Zľavy, kupóny a zľavové kódy Bittersweetparis.sk

Všetky kupóny

Akcia

Výpredaj produktov

 • Končí zajtra
 • Ešte nikto nevyužil
5€

Zľava 5€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 97 ľudí

Popis obchodu Bittersweetparis.sk

Internetový obchod Bittersweetparis vám ponúka jedinečné a dizajnové kúsky oblečenia pre mladých, ktoré je určené pre dámy, ale aj pre pánov. Oblečenie nájdete vo veľkostiach od najmenších XS až po tie najväčšie XXL. Pre všetky objednávky je doprava zadarmo.

Bittersweetparis mikiny, tričká, vetrovky a bomber bundy

V ponuke tohto internetového obchodu nájdete široký výber dizajnového oblečenia s jedinečnou potlačou. Ako pre dámy, rovnako tak i pre pánov môžete nájsť v ponuke eshopu mikiny s kapucňou alebo bez kapucne, rôzne tričká, vetrovky aj bomber bundy. Okrem širokého výberu oblečenia pre mladých tu nájdete aj dámske či pánske BackPacky - štýlové batohy so zaťahovacím uzatváraním.

Móda pre mladých od Bittersweetparis

Móda pre mladých Bittersweetparis sa špecializuje na netradičné a neopozerané oblečenie a doplnky, ktoré ozvláštnia chladné mestské ulice. Oblečenie je charakteristické najmä celoplošnou potlačou na prednej i zadnej strane. Všetky kúsky oblečenia sú ručne vyrábané v Európe a pri výrobe sa používajú tie najkvalitnejšie dostupné materiály.

Pri nákupe v tomto internetovom obchode môžete použiť Bittersweetparis kupóny na vybrané druhy oblečenia.

Výhody eshopu Bittersweetparis.sk:

-          široký výber tričiek, mikín, vetroviek a bomberek

-          jedinečný výber oblečenia

-          farebnosť oblečenia

-          dizajnová obojstranná potlač

-          použité kvalitné materiály

-          skutočne veľký výber veľkostí

-          dobrá zákaznícka podpora

-          všetky objednávky majú dopravu zadarmo

-          vrátenie a výmena tovaru až do 30 dní

Nevýhody eshopu Bittersweetparis.sk:

-          niekedy veľkosť presne nesedí

-          vyššie ceny niektorých kúskov

-          v ponuke chýbajú dámske legíny

Čo hovoria o eshope Bittersweetparis.sk zákazníci?

Zákazníci tohto internetového obchodu si pochvaľujú široký výber tričiek, mikín s kapucňou i bez kapucne, vetroviek a bomberiek. Okrem širokého výberu sa mnohým páči jedinečnosť a farebnosť ponúkaného oblečenia. Ďalším kladom je obojstranná potlač, ktorá je veľmi kvalitná, ale aj kvalita použitý materiálov. K dispozícii je množstvo veľkostí dostupných pre dámy i pre pánov. Doprava zadarmo taktiež urobí radosť každému kupujúcemu.

Našli sa aj malé nedostatky. Ide napríklad o nesprávnu veľkosť, čo sa však niekedy stáva pri nákupe oblečenia cez internet. Niektorým zákazníkom sa nepáčila vyššia cena tovaru. Aj keď cena je vyššia z dôvodu jedinečnosti ponúkaného oblečenia a tiež kvôli tomu, že nejde o lacné kúsky vyrábané v Ázii, ale priamo v Európe. Dámy ako nevýhodu uviedli, že im chýbajú v ponuke legíny. Aj keď sa vyskytli tiež ďalšie negatívne skúsenosti, eshop sa snaží neustále zlepšovať a pracovať na spokojnosti svojich zákazníkov.

Ako použiť kupón na Bittersweetparis.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Bittersweetparis.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „POUŽIŤ ZĽAVOVÝ KUPÓN“ a potvrďte tlačidlom „POUŽIŤ KUPÓN“.

Najčastejšie otázky pre Bittersweetparis.sk

 • Aké možnosti platby ponúkate?
  U nás môžete platiť dvoma spôsobmi. Prvým je tradičná dobierka, čiže platba priamo do rúk kuriérovi pri prevzatí tovaru. Druhou možnosťou je online platba kartou.
 • Akým spôsobom doručujete tovar?
  Využívame kuriérsku spoločnosť UPS, ktorá doručuje tovar zadarmo a mimoriadne rýchlo už do 48 hodín. Okrem toho si môžete nechať tovar zaslať tiež prostredníctvom Slovenskej pošty za poplatok 2 eurá.
 • Môžem tovar vrátiť bez udania dôvodu?
  Do 30 dní od prevzatia objednávky máte zákonné právo tovar vrátiť späť na našu adresu bez udania dôvodu a my vám vrátime peniaze. Avšak tovar nesmie byť poškodený, nesmie javiť viditeľné známky používania a musí byť zabalený bezpečne. Ak sa takto rozhodnete tovar vrátiť, odstúpenie od zmluvy musí byť doručené písomne ​​na našu adresu FROGMAN s.r.o., P.O.BOX 901, Detašované pracovisko – Sihoť, 911 01 Trenčín alebo emailom na adresu info@bittersweetstore.cz. Tovar zašlite na uvedenú adresu spolu s faktúrou alebo jej kópiou, na ktorú napíšte číslo účtu, kam chcete peniaze vrátiť.
 • Ako postupovať, keď chcem tovar vymeniť?
  Na faktúru alebo jej kópiu napíšte druh a veľkosť tovaru, ktorý chcete. Následne ju zabaľte spolu s nepoužitým tovarom, ktorý chcete vymeniť, a pošlite na adresu FROGMAN s.r.o., P.O.BOX 901, Detašované pracovisko – Sihoť, 911 01 Trenčín. Neposielajte však tento balík na dobierku!
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  Ak nájdete akékoľvek nedostatky či poškodenia na tovare alebo zistíte iné problémy, kontaktujte nás na emailovej adrese info@bittersweetstore.cz. Vynasnažíme sa vám odpovedať do 24 hodín a navrhnúť riešenia a ďalší postup.
 • Ako vás môžem kontaktovať v prípade otázok alebo problémov?
  V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov, ktoré neviete vyriešiť, nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle +420 730 731 502, na emailovej adrese info@bittersweetparis.cz alebo prostredníctvom online kontaktného formulára na našom webe (https://bittersweetparis.sk/index.php?route=information/contact).