Zľavy, kupóny a zľavové kódy Zaclony.sk

Všetky kupóny

Akcia

Výpredaj vybraných produktov

 • Neobmedzená platnosť
 • Využili 4 ľudia
Akcia

Produkty v akcii

 • Neobmedzená platnosť
 • Využil 1 človek

Najčastejšie otázky pre Zaclony.sk

 • Aké možnosti platby mám na výber?
  Platiť môžete tradičným spôsobom na dobierku, teda kuriérovi pri prevzatí tovaru. Ďalšou možnosťou je aj spôsob platby cez predfaktúru a napokon môžete platiť aj online cez platobnú bránu 24pay bankovým prevodom alebo kartou.
 • Akým spôsobom doručujete tovar?
  Využívame kuriérske služby TOP-TRANS alebo GLS. Tovar si môžete vyzdvihnúť aj osobne v našej predajni.
 • Ako dlho budem čakať na doručenie tovaru?
  Pri objednávke do 11:00 hod odosielame tovar ešte v deň objednania a doručenie môžete očakávať už nasledujúci pracovný deň od pripísania platby na náš účet. Doručenie nadrozmerného tovaru je realizované zhruba do 48 hodín od odoslania a uhradenia objednávky.
 • Kedy a ako môžem vrátiť nevyhovujúci tovar?
  Na vrátenie tovaru bez udania dôvodu u nás máte 14 dní. Pri niektorých kusových kobercoch máte dokonca možnosť vrátiť tovar až do 365 dní. V prípade vrátenie tovaru si pripravte číslo objednávky a kontaktujte nás emailom na adrese info@zaclony.sk alebo na telefónnom čísle 055 / 729 27 22. Na našom webe potom stiahnite, vyplňte a vytlačte formulár pre vrátenie tovaru (https://www.zaclony.sk/files/zaclony_VRATENIE.pdf). Tovar dôkladne zabaľte a pošlite späť na adresu KOBRAJ – zásielkový obchod, Alejová 18, 040 11 Košice, Slovensko. Potom už stačí len čakať na vrátenie peňazí.
 • Môžem si tovar dodatočne vymeniť?
  Ak vám nevyhovuje napr. farebné prevedenie zakúpeného tovaru, do 21 dní si ho môžete vymeniť. Kontaktujte nás na emailovej adrese info@zaclony.sk alebo na telefónnom čísle 055 / 729 27 22, pošlite nám ho späť na našu adresu KOBRAJ – zásielkový obchod, Alejová 18, 040 11 Košice, Slovensko a my vám ho vymeníme za vami vybraný iný dostupný tovar.
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  Práve na reklamáciu máte počas 24-mesačnej záručnej lehoty. V prvom rade stiahnite, vyplňte a vytlačte formulár, ktorý nájdete na našom webe (https://www.zaclony.sk/files/zaclony_REKLAMACIA.pdf), a spolu s reklamovaným tovarom nám ho pošlite na adresu KOBRAJ – zásielkový obchod, Alejová 18, 040 11 Košice, Slovensko. Reklamáciu vybavíme do 30 dní a o výsledku vás budeme informovať.
 • Kam sa obrátiť v prípade problémov a otázok?
  Od pondelka do piatku sme vám v prípade akýchkoľvek otázok k dispozícii na emailovej adrese info@zaclony.sk alebo na telefónnom čísle 055 / 729 27 22.

Popis obchodu Zaclony.sk

Firma pôsobí na trhu už 15 rokov a okrem tohto eshopu zaclony.sk prevádzkuje aj ďalšie ako dobrymatrac.sk, dobrylovec.sk, koberce.sk a v Čechách tiež hezkekoberce.cz.

Eshop sa pýši zárukou stability a istoty. Okrem online obchodov prevádzkuje tiež sieť maloobchodov, ktoré sú blízko k zákazníkom v regiónoch.

Skúsení a vyškolení pracovníci obchodu pomáhajú zákazníkom napĺňať ich požiadavky, poskytujú podporu a poradenstvo na profesionálnej úrovni, informujú a odpovedajú na akékoľvek otázky a riešia individuálne potreby každého nakupujúceho.

Predajca deklaruje, že drvivá väčšina ponúkaného tovaru je vždy naskladnená v dostatočnom množstve na centrálnom sklade alebo jednotlivých predajniach. V ponuke eshopu nájdete okrem najrôznejších druhov záclon tiež rôzne dekoračné látky, rôzne závesné systémy, bytové doplnky, obrusy, deky, plachty, utierky či iné príslušenstvo.

Webová stránka je veľmi prehľadná. V hornej časti nájdete vyhľadávacie pole, kde môžete vyhľadávať konkrétne produkty podľa zadaného výrazu, čo je v dnešnej dobe už štandardom eshopov. Samozrejme, vyhľadávať môžete aj v jednotlivých kategóriách a podkategóriách, kde si produkty môžete filtrovať podľa farby, rozmerov, typu, materiálu a ďalších parametrov.

V hlavnom menu nájdete aj sekcie ako Akcie, Novinky a Výpredaj. V hlavičke či pätičke webu sa prekliknete k jednotlivým kamenným predajniam, k letáku alebo k zaujímavým článkom, ktoré sú súčasťou blogu, kde nájdete rady a tipy na rôzne témy. Môžete sa tu tiež jednoduchým kliknutím dostať aj na ďalšie eshopy so záclonami, matracmi či poľovníckymi potrebami.

Súčasťou webu je tiež online chat pre zákazníkov. Nájdete ho v spodnej časti webu.

 

Výhody nákupu na koberce.sk

-          Kamenné predajne

-          Veľký výber produktov

-          Priaznivé ceny v rôznych kategóriách

-          Záruka kvality

-          Rýchle a spoľahlivé doručenie

-          Garancia vrátenia tovaru až do 365 dní

-          Jednoduchá reklamácia

-          Poradenstvo

-          Početné akcie a výpredaje

-          Profesionálny zákaznícky servis

-          Transparentné zákaznícke recenzie na eshope

 

Nevýhody nákupu na koberce.sk

-          Málo kamenných predajní

-          Vyššie ceny niektorých prémiových produktov

 

Čo hovoria o eshope zaclony.sk zákazníci

O názoroch zákazníkov na eshop zaclony.sk vieme najmä vďaka tým, ktorí hodnotili tzv. sesterský eshop koberce.sk, ktorý funguje na rovnakom princípe a prevádzkuje ho rovnaká firma. Ide o mimoriadne kvalitný a spoľahlivý obchod s rýchlym doručovaním, veľkým výberom a dobrými cenami. Jednoduchá možnosť vrátenia tovaru od 14 až po 365 dní u vybraných produktov sú veľmi vítaným bonusom prakticky pre každého, komu prvotne objednaný tovar nevyhovuje. Veľa zákazníkov oceňuje aj ústretovú komunikáciu a poradenstvo.

Len málo zákazníkov sa na eshop zaclony.sk vyložene sťažuje. Väčšinou ide o ojedinelé prípady nedorozumení alebo iných chýb v procese nákupu a doručenia.