Hry, knihy a zábava: Zľavy, akcie a výpredaje

Čas na oddych. Pohodlne sa usaďte, zahoďte nachvíľu všetky povinnosti a nájdite si čas pre seba. Knihy, filmy, hudba, hry a iný zábavný sortiment s výhodnými zľavovými kupónmi nájdete v ponuke overených eshopov ako Artforum.sk, Brloh.sk, Shop.rukahore.sk a ďalšie. Prečítajte si recenzie a odporúčania, prezrite si ponuky zliav a iných výhod a urobte si zo života trochu radosť. Máme pre vás výber trendových audiokníh alebo tipy na darčeky pre vašich najbližších. Ak by vám to nestačilo, ešte stále existujú aj iné voľnočasové aktivity.

AliExpress

AndreaShop.sk

Artforum.sk

Artmie.sk

Balabim.sk

Digislovakia.sk

Heliumking.sk

Lidl.sk

Mall.sk

Market24.sk

PantaRhei.sk

Pgs.sk

Shop.rukahore.sk

Najnovšie články z kategórie hry, knihy a zábava

Prečo elektronické knihy získavajú stále väčšiu popularitu?

Elektronické knihy (často nazývané e-knihy) zmenili spôsob, akým čítame a zdieľame literatúru. Elektronické knihy sa stávajú stále populárnejšími medzi čitateľmi po celom svete. S rastúcim trendom digitalizácie kníh je dôležité poznať výhody a dôvody, prečo by ste mali zvážiť prechod na čítanie e-kníh. V tomto článku sa pozrieme na niekoľko kľúčových výhod elektronických kníh.
Celý článok

Získaj hru za euro

Obchod pre profi hráčov, kde na klientoch záleží. A preto si klienti a hráči zaslúžia aj super profi prístup. Nová akcia "Získaj hru za euro" určite každého jedného hráča nadchne. Teraz si poviete, kde je háčik. Prezradíme vám, že žiaden háčik nikde nie je a isto je tomu tak.
Celý článok

Tipy na knihy v karanténe

Pre tých, ktorí ste museli ostať doma v karanténe, máme pár tipov a, samozrejme, aj pre tých, ktorí chcú jednoducho čítať v tieto dni pohody a kľudu, kedy sme nútení ostať v pohodlí našich domovov. Prinášame vám knižné tipy, ktoré vás isto zaujmú. Nás zaujali a veľmi radi by sme sa s vami o ne podelili. Veríme, že každý si nájde svoj dúšok kávy.

Celý článok

Čo potrebuje každý maliar?

Chystáte sa začať maľovať obrazy? Výborne! Maľovanie je fantastická relaxačná činnosť. Otvorte si k tomu víno a pokojne sa ponorte do sveta svojej fantázie. Každý maliar potrebuje pomôcky vhodné pre jeho realizovanie sa či pre rozvíjanie jeho kreativity. Toto sú základné veci, ktoré potrebujete.

Je úplne jedno, akému štýlu maľovania sa venujete, ponúkame vám zopár jednoduchých rád vhodných pre každého maliara alebo maliara, začiatočníka, ktoré by nemali chýbať žiadnemu maliarovi v maliarskom šuflíku. Okrem základu, ktorý tvoria jednoznačne štetce, potrebujete aj správne vybraný povrch pre zrealizovanie vášho nápadu.

Celý článok

Trendové audioknihy

V dnešnej dobe sa audioknihy tešia veľkej obľube. Nie každého baví čítať dlhé knihy a možno na to ani nemá čas. Audiokniha vám pomôže vyplniť chvíle rutinnej práce a zároveň prelúskať ďalšiu knihu. Vyskúšali ste už počúvať audioknihy? Ak nie, určite by ste mali. Možno sa aj vy pridáte k nadšencom tohto trendu.

Audiokniha je pomocníkom, ktorý vám priamo do uška prečíta všetky knihy. Šetrí váš čas aj váš zrak. Môžete vnímať príjemný hlas nejakého dabingu z audioknihy, ktorý vám možno pomôže so štúdiom či dopraje pocit relaxu, kľudu a oddychu a zároveň zapojí vaše zmýšľanie a cit pre realizáciu.

Celý článok

Ako si vybrať najlepší systém domáceho kina?

Nie je nič lepšie ako skvelý zvuk z domáceho kina pri filme s rodinou. Domáce kino môže byť vašou investíciou do šťastia. Existuje nespočetné množstvo variantov - od špičkových domácich kín, ktoré sú hodné filmového režiséra až po veľmi dostupné variácie, ktoré sa zmestia do náhradnej spálne. Nové domáce kino môže byť s našou pomocou tým najlepším produktom, aký ste si kedy kúpili.
Celý článok

5 vychytávok, ktoré potešia každého rodiča

Rodičovstvo je nádherné a zároveň náročné obdobie. Ak ním práve prechádzate, možno sa pýtate, či existuje niečo, čo vám ho dokáže uľahčiť a spríjemniť. Z eshopu alinda.sk sme vybrali 5 skvelých vychytávok, ktoré vás určite potešia! Tieto veci by mali dávať v pôrodnici. Potrebuje ich každý rodič.
Celý článok