Zľavy, kupóny a zľavové kódy Tchibo.sk

Všetky kupóny

Akcia

Kávové akcie

Zrnková káva 2+1 zadarmo teraz pre všetkých, Kapsuly Cafissimo 4+1 zadarmo pre TchiboCard zákazníkov

 • Platí do 30. 9. 2021
 • Využilo 115 ľudí
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 80€

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Novinky v zľavovom obchode

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 9 ľudí
Akcia

Prihláste sa zadarmo k TchiboCard a získajte exkluzívne výhody

Doprava & dobierka zadarmo,Obľúbená káva zadarmo...

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 7 ľudí

Najčastejšie otázky pre Tchibo.sk

 • Aké možnosti platby mám na výber?
  Platiť môžete na dobierku, platobnou kartou, online vopred, v hotovosti pri osobnom odbere alebo aj cez službu PayPal.
 • Kedy a ako mi doručíte objednávku?
  Zásielku Vám doručíme prostredníctvom kuriéra spoločnosti GEIS Parcel SK s.r.o. na zvolené miesto dodania. Normálna dodacia lehota je 4 až 6 pracovných dní od obdržania platby na našom účte. Ak všetko prebehne bez komplikácií, nemali by ste na vašu objednávku čakať dlhšie ako týždeň. Avšak dodacia lehota objemných výrobkov, ako je napr. nábytok a podobne, je 8 až 9 pracovných dní. Doručenie zásielky obsahujúcej objemný výrobok, zabezpečujeme prostredníctvom distribučného partnera Rhenus Logistic, s.r.o. na území celej Slovenskej republiky. Zásielky sú doručované v pracovných dňoch v čase medzi 09:00 and 21:00.
 • Môžem si objednávku vyzdvihnúť aj osobne?
  Ak ste v procese objednávania zadali svoj email, po odoslaní objednávky obdržíte potvrdenie o prijatí objednávky. Akonáhle bude Vaša objednávka pripravená na osobný odber, budete informovaný prostredníctvom e-mailu. Tovar si v obchode Tchibo môžete vyzdvihnúť do 7 dní od doručenia objednávky do obchodu. Ak ste v procese objednávania e-mailovú adresu nezadali, budete informovaný prostredníctvom SMS správy. Tovar si môžete vyzdvihnúť do 7 dní odo dňa zaslania SMS správy. Pri osobnom odbere v kamennom obchode si prosím prineste potvrdenie o prijatí objednávky, ktoré sme Vám poslali bezprostredne po nákupe. Vytlačte si ho alebo uložte do mobilného telefónu. Predídete tým nezrovnalostiam pri preberaní tovaru. Osobný odber nie je možný ak sa jedná o veľkorozmerný tovar (napr. nábytok), partnerské akcie a iný vybraný tovar. Venujte, prosím, pozornosť údajom uvedeným na príslušnej stránke detailu výrobku v časti Objednanie a doručenie.
 • Kedy neplatím za doručenie?
  Ak nakúpite nad 80 eur alebo si tovar vyzdvihnete osobne v kamennej predajni alebo ste členom vernostného klubu TchiboCard, máte dopravu zadarmo. V čase pandémie koronavírusu doručujeme zadarmo všetky objednávky.
 • Kedy môžem vrátiť tovar?
  Všetky výrobky zakúpené na www.tchibo.sk môžete bez uvedenia dôvodu do 30 dní po obdržaní vrátiť alebo vymeniť bez toho, aby nám bolo zaslané odstúpenie od zmluvy podľa zákonnej úpravy. Po uplynutí tejto lehoty naďalej môžete vrátiť výrobky, ktoré vykazujú známky poškodenia pri výrobe alebo vady, na ktoré sa vzťahuje bežná spotrebiteľská záruka. Viac informácií nájdete na webe v časti Vrátenie tovaru: https://www.tchibo.sk/vratenie-tovaru-s400076210.html

Popis obchodu Tchibo.sk

Tchibo už dávno nie je iba obchod s kávou. Dnes okrem kávy predáva aj oblečenie, textílie, doplnky do domácnosti, vybavenie do záhrady, sortiment pre voľný čas, športové vybavenie a rôzny iný tovar. Nájdete tu produkty pre malých aj veľkých. Pre mužov i pre ženy. Stále však zostáva aj skvelým miestom, kde nájdete výbornú a kvalitnú kávu alebo spoľahlivé kávovary. Okrem prehľadného eshopu môžete využiť aj množstvo kamenných pobočiek po celom Slovensku, kde si oddýchnite pri kávičke a zároveň aj nakúpite v príjemnom prostredí. Keď Tchibo rozširovalo sortiment pred pár rokmi, bolo to prekvapenie. Dnes už je známou značkou.

Všetko pre vašu najlepšiu kávu

Na Tchibo.sk nájdete naozaj všetko, čo vás pri pomyslení na kávu napadne. Okrem rôznych druhov kávy na všetky spôsoby tu kúpite aj kávovary, náplne a kapsuly do kávovarov, rôzne kávové doplnky ako mlieko, poháre, šálky, nádobny na uskladenie alebo čistiace prostriedky. Nechýbajú rôzne recepty, tipy, recenzie a porovnania a podobne.

 

Produkty pre každú príležitosť

Hľadáte oblečenie pre celú rodinu, vybavenie do záhrady alebo doplnky do domácnosti? Zaujíma vás športové vybavenie, niečo pre zdravé varenie alebo jednoducho máte radi zľavy a výpredaje? Na Tchibo.sk si určite prídete na svoje. Ak viete, čo hľadáte a nachádza sa to v ponuke tohto eshopu, ktorá je naozaj väčšia, ako si myslíte, určite neodídete bez objednávky.

Nájdete tu všetko, na čo pomyslí žena, ktorá chce vyzerať dobre, či už na prvom rande alebo v tehotenstve. Oblečenie a doplnky pre moderného muža. Ale aj výbavu pre vaše bábätko. Ak máte radi aktívny životný štýl, šport a zábavu, v sekcii Šport si prídete na svoje. A ak plánujete vylepšiť vašu záhradu, dom, byt alebo sa kvalitne pripraviť na voľnočasové aktivity alebo cestovanie, opäť ste na správnom mieste.

 

Výhody eshopu Tchibo.sk

 •         Kvalitná ponuka kávy a čaju
 •         Veľký výber rôzneho sortimentu
 •         Prehľadnosť eshopu
 •         Rýchla dodacia lehota
 •         Kamenné predajne
 •         Možnosť osobného odberu
 •         Vždy nové a iné produkty
 •         Ekologický prístup s dôrazom na trvalú udržateľnosť

 

Nevýhody eshopu Tchibo.sk

 •         Vyššie ceny
 •         Komplikácie pri vrátení tovaru
 •         Kvalita niektorých produktov zaostáva

 

Čo hovoria o Tchibo.sk zákazníci?

Mnohí zákazníci zvyknutí na kaviareň Tchibo, samozrejme, ocenili rozšírenie sortimentu. Najmä pri objednávke cez internet je pre kupujúceho výhodné, že si môže prísť tovar vyzdvihnúť pohodlne na svoje obľúbené miesto a spojiť to s posedením pri káve. Tchibo má svojich verných zákazníkov aj napriek tomu, že ceny nie sú v porovnaní s konkurenciou, ktorá predáva podobné produkty vždy najnižšie.

Nespokojné hlasy hovoria o komplikáciách pri reklamácií alebo vrátení tovaru. Podľa týchto hodnotení údajne viazne komunikácia so zákazníkmi a aj pri meškajúcich objednávkach často neviete, čo sa deje a či vám tovar vôbec odoslali. Od vyšších cien niektorých produktov sa tiež očakáva vyššia kvalita, čo nie je vždy pravidlom.

Akciové letáky Tchibo.sk