Zľavy, kupóny a zľavové kódy Topshop.sk

2%

Topshop kupón so zľavou 2%

Platí na celý nákup

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 56 ľudí
Chcem kupón

Letný výpredaj so zľavami až do 70%.

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 33 ľudí
Využiť akciu

Internetový obchod Topshop.sk sa zameriava na predaj rôznych doplnkov a vychytávok do domácnosti či starostlivosť o telo. Sortiment e-shopu pozostáva z pomôcok na úpravu domácnosti a okolia, starostlivosť o telo, kuchynské pomôcky či dokonca hračky pre deti. Topshop taktiež ponúka predaj svojich produktov prostredníctvom kamennej predajne či teleshoppingu. Na celý nákup v e-shope Topshop.sk môžete použiť výhodný 2% zľavový kupón. 

Starostlivosť o domácnosť

Každá gazdinka chce mať svoju domácnosť v 100%-nom stave. Tento internetový obchod má vo svojej ponuke veľa pomocníkov do domácnosti, ktorí vám uľahčia upratovanie. Na výber máte z čističov na okná, mopov s rozprašovačom, multifunkčných čističov či parných mopov. V ponuke nájdete taktiež aj napríklad prenosný ohrievač vzduchu Rovus, ktorý môžete vidieť aj v teleshoppingovej ponuke.

V súčasnosti, keď je času naozaj málo, každému určite pomôže ušetrený čas v kuchyni. Internetový obchod Topshop ponúka množstvo spotrebičov na ľahšie varenie a pečenie. Pod značkou Delimano nájdete nielen kvalitné hrnce a panvice, ale aj mixéry či mlynčeky. Špeciálne sú však aj mixéry Nutribullet, ktoré sa zameriavajú na rýchle a kvalitné získavanie správnych živín do tela prostredníctvom smoothie. Okrem toho nájdete v ponuke od rady Delimano aj pokrievky k hrncom, pekáče, krájače a sady nožov. Produkty z rady Delimano a Nutribullet taktiež nájdete aj v teleshoppingovej ponuke.

 

Starostlivosť o telo

Základom krásneho a zdravého tela je hlavne spánok. O ten sa postarajú produkty z rady Dormeo. V ponuke nájdete nielen široký sortiment kvalitných Dormeo matracov, ale aj doplnkové matrace, vankúše, paplóny a posteľné obliečky. Popri spánku je potrebné sa samozrejme aj hýbať. O to sa postarajú produkty z rady Gymbit, ktoré pozostávajú hlavne z posilňovacích strojov a pomôcok. O relax a detailnú starostlivosť o vaše telo sa zase postarajú produkty z rady Wellneo. Vybrať si môžete z rôznych produktov na kozmetiku, manikúru či pedikúru. Samozrejme, všetky tieto produkty si môžete zakúpiť aj vo výhodnejšej cene pomocou uplatnenia Topshop zľavy. Prostredníctvom Topshop zliav môžete totiž ušetriť od 2 do 30 percent z vášho celého nákupu.

 

Výhody e-shopu TopShop.sk

  • rýchle jednanie na dobrej úrovni
  • prehľadné a dostačujúce informácie pri produktoch
  • pohodlný nákup z domova
  • kvalitné produkty za dobrú cenu

 

Nevýhody e-shopu TopShop.sk

  • dlhšia doba dodania
  • občas zaslanie iného tovaru

 

Čo hovoria na TopShop.sk zákazníci?

Zákazníci si tento e-shop veľmi pochvaľujú. Páči sa im, že je Topshop k svojim zákazníkom lojálny, snaží sa reagovať na objednávku takmer ihneď. Dodacie lehoty sa snaží dodržiavať. Občas sa však stane, že dodanie tovaru trvá dlhšie. To hlavne kvôli nedostatku tovaru na sklade. Čo sa však zákazníkom nepáči je, že sa im často stáva, že príde tovar buď iný, alebo v zlom poškodenom stave. Takéto chyby sa však e-shop snaží čo najviac eliminovať a zároveň svojim zákazníkom kompenzovať.

Vitamínová bomba kedykoľvek si zmyslíte

Zrejme nikto nebude pochybovať o tom, že vitamíny sú pre človeka životne dôležité a ich príjem má priamy vplyv na zdravie človeka. Poznáme veľa spôsobov, ktorými môžeme prijať vitamíny, no najlepšie sú tie z čerstvého ovocia a zeleniny. Akým spôsobom ale tieto vitamíny získame v čo najväčšej miere ?

Celý článok