Pre zvieratká: Zľavy, akcie a výpredaje

Krmivá, doplnky, odevy či rôzne iné vybavenie pre vašich domácich miláčikov za tie najvýhodnejšie ceny nakúpite vďaka zľavovým kupónom v ponuke niekoľkých eshopov. Zníženie ceny, množstevné zľavy, doprava zadarmo či bonusové darčeky k objednávkam. Toto všetko a ešte viac nájdete v kupónovej ponuke obchodov ako Zoohit.sk, Dobra-miska.sk, Mall.sk a ďalšie. Inšpirujte sa radami, ako vycvičiť vaše nové šteniatko alebo čo  obliecť vášmu štvornohému členovi rodiny v zime, aby nezmrzol.

AliExpress

AndreaShop.sk

Dobrá-miska.sk

Mall.sk

Zoohit.sk

Najnovšie články z kategórie pre zvieratká

Ako začať trénovať šteniatko?

Chystáte sa zaobstarať si šteniatko?  Aby sa z neho stal váš verný priateľ, je dôležité šteniatko trénovať. Bez správneho začiatku nemôžete chcieť zázraky. Psík by sa mal trénovať od šteniatka. Vďaka našim tipom to hravo zvládnete!

Šteniatko potrebuje veľa lásky, no čím skôr ho začnete trénovať, tým lepšie. Keď psík dosiahne prelom siedmeho až ôsmeho týždňa, začneme psíka cvičiť. V prvom rade je dôležité, aby ste ho často oslovovali menom a nijak inak. Čím častejšie bude počuť z vašich úst nejaké slovo, tým skôr mu dôjde, že hovoríte na neho a že to je jeho meno, na ktoré má reagovať.

Celý článok

Nenechajte svojich štvornohých miláčikov mrznúť

Dážď, sneh aj mráz. Počasie, si už dlhšiu dobu nevyberá a pred jeho vplyvmi sa treba chrániť teplejšími kúskami oblečenia. Kupujete si zateplené bundy, čiapky, rukavice. A myslíte pri tom aj na vášho štvornohého miláčika? Skutočne potrebuje ten váš špeciálne oblečenie? Alebo to považujete len za módny výstrelok? Svetríky či bundičky pre psíkov vôbec nie sú len trendy záležitosťou. Pre niektoré plemená sú v chladnejšom období nevyhnutnosťou.

Celý článok