Zľavy, kupóny a zľavové kódy Boel.sk

Všetky kupóny

Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 50€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 12 ľudí
Akcia

Darček zadarmo k objednávke pri nákupe nad 200 €

 • Neobmedzená platnosť
 • Využil 1 človek
Akcia

Zľava pre registrovaných zákazníkov - Stačí sa zaregistrovať a dostávate okamžitú zľavu na celý sortiment vo výške 5%

(neplatí pre akciový, výpredajový tovar a darčekové poukážky)

 • Neobmedzená platnosť
 • Využili 2 ľudia

Ako použiť kupón na Boel.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Boel.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Ak máte kód ku kupónu na zľavu, vložte ho nižšie:“ a potvrďte tlačidlom „Odoslať“.

Najčastejšie otázky pre Boel.sk

 • Aké spôsoby platby mám na výber?
  U náš môžete platiť tradične na dobierku, teda priamo kuriérovi pri prevzatí tovaru, okrem toho môžete využiť aj bezhovotovstný prevod na náš účet, ktorého číslo dostanete, alebo platiť prostredníctvom platobnej karty (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro). Poslednou možnosťou je platba na faktúru so splatnosťou.
 • Aké možnosti dopravy môžem využiť?
  Na doručovanie objednávok využívame služby kuriérsky spoločností GLS, Geis a 123kuriér, ktorá doručuje aj do Českej republiky. Možný je aj osobný odber v predajni.
 • Ako dlho budem čakať na doručenie objednávky?
  Kuriér vám tovar za normálnych okolností doručí už do 48 hodín od expedície, samozrejme, v rámci pracovných dní.
 • Kedy a ako môžem vrátiť tovar?
  Tovar zakúpený v našom eshope môžete vrátiť, teda odstúpiť od kúpnej zmluvy, do 14 dní od prevzatia objednávky. Práve na odstúpenie od zmluvy si môžete uplatniť ideálne prostredníctvom príslušného formuláru, ktorý nájdete na našom webe (https://www.boel.sk/sub/boel.sk/images/ODST%C3%9APENIE%20OD%20ZMLUVY(1).pdf). Formulár si stiahnite, vyplňte a priložte k tovaru, ktorý sa rozhodnete vrátiť. Ten musí byť nepoškodený, nepoužitý a v pôvodnom obale. Nezabudnite pribaliť kompletnú dokumentáciu, záručný list a doklad o zaplatení. Všetko pošlite alebo prineste na adresu Jozef Bohumel BOEL, Novozámocká 582, 941 07 Veľký Kyr. Tovar odporúčame poistiť. Zásielku nikdy NEPOSIELAJTE NA DOBIERKU!
 • Aký je postup pri reklamácii?
  Ak sa na tovare počas záručnej doby prejaví vada, máte právo uplatniť si reklamáciu nasledovným spôsobom. Je nutné stiahnuť a vyplniť reklamačný formulár, ktorý nájdete na našom webe (https://www.boel.sk/sub/boel.sk/images/Reklama%C4%8Dn%C3%BD%20formul%C3%A1r%20eshop(1).pdf). Vyplnený formulár zabaľte spolu s reklamovaným tovarom a pošlite na našu adresu Jozef Bohumel BOEL, Novozámocká 582, 941 07 Veľký Kyr. Reklamáciu vybavíme do 30 dní a o jej výsledku vás budeme informovať. Spôsob vybavenia reklamácie môže byť oprava pôvodného tovaru, výmena tovaru, vrátenie peňazí, vyplatenie primeranej zľavy alebo aj zamietnutie reklamácie.
 • Ako vás môžem kontaktovať v prípade otázok alebo problémov?
  V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov, ktoré neviete vyriešiť, nás neváhajte kontaktovať na emailovej adrese boel@boel.sk alebo na telefónnom čísle 035/659 30 28. K dispozícii vám je aj online chat na našom webe, ktorý nájdete v pravom dolnom rohu stránky.

Popis obchodu Boel.sk

V tomto obchode nájdete najmä veľký výber malej poľnohospodárskej techniky pre záhradu, les a komunálnu sféru. Ale aj iné súvisiace a doplnkové produkty.

Okrem eshopu BOEL prevádzkuje aj dve kamenné predajne – centrálu vo Veľkom Kýre a predajňu v Nitre.

Obchod je na trhu už od roku 1993. Za ten čas sa jeho ponuka upravovala, rozširovala a zdokonaľovala.

Web, ktorý mnoho zákazníkov chváli, je naozaj prehľadný. Nenájdete na ňom žiadne výnimočné funkcionality, naopak jednoduché zobrazenie a zoradenie kategórií, podkategórií a produktov, ktorých detaily sú dostatočne obsažné. I keď niekedy by sa možno hodilo viac fotografií.

Zoznam kategórií je v ľavom bočnom paneli. Na miesto hlavného menu tu nájdete sekcie ako Úvod, Blog, Zľavy, Galéria, Servis, Certifikáty a Kontakt. Čo sa týka blogu, obsahuje zaujímavé aj odborné informácie a rady pre prácu v záhrade, starostlivosť o záhradné stroje a ďaleko viac.

Sortiment

Ponuke dnes dominuje predovšetkým záhradná technika. Nájdete tu rôzne záhradné traktory, malotraktory, kosačky, kultivátory, zametacie stroje, vertikulátory, krovinorezy, vyžínače, plotostrihry, rosiče, postrekovače, drviče, nožnice na trávu, vysávače a fukáre, posypové vozíky, kompostéry, valce, ale aj ručné náradie, grily, hnojivá, osivá a pod.

Nechýba ani sortiment pre spracovanie dreva s rozličnými typmi píl, štipačiek, cirkuláriek alebo sekier. K tomu si pridajte širokú ponuku produktov do dielne a pre stavbu, elektrické a akumulátorové náradie každého druhu, vybavenie pre zavlažovanie a potom doplnkový tovar ako oleje, mazivá, spreje, aditíva, káble, kanistre, akumulátory či náhradné diely.

To však stále nie je všetky, pretože v obchode nájdete aj výber elektrických dopravných prostriedkov ako elektroskútre, elektrobicykle, elektrokolobežky či elektroštvorkolky. Špeciálnou kategóriou sú lodné motory značky Honda.

Výhodou je, že obchod ponúka aj bazárový tovar.

Servis

BOEL tiež prevádzkuje záručný, ale aj pozáručný servis strojov všetkých značiek, ktoré predáva, teda Al-ko, Solo, Honda, MTD, Cub Cadet, Stihl, Viking, Dolmar, Hecht, Güde, Vari, Agzat či Briggs  a Stratton.

Zaoberá sa prakticky všetkými typmi opráv. Okrem nových strojov si tu môžete nechať opraviť aj tie staršie, dokonca si dať urobiť kompletnú generálku.

Výhody eshopu Boel.sk:

-          Veľký výber

-          Kvalitné produkty

-          Prijateľné ceny

-          Akcie a výpredaje

-          Ochotný a ústretový prístup k zákazníkom

-          Prehľadný a jednoduchý web

-          Rýchle doručenie

-          Možnosť osobného odberu

-          Odborný blog

Nevýhody eshopu Boel.sk:

-          Kamenné predajne iba vo Veľkom Kýri a v Nitre

Čo hovoria o eshope Boel.sk zákazníci:

Zákazníci referujú spokojnosť s ponukou, službami aj ústretovosťou predajcu. Často počuť o kvalitných produktoch za dobré ceny, o širokej ponuke a najmä o dobrom záručnom, ale aj pozáručnom servise. Ten využíva mnoho ľudí, ktorí majú aj staršie stroje. Opakovane nachádzame aj pochvalu na rýchle a spoľahlivé doručovanie objednávok. Sťažností je minimum.