Sortiment je určený pre ľudí starších ako 18 rokov. Pri nákupe nad 45 € máte dopravu zadarmo.

Erotické pomôcky pre ženy a mužov 

Tento sexshop ponúka erotické pomôcky pre ženy i mužov od výmyslu sveta. Ženy majú k dispozícií vibrátory, venušine guličky, vibračné vajíčka, didlá, erotické hračky a rôzne iné erotické pomôcky. Nezabudlo sa ani na mužov, ktorí tu nájdu vákuové pumpy, návleky a nadstavce na penis, krúžky, masturbátory či stimulátory prostaty a mnoho iného. Nájsť tu môžete značky ako You2Toys, Diogol, Lelo, Smile, Bad Kitty, Picobong, Svakom, We-Vibe a mnoho iných.

 

Erotická bielizeň, erotické humorné predmety a iné 

Okrem širokej ponuky erotických pomôcok tu nájdete sexi erotickú bielizeň pre ženy i mužov. Samozrejmosťou sú negližé, korzety, kostýmy, body, podväzky, overaly a iná erotická bielizeň pre ženy. Pre pánov sú k dispozícií boxerky, tangá a slipy.

Nájsť tu môžete aj erotické humorné predmety ako darčeky na rozlúčku so slobodou, balóny v tvare penisu, vtipné slamky, erotické jedlé pochúťky či erotické spoločenské hry. Nachádza sa tu aj erotická kozmetika ako napríklad  masážne oleje, sviečky, lubrikanty, feromónové parfémy a iné. Pri nákupe je možné využiť sexshop zľavový kupón, ktorý si môžete uplatniť na určitý druh tovaru.

 

Výhody e-shopu Lovesexshop.sk 

  • široký výber
  • rýchle doručenie
  • výhodné ceny
  • prehľadnosť webstránky
  • dobrá komunikácia
  • diskrétne balenie
  • tovar skladom

 

Nevýhody e-shopu Lovesexshop.sk 

  • chýbajúci popis niektorých produktov
  • sem-tam nesedí veľkosť erotickej bielizne

 

Čo hovoria na e-shop Lovesexshop.sk zákazníci?

Zákazníci si pochvaľujú široký výber erotických pomôcok a erotickej bielizne. Tovar je doručený rýchlo a navyše má i diskrétne balenia, takže pri doručení nie je vidieť o aký tovar sa jedná. Prehľadnosť webstránky je veľmi dobrá. Ceny tovaru sú oproti iným sexshopom skutočne výhodné. Komunikácia s internetovým obchodom je na úrovni.

Našlo sa aj pár negatívnych skúseností. Jednalo sa napríklad o nesprávnu veľkosť erotickej bielizne.  Pri objednávaní tovaru cez internet sa môže stať, že veľkosť presne nesadne. Ďalším problémom bol chýbajúci popis niektorých produktov. E-shop sa však snaží neustále zlepšovať a napredovať.