Všetko pre vaše bábätko

Všetko pre vaše bábätko

Rozhodli ste sa dojčiť. Správna voľba! Materinské mlieko je pre dieťa veľmi dôležité a nepomáha mu bojovať len s hladom. Už od prvého dňa vďaka blízkosti nadväzuje vzťah s matkou, ktorý trvá celý život. Materské mlieko má množstvo výhod, ale nie každá mamička má šťastie sa na neho spoľahnúť. Aj keď by veľmi chcela. Prečo je materské mlieko pre dieťa také dôležité a ako ho plnohodnotne nahradiť?

Umelé mlieko je riešenie. Dnes ich na trhu nájdete niekoľko druhov a všetky sa snažia presvedčiť vás svojou kvalitou. Výrobcovia vedia, na čo sú mamičky citlivé a že chcú pre svoje deti len to najlepšie. Ako si správne vybrať?


Dojčiť alebo prikrmovať?

Veľa mamičiek rieši túto dilemu. Určite sa všetci zhodneme na to, že materské mlieko je to najlepšie, čo môže matka svojmu dieťatku dať. Je však mnoho dôvodov, kedy je potrebné prejsť na mlieko umelé, alebo začať bábätko prikrmovať

 

Výhody materského mlieka

  • jediná potravina, v ktorej sa skrývajú všetky živiny, ktoré vaše dieťa potrebuje až do svojich šiestich mesiacov
  • nezaťažuje tráviaci systém a je ľahko stráviteľné
  • obsahuje ochranné látky proti vírusom a infekciám
  • máte ho stále pri sebe a v takej teplote, akú potrebuje. Aj v noci
  • je lacnejšie ako to umelé

 

Dôvody, prečo začať s prikrmovaním

  • dieťa sa nechce prisať a odmieta cicať
  • jeden prsník úplne odmieta
  • máte málo mlieka alebo je slabé

 

Dojčenecké mlieka do 6. mesiaca

Prikrmovania sa nemusíte báť. Za to, že sa vám mlieko netvorí v dostatočnom množstve nemôžete. Existuje množstvo teórií, ktoré sa vás budú snažiť presvedčiť, že sa to dá, len treba chcieť. Niektoré veci ovplyvniť nedokážete. Dojčenské mlieka vznikli preto, aby vaše dieťa nebolo hladné a dnes sa svojim zložením snaží čo najviac priblížiť materskému mlieku. Dojčenecké mlieka do 6. mesiaca sú náhradou materského mlieka, ktorá má pozitívny vplyv na vývoj a zdravie vášho dieťaťa. Obsahuje unikátnu zmes dobre využiteľných tukov a ich štruktúra ovplyvňuje ich vstrebávanie, trávenie a využitie.

Nákup dojčeneckého mlieka zasiahne aj váš rodinný rozpočet. V porovnaní s materským mliekom je to investícia, ktorú vaša peňaženka pocíti. Využite Lieky24 zľavový kupón a nakupujte naozaj výhodne. Nebojte sa. Nikto vám nevykričí, že šetríte na vlastnom dieťati. Zabezpečujete mu predsa to najlepšie, čo v prípade dojčeneckého mlieka Lekáreň24 ponúka. Bola by škoda to nevyužiť!

 

Dojčenecké mlieka a ich ponuka

Každá dobrá internetová lekáreň vám ponúka množstvo značiek dojčeneckého mlieka, z ktorých si môžete vyberať. Lekáreň Lieky24 nie sú výnimkou. Dojčenecké mlieka do 6. mesiaca, množstvo príkrmov a rôzne kaše, aby vášmu dieťaťu nechýbala plnohodnotná strava. Navštíviť lekáreň online je to najjednoduchšie. Predtým, ako dojčenecké mlieko alebo príkrm vyberiete, poriadne si ho preštudujte. Aby ste mali jasno v tom, čo svojmu dieťaťu dávate. Prečítajte si komentáre od mamičiek, ktoré majú s mliekom skúsenosti. Rady, s ktorými sa tam stretnete sú na nezaplatenie.

 

Lieky24 a príkrmy a kaše

Detské príkrmy a kaše sú určené deťom od 6. mesiacov. Ryžová, kukuričná, krupicová. Každý deň iná. Navštívte lekáreň online a vyberte príchuť, ktorá bude vášmu dieťaťu chutiť. Kaše si rýchlo obľúbi. Okrem toho, že berú ohľad na detské trávenie a obsahujú všetko, čo dieťa pre svoj prirodzený vývin potrebuje, dobre chutia. Príchuť banán, malina, jahody, piškóty a mnoho ďalších. Príkrmy sú pripravené na okamžité použitie. Vy ho otvoríte a dieťa si s ním už poradí samé. Tak čo, ktorý si najviac obľúbilo vaše dieťa?

Využite akcie, ktoré lekáreň Ĺieky24 ponúka a príkrmy a kaše vášmu dieťaťu nikdy nebudú chýbať.

Bonipo odporúča