Zľavy, kupóny a zľavové kódy Kaercher.com/sk

Všetky kupóny

Akcia

Čistič tvrdých podláh FC 3 Cordless Premium v zľave

 • Platí do 6. 8. 2021
 • Využili 4 ľudia
30%
Zľava

Robotická kosačka Kärcher so zľavou 30%

 • Platí do 6. 8. 2021
 • Využili 2 ľudia
Akcia

Zľava až 25% na zavlažovacie systémy Kärcher

 • Platí do 31. 8. 2021
 • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 67 ľudí

Ako použiť kupón na Kaercher.com/sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Kaercher.com/sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Máte zľavový kód?“ a potvrďte tlačidlom „POUŽIŤ“.

Najčastejšie otázky pre Kaercher.com/sk

 • Aké spôsoby platby mám na výber?
  Ako zákazník si môžete pohodlne zvoliť medzi nasledovnými spôsobmi platby: Kreditná karta - V internetovom obchode Kärcher môžete platiť priamo online pomocou kreditnej karty. Akceptujeme Mastercard a Visa. Počas objednávania zvoľte na stránke platobných kariet ako spôsob platby kreditnú kartu. Požadujú sa nasledujúce údaje: Druh karty (Mastercard alebo Visa), číslo karty, kontrolné číslo a platnosť. Dátum úhrady pri tomto spôsobe platby zodpovedá dátumu objednávky. Dobierka - V prípade platby na dobierku je predajnú cenu dodaného tovaru Kupujúci povinný zaplatiť v hotovosti, a to pri prevzatí tovaru.
 • Akým spôsobom mi bude doručený tovar?
  Tovar, ktorý ste si objednali priamo v spoločnosti KÄRCHER Slovakia, s.r.o., vám doručíme z nášho externého skladu na vami uvedenú doručovaciu adresu. Pri kompletnej dodávke sa riadi dodacia lehota podľa tovaru s najdlhšou dodacou lehotou. Zaslanie do balíkovej stanice DHL nie je možné.
 • Aký je postup pri vrátení tovaru?
  Objednali ste si priamo v Kärcher internetovom obchode a chceli by ste využiť právo vrátiť kompletný tovar alebo jeho časť do 14 dní? Tovar, ktorý chcete vrátiť, zabaľte aj s kompletným príslušenstvom. Odporúčame použiť originálne balenie, aby ste zabránili poškodeniu pri preprave. Môžete použiť aj akékoľvek iné, pre bezpečnú prepravu vhodné balenie. Zásielku si nechajte potvrdiť potvrdenie si uschovajte. Táto slúži ako dôkaz pre spätnú zásielku. Kompletné informácie k možnostiam a podmienkam vrátenia Adresa pre spätnú zásielku: KÄRCHER Slovakia, s.r.o. Bratislavská 31 949 01 Nitra
 • Kedy si môžem uplatniť reklamáciu?
  Nároky na záručné plnenie sú premlčané podľa zákonných ustanovení. Vecnými nedostatkami nie sú: opotrebenie podmienené používaním alebo iné bežné opotrebenie; stav tovaru alebo škody, ktoré podľa prechodu rizík vznikajú následkom nesprávnej manipulácie, uskladnenia alebo umiestnenia, nezohľadnením montážnych predpisov a predpisov na spracovanie, nadmerného namáhania alebo používania, alebo nesprávnej údržby, alebo starostlivosti; stav tovaru alebo škody, ktoré vznikajú na základe vyššej moci, zvláštnych vonkajších vplyvov, ktoré sa podľa zmluvy nepredpokladajú, alebo vznikajú na základe používania tovaru mimo používania predpokladaného podľa zmluvy alebo bežným používaním. V prípade vady stroj, ktorý ste si objednali priamo cez náš internetový obchod Kärcher, vyzdvihneme u súkromných spotrebiteľov zdarma priamo u nich doma. Oprava sa uskutočňuje za pevné ceny v našom centrálnom servisnom centre. Počas záručnej doby vám nevznikajú žiadne náklady.

Popis obchodu Kaercher.com/sk

Spoločnosť Kärcher je renomovaná nemecká značka čistiacej techniky a čistiacich prostriedkov. Ponúka riešenia z oblasti čistenia, čistiacich systémov, čistiacich produktov pre voľný čas, domácnosť, malých a stredných podnikateľov, firmy či priemysel. Na internetovom obchode kaercher.sk nájdete široký sortiment produktov, ktorý obsahuje vysokotlakové čističe, parné čističe, čističe okien s odsávaním, čističe podláh, vysávače na rôzne typy použitia, tepovače, kvalitné čistiace prostriedky a mnoho iného. Na e-shope je možné využiť zľavový kód a taktiež aj dopravu zadarmo pri nákupe nad 60€.

Starostlivosť o dom a záhradu s kaercher.sk

Každý chce mať svoj dom a záhradu v 100%-nom stave. V ponuke na internetovom obchode nájdete široký sortiment pomocníkov do domácnosti ako vysokotlakové čističe, čerpadlá, zavlažovacie systémy, zametacie stroje, multifunkčné vysávače, robotické vysávače, aku-metly, parné žehliace dosky, parné vysávače, robotické kosačky na trávu, záhradné príslušenstvo a mnohé ďalšie užitočné pomôcky. Pri nákupe všetkých produktov nezabudnite využiť zľavové kupóny.

Pre profesionálov

V ponuke na kaercher.sk nájdete čistiacu techniku aj pre profesionálov. Môžete si vybrať z rôznych kategórií ako sú napr. vysokotlakové čističe, vysávače, umývacie automaty, čističe kobercov, zametacie stroje a zametacie stroje s odsávaním, komunálna technika, systémy na umývanie áut, parné čističe, profesionálne čističe okien, dávkovače vody a ďalšie profesionálne nástroje a pomôcky. 

Výhody internetového obchodu kaercher.sk

 • Prvotriedna kvalita
 • Široký sortiment produktov
 • Pohodlný nákup z domova
 • Riešenia na mieru

Najnovšie články

Vysávače od A po Z

Každý z nás upratuje, či už doma, niekde na chate, ba dokonca je to práca, ktorá človeka živí. Lenže bez správneho materiálu to nejde. Dnes sme sa vám rozhodli ponúknuť odporúčania na najlepšie vysávače od A po Z podľa nášho názoru, ktoré si viete zo širokej škály produktov vybrať.
Celý článok