Ako si vybrať najlepší systém domáceho kina?

Ako si vybrať najlepší systém domáceho kina?
Nie je nič lepšie ako skvelý zvuk z domáceho kina pri filme s rodinou. Domáce kino môže byť vašou investíciou do šťastia. Existuje nespočetné množstvo variantov - od špičkových domácich kín, ktoré sú hodné filmového režiséra až po veľmi dostupné variácie, ktoré sa zmestia do náhradnej spálne. Nové domáce kino môže byť s našou pomocou tým najlepším produktom, aký ste si kedy kúpili.

Domáce kino


Systém priestorového zvuku pozostáva z niekoľkých základných častí. Domáce kino sa skladá z niekoľkých rôznych typov reproduktorov. Pochopenie úlohy každého z nich vám pomôže vybrať najlepšie možnosti pre vašu izbu.

Hlavný reproduktor domáceho kina je zodpovedný za veľkú časť zážitku z perfektného zvuku. Vyberte si ten, ktorý zodpovedá vašej miestnosti aj ostatným reproduktorom vo vašom systéme. Predný ľavý a pravý reproduktor vytvárajú širokú zvukovú scénu. Priestorové reproduktory poskytujú realistické špeciálne zvukové efekty.

Zvážte rozloženie a tvar svojej izby. Kde budú reproduktory vyzerať a znieť najlepšie?

Ak máte malú miestnosť, budú vám stačiť kompaktné reproduktory, pretože sa ľahko zmestia do vášho interiéru a ponechajú dostatok priestoru pre ďalšie zariadenie. Ale stále si zachovajú svoju funkciu a prinesú geniálny zvuk!

Nástenné alebo stropné reproduktory sú vynikajúcimi možnosťami pre pohlcujúci zvuk bez toho, aby zaberali veľa miesta na podlahe.

Ak priestor pre vás nie je veľký problém, môžete si kúpiť väčšie reproduktory. Ukotvenie vášho systému priestorového zvuku pomocou stojacich reproduktorov vám prinesie zážitok ako zo skutočného kina. Ich veľké akustické komory poskytujú výkonné priestorové efekty pre filmy aj videohry. Vežové reproduktory sú tiež ideálne na počúvanie hudby v stereu.

electronicstar

Areal Elegance 5.1-kanálový systém

5" subwoofer s 50 W a päť satelitov (3" + 5"), každý s 18 W pre RMS celkový výkon 190 W

Reference 851 5.1-domáce kino

dva 16,5 cm (6,5'') hĺbkotónové reproduktory a jeden 16,5 cm (6,5'') stredotónový reproduktor

Areal Nobility 5.1-kanálový priestorový systém

5,25" subwoofer s 35 W a päť 3" satelitov, každý s 17 W pre RMS celkový výkon 120 W

Concept 720 5.1 reproduktorový systém

aktívny 5.1 surround zvukový systém s výkonom 95 W RMS
Electronic-star.sk
Doprava zdarma

Doprava zdarma. Neplatí pre nadrozmerný tovar.

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 154 ľudí
Electronic-star.sk

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte 5€

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 104 ľudí

Bonipo odporúča