Pre deti: Zľavy, akcie a výpredaje

Zháňate výbavičku pre vaše bábätko, zariaďujete detskú izbu alebo hľadáte zaujímavé hračky? Tu nájdete produkty nielen pre vaše deti, ale aj pre vás. Uľahčite a spríjemnite život svojej rodine výberom zo známych a overených eshopov ako Alza, TPD, Market24 a ďalšie. Nenakupujte na slepo, prečítajte si informácie a recenzie každého predajcu, využite výhody obsiahnuté v kupónoch a ušetrite nemalé peniaze. Zľavy z nákupu, doprava zadarmo, bonusové balenia, zaujímavé darčeky a ešte viac. Využiť zľavové kupóny sa oplatí.

AliExpress

Balabim.sk

Bonprix.sk

Lidl.sk

Mackoviahracky.sk

Mall.sk

Market24.sk

Milinko-oblecenie.sk

Topgal.sk

Topshop.sk

TPD.sk

Najnovšie články z kategórie pre deti

Ako povzbudiť v deťoch kreativitu?

V dnešnom svete je kreativita dôležitým prvkom úspechu. Schopnosť vymýšľať nové nápady, riešiť problémy netradične a myslieť nezávisle je pre úspech v mnohých oblastiach života nenahraditeľná. A práve rodičia hrajú v rozvoji detskej kreativity zásadnú úlohu.
Celý článok

Ako zariadiť detskú izbu?

Hľadáte radu, ako správne zariadiť detskú izbu? Asi ste už prišli na to, že navrhovanie detskej izby je úplne iná záležitosť, ako zariadiť zvyšok bytu. Pripravili sme si pre vás najlepšie spôsoby, ako zariadiť detskú izbu, ktorá je funkčná, príjemná a ktorá vyrastie spolu s vašimi deťmi.
Celý článok

5 vychytávok, ktoré potešia každého rodiča

Rodičovstvo je nádherné a zároveň náročné obdobie. Ak ním práve prechádzate, možno sa pýtate, či existuje niečo, čo vám ho dokáže uľahčiť a spríjemniť. Z eshopu alinda.sk sme vybrali 5 skvelých vychytávok, ktoré vás určite potešia! Tieto veci by mali dávať v pôrodnici. Potrebuje ich každý rodič.
Celý článok

Všetko pre vaše bábätko

Rozhodli ste sa dojčiť. Správna voľba! Materinské mlieko je pre dieťa veľmi dôležité a nepomáha mu bojovať len s hladom. Už od prvého dňa vďaka blízkosti nadväzuje vzťah s matkou, ktorý trvá celý život. Materské mlieko má množstvo výhod, ale nie každá mamička má šťastie sa na neho spoľahnúť. Aj keď by veľmi chcela. Prečo je materské mlieko pre dieťa také dôležité a ako ho plnohodnotne nahradiť?

Umelé mlieko je riešenie. Dnes ich na trhu nájdete niekoľko druhov a všetky sa snažia presvedčiť vás svojou kvalitou. Výrobcovia vedia, na čo sú mamičky citlivé a že chcú pre svoje deti len to najlepšie. Ako si správne vybrať?

Celý článok

Ako vybrať správny kočík

Termín pôrodu sa blíži a vy ešte nemáte jasno v akom kočíku sa bude vaše dieťa voziť? Čím viac sa jeho výberu venujete, tým náročnejšie je sa rozhodnúť. Množstvo značiek, množstvo modelov, množstvo farieb. A vy potrebujete len jeden. Aspoň zatiaľ. Hlboký, športový, trojkombinácia. Kto sa v tom má vyznať? Pozrite sa s nami, s akými detskými kočíkmi sa stretnete a ujasnite si, ktorý kočík je najlepší pre novorodenca a ktorý pre staršie dieťa, ktoré už chce vidieť, čo sa okolo neho deje.

Celý článok

Kolobežka pre každého

Kolobežky sa čím ďalej tým viac stávajú fenoménom. Kolobežkujú sa malí i veľkí. Z detskej zábavy sa vďaka rastúcej popularite stala aktivita, ktorú si zamilovali všetky vekové kategórie. Jazda na kolobežke je nielen zábavná forma, ako stráviť voľný čas, ale aj adrenalín, vďaka ktorému sa nikdy nebudete nudiť.

Kúpiť si ale tú správnu kolobežku nie je vôbec jednoduché, hoci sa to na prvý pohľad tak vôbec nemusí javiť. Výber však netreba podceniť.

V inSPORTline nájdete mnoho druhov kolobežiek. Poznáme kolobežky pre dospelých, pre deti, zjazdové, dirtové, ale aj freestyle kolobežky. Treba tiež rozlišovať medzi kolobežkami, ktoré sú vhodné na šport, tie na turistiku, zábavu či mestské kolobežky.

Celý článok