Zľavy, kupóny a zľavové kódy MyShirt.sk

Všetky kupóny

Akcia

Zľavnené produkty

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 35€

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil

Najčastejšie otázky pre MyShirt.sk

 • Aké platobné metódy mám na výber?
  Platiť môžete tradične nad dobierku, teda priamo dopravcovi pri preberaní tovaru, alebo online platobnou kartou (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro).
 • Akým spôsobom doručujete tovar?
  Vybrať si môžete z troch možností. Objednávku vám môžete doručiť kuriér, Slovenská pošta alebo si môžete nechať tovar zaslať na výdajné miesto Zásielkovne, kde si ho vyzdvihnete osobne.
 • Ako dlho budem čakať na doručenie objednávky?
  Ak je tovar „skladom“, odosiela sa do 24 hodín, takže doručenie môžete očakávať do 2 až 3 dní. Tovar, ktorý je v eshope označený „4-6 dní“, je odoslaný zhruba druhý alebo tretí deň a očakávať to môžete najneskôr do uvedených 6 dní. Obyčajne však tovar môžete očakávať už na 4. deň.
 • Ako a kedy môžem vrátiť tovar?
  Tovar môžete vrátiť bez udania dôvodu do 14 dní od jeho prevzatia. Na webe eshopu v sekcii „Reklamácia a výmena“ si môžete stiahnuť formulár na odstúpenie od zmluvy. Vyplnený ho a spolu s tovarom pošlite na adresu Zásielkovňa.sk, 94366587, Kopčianska 92/A, 85101 Bratislava. Tovar nikdy neposielajte na dobierku!
 • Môžem požiadať aj o výmenu tovaru?
  Najrýchlejší spôsob výmeny tovaru je vrátiť pôvodný tovar a znova si objednať nový produkt. Pri vrátení postupujete podľa inštrukcií na vrátenie tovaru, teda vyplnený formulár spolu s tovarom pošlite na adresu Zásielkovňa.sk, 94366587, Kopčianska 92/A, 85101 Bratislava. Tovar nikdy neposielajte späť na dobierku! Tovar si môžete takto vymeniť až do 90 dní od nákupu. Aby ste predišli nedorozumeniam a chybám, kontaktujte pred výmenou predajcu na emailovej adrese info@myshirt.cz.
 • Môžem si nechať upraviť potlač na oblečení?
  Áno. Stačí to len napísať do poznámky k objednávke. Doplniť vám na tričko alebo iný odev s potlačou môžeme napr. obrázok, meno, prezývku, špeciálnu farbu a taktiež si môžete nechať urobiť rôzne iné úpravy. Stačí sa dohodnúť.
 • Ako si môžem objednať darčekové balenie?
  Pri výbere tovaru a objednávke vyberte možnosť darčekového balenia a tovar vám profesionálne zabalíme a previažeme mašľou tak, že sa nemusíte starať už o nič ďalšie, ak je to darček, stačí ho darovať.
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  Ak je tovar stále v záruke, ktorá platí 24 mesiacov, stačí ho zabaliť, priložiť k nemu jednoduchý dopis, papier alebo formulár. Všetko potom pošlite na adresu Zásielkovňa.sk, 94366587, Kopčianska 92/A, 85101 Bratislava. Tovar nikdy neposielajte späť na dobierku! Po vybavení reklamácie vám budú vrátené peniaze alebo zaslaný nový tovar.
 • Ako môžem kontaktovať predajcu v prípade iných otázok alebo problémov?
  Ak máte akékoľvek otázky alebo riešite akýkoľvek problém, napíšte email na adresu info@myshirt.cz alebo volajte na číslo 0949 667 869. Operátori vám na zákazníckej linke budú k dispozícii v pracovných dňoch medzi 8:00 a 15:00 hod.

Popis obchodu MyShirt.sk

Absolútne originálny eshop, ktorý na trhu pôsobí len od roku 2015, ale získal si nesmiernu popularitu medzi zákazníkmi v každej vekovej kategórii.

A pritom predáva iba jeden produkt - tričká. Lenže ide o nevyčerpateľnú studnicu rôznych motívov tričiek, ktoré si vďaka MyShirt.sk môžete zaobstarať. Tu si totiž vyberiete z viac ako 30 farieb, z viac ako 30 typov textilu a z viac ako 8000 rôznych motívov s potlačou dokonca s možnosťou personalizácie podľa vlastných uletených nápadov.

Ak by sme mali ísť postupne, tak kategórie motívov tričiek, ktoré nájdete v obrovskom výbere tohto eshopu, sú Auto-moto, Cestovanie, Evolúcia, Filmy a seriály, Geek, Hobby, Hudba, Kvety, Láska, Narodeniny, Nápisy, Povolanie, Pre kamarátov a kamarátky, Jedlo, pitie a relax, Sex, Športy, Škola, Tehotenstvo, Vojna, Zvieratá, Vianoce a na mieru personalizované vlastné návrhy MyShirt.

Mnohé z týchto kategórií sa delia na ďalšie podkategórie. To všetko je tu v rôznych farbách, ktoré zrejme ani nedokážete vymenovať, v najrôznejších druhoch materiálov, pre mužov, ženy aj deti, pre dedka i babičku, rôzne sezónne ponuky ako Valentín, Vianoce, Halloween atď.

Okrem tričiek vo všetkých týchto motívoch si však môžete objednať aj tielko, mikinu, alebo dokonca zásteru. Navyše neustále pribúdajú novinky, takže táto ponuka sa iba rozrastá a zdá sa, že nepozná hraníc.

Keď prídete na web, v čiernej pozdĺžnej lište, kde bežne býva hlavné menu, nájdete aktuálne zaujímavé ponuky a informácie. Celé menu so všetkými kategóriami je v ľavom bočnom paneli, pretože predajca vám chce na prvý pohľad ukázať, aký obrovský výber má. A vodorovne by sa to všetko v žiadnom prípade nezmestilo.

V jednotlivých podkategóriách sa zorientujete hravo a detaily produktov sú mimoriadne „našľapané“. Či už ide o výber farby, potlače, druhu oblečenia, veľkosti alebo aj informácií o produkte. Všetko máte perfektne pred očami a ľahko ovládateľné.

Na homepage vidíte aktuálne najobľúbenejšie kategórie aj najlepšie produkty z ponuky.

Eshop si dal záležať aj na tom, aby ste spoznali jeho tím. V spodnej časti webu preto nájdete ilustrácie kľúčových zamestnancov, ktorí sa starajú o vašu spokojnosť. Je to veľmi originálne riešenie.

 

Výhody eshopu MySHIRT.sk:

-          Široký sortiment

-          Originálne produkty

-          Možnosť personalizácie

-          Prehľadný web

-          Rýchle dodanie

-          Výmena tovaru až do 90 dní

-          Jednoduchá reklamácia a vrátenie

-          Prozákaznícka komunikácia

-          Zľavy, akcie a výpredaje

 

Nevýhody eshopu MySHIRT.sk:

-          žiadne

 

Čo hovoria o eshope MySHIRT.sk zákazníci

Zákazníci tento eshop a všetky jeho produkty a služby doslova milujú. Neexistuje človek, ktorý by po skúsenosti s týmto obchodom zostal nahnevaný. Dokonca aj tí, ktorí riešili nejaké problémy, priznávajú, že obchod a jeho ponuka sú skvelé. Rýchle doručenie je ďalšia zákazníkmi mimoriadne oceňovaná výhoda. Okrem toho sa všetci rozplývajú nad úžasnou komunikáciou a ústretovosťou. Na tento eshop sa píšu doslova ódy.

Ako použiť kupón na MyShirt.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope MyShirt.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku kliknite na „zľavový kupón“ vložte kód a potvrďte tlačidlom „Vložiť kupón“