TPD.sk zľavové kódy a kupóny

Akcia

Prebiehajúce limitované akcie

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 175 ľudí

Popis obchodu TPD.sk

Nakupovanie nikdy nebolo jednoduchšie! Internetový obchod tpd.sk je miestom, kde za niekoľko desiatok minút nakúpite takmer všetko, čo si dokážete predstaviť. Potrebujete nový elektrospotrebič, telefón, nábytok, auto-moto doplnky, bazény, hračky pre deti či dokonca bytový textil a drogériu? Vďaka širokému sortimentu, ktorý je zoradený na e-shope prehľadne do sekcií ušetríte nielen čas ale i penazie. TPD garantuje svojim zákazníkom rovnaké ceny v internetovom obchode ako aj v kamennej predajni. Pri nákupe môžete využiť nielen rady odborníkov, predaj na splátky, viacero možností platby a dopravy. Za príplatok vám tovar vynesú až do bytu a zoberú starý elektrospotrebič. Staňte sa členom Klubu TPD Rodina a využite pri nákupe špeciálne ceny a pravidelné zľavy, o ktorých budete informovaný e-mailom.

Všetko pre domácnosť pod jednou strechou

Nekonečné hodiny strávené nákupmi v kamenných predajniach sú minulosťou. Nech už potrebujete vyriešiť akýkoľvek problém či hľadáte kvalitné produkty za bezkonkurenčné ceny, vsaďte všetky karty na e-shop tpd.sk. Na jednom mieste kúpite novú práčku, navigáciu, posteľ, dekorácie, vianočné osvetlenie, hračky ale aj obľúbenú kozmetiku. A navyše, za pár minúta z pohdlia domova. Tovar si môžete osobne prevziať na jednej zo 7 kamenných predajní, využiť môžete doručenie či vynesenie až k vám domov. Ste vo finančnej tiesni? Nakupujte na splátky a sledujte pravidelné akcie a zľavy, vďaka ktorým viete ušetriť. Ak sa stanete členom Klubu TPD Rodina, žiadna zľava vám neunikne a vďaka členstvu získate skvelé výhody. Nepoužitý, zabalený, nepoškodený a kompletný tovar zakúpený v predajni môžete vymeniť do 10 dní, tovar zakúpený na internete až do 14 dní, bez výhovoriek a zbytočných otázok. Ceny dopravy sa líšia v závislosti od hodnoty objednávky. Ešte stále máte pocit, že nakupovanie je únavné a zaberie príliš veľa času?

Výhody e-shopu tpd.sk

 •         široký sortiment tovaru
 •         prehľadný e-shop
 •         zákaznícky servis
 •         osobný odber v kamennej predajni
 •         vernostný klub
 •         viacero možností dopravy a platby
 •         predaj na splátky
 •         bezproblémové vrátenie tovaru

Nevýhody e-shopu tpd.sk

 •         žiadne

Ako hodnotia e-shop tpd.sk zákazníci?

Zákazníci, ktorí na e-shope nakúpili, využívajú jeho širokú ponuku opakovane. Pozitívne hodnotia predovšetkým široký sortiment a jednoduchú orientáciu v e-shope. Za výhodu považujú možnosť vyzdvihnutia alebo nákupu aj v kamennej predajni, rýchle vybavenie reklamácie aj vrátenie tovaru. Medzi zákazníkmi sa teší obľube aj splátkový predaj a možnosť využiť za príplatok odvoz starého spotrebiča a jeho vynesie až priamo k dverám.  

Podobné kupóny

Zľava 10% na vybrané produkty Delphin

 • Platí do 21. 4. 2024
 • Ešte nikto nevyužil

ALMI SO ZĽAVOU 20%

 • Platí do 30. 4. 2024
 • Ešte nikto nevyužil

5% zľava pri nákupe nad 100 eur

 • Platí do 30. 6. 2024
 • Ešte nikto nevyužil

Recenzie zákazníkov

Elektro, nábytok, záhradná technika, náradie, hračky aj doplnky môžete mať doma veľmi rýchlo a za výborné ceny. To sú hlavné dôvody, prečo má obchod TPD.sk taký úspech medzi zákazníkmi. Tí sú väčšinou mimoriadne spokojní. Pozrime sa pozitívna a negatíva eshopu prostredníctvom komplexných recenzií.

Heureka.sk

Obchod odporúča 93 % zákazníkov, ktorých spokojnosť sa v priemere pohybuje na hodnote 4,6 z 5 možných hviezdičiek. Priemerná doba dodania je menej ako 3 dni a až 96 % kupujúcich potvrdzuje, že na tovar nemuseli čakať dlhšie ako 10 dní.

Okrem rýchleho doručovania a výborných cien spokojní zákazníci v recenziách často spomínajú aj veľký výber a tiež profesionálnu a ochotnú komunikáciu. I keď práve komunikácia je aj často zmieňovaným nedostatkom u tých menej spokojných zákazníkov. Vzhľadom na to, že takéto prípady sú ojedinelé, môžeme zrejme hovoriť skôr o nedorozumeniach.

Refundo.sk

Veľmi pozitívne hodnotenia má obchod ja na tomto portáli. Ľudia dávajú dodacej lehote prakticky vždy 5/5 hviezdičiek a vo väčšine prípadoch dostávajú 5/5 aj prehľadnosť obchodu a kvalita komunikácie. Občasné slabšie recenzie sa týkajú nižšej úrovne komunikácie personálu, nedostupnosti tovaru aj prehľadnosti obchodu. Je ich však veľmi málo.

Najnákup.sk

Nákup v obchode odporúča 95 % z takmer 8000 zákazníkov. Až 97 % kupujúcich deklaruje, že tovar im dorazil v poriadku a 94 % potvrdzuje, že dorazil v deklarovanom termíne. Iba 1 % zákazníkov hovorí o zrušenej objednávke zo strany obchodu. V tejto recenzii sú štyri hlavné sledované parametre s nasledovnými hodnoteniami: prehľadnosť obchodu 92 %, kvalita komunikácie 92 %, dodacia doba 94 % a doručenie 98 %.

Google

Tu nájdeme priemerné hodnotenie nad 4 hviezdičky z 5 možných. Viac ako 1200 recenzií je v drvivej väčšine pozitívnych. Zákazníci chvália komunikáciu, rýchlosť aj ceny. Napriek tomu, že pri tých negatívnych recenziách sa práve komunikácia a ochota personálu spomína často.

Facebook

Ako to býva zvykom, Facebook býva často miestom, kde zanechávajú svoje správy najmä nespokojní až nahnevaní zákazníci. Aj preto to priemerné hodnotenie iba 3/5. Ľudia píšu o nedodanom, meškajúcom či zle dodanom tovare. O problémoch s reklamáciou, o nesprávnych informáciách na webe, o horšej komunikácii. Tie pozitívne recenzie sú však stále príjemné. Chvália sa cena, kvalita, výber a samozrejme rýchlosť doručenia.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu TPD.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop TPD.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu TPD.sk.
Rezenicu na e-shopu TPD.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre TPD.sk

Akcia

Prebiehajúce limitované akcie

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 175 ľudí