Zľavy, kupóny a zľavové kódy Mackoviahracky.sk

Všetky kupóny

Akcia

Vedierko z cukrovej trstiny ako darček

*Minimálna hodnota objednávky 149 €

 • Končí zajtra
 • Využilo 12 ľudí
Akcia

Black Friday

 • Končí zajtra
 • Využilo 16 ľudí
Akcia

Výpredaj do -80%

 • Končí zajtra
 • Využilo 6 ľudí
Akcia

Extra zľavy na letné produkty

 • Končí zajtra
 • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Výpredaj produktov

 • Platí do 31. 10. 2021
 • Využil 1 človek
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 79 €

 • Neobmedzená platnosť
 • Využili 3 ľudia
Akcia

Výpredaj vybraných produktov

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 5 ľudí

Ako použiť kupón na Mackoviahracky.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Mackoviahracky.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Máš zľavový kód“ a potvrďte tlačidlom „Ok“.

Najčastejšie otázky pre Mackoviahracky.sk

 • Môžem urobiť objednávku aj telefonicky?
  Áno, ozvite sa nám na telefónne číslo 0944 627 725 a vybavíme to s vami po telefóne. Ďalšou možnosťou je tiež objednávka formou SMS na rovnaké číslo, alebo si tovar môžete objednať aj prostredníctvom emailu na adresu info@mackoviahracky.sk. Nezabudnite potom v správe uviesť meno, adresu, telefónne číslo, email a informácie o výrobku, ktorý požadujete).
 • Aké možnosti platby mám na výber?
  Platiť môžete online platobnou kartou prostredníctvom platobnej brány GoPay. Ďalšou možnosťou je prevodom na účet, kedy však pripísanie platby na náš účet môže trvať aj 3 dni. Zvoliť si môžete aj platbu na dobierku, teda priamo do rúk prepravcu pri prevzatí tovaru. No a pri osobnom odbere v našej prevádzke môžete platiť aj v hotovosti.
 • Ako si môžem uplatniť zľavový kód pri objednávke?
  Zľavový kód sa zadáva pri prvom kroku v objednávkovom formulári. Hodnota nákupu sa vám potom automaticky zníži o hodnotu zľavového kódu, prípadne môžete získať iné zvýhodnenie. Zľavový kód môžete použiť iba raz.
 • Akým spôsobom doručujete tovar?
  Na doručovanie našich objednávok k vám domov využívame kuriérsku službu Geis. Tovar si však môžete vyzdvihnúť aj osobne v našej prevádzke na adrese Areál Istrochem, Vajnorská 127/C, 831 04 Bratislava.
 • Ako dlho trvá doručenie tovaru?
  Ak si tovar objednáte počas pracovných dní do 15:00, môžete ho za normálnych okolností očakávať už nasledujúcich pracovný deň. V deň expedície vám odošleme email, ktorého súčasťou bude aj link na sledovanie aktuálneho stavu vašej zásielky. Prepravca vás bude informovať aj v deň doručenia objednávky. V predvianočnom období sa však dodacia doba môže vyšplhať aj na 3 až 7 pracovných dní.
 • Čo robiť, ak mi bola doručená poškodená zásielka?
  V takomto prípade spíšte s kuriérom protokol o poškodení a napíšte nám o tom email.
 • Ako a kedy môžem vrátiť tovar?
  Vrátiť tovar bez udania dôvodu, teda odstúpiť od kúpnej zmluvy, môžete do 14 dní od prevzatia objednávky. Tovar však musí byť neporušený a v originálnom balení. Vrátiť musíte aj darček, ak ste ho k tovaru dostali. Ak sa rozhodnete tovar vrátiť, vyplňte náš online formulár na webe (https://www.mackoviahracky.sk/odstupenie/) a dostanete od nás ďalšie inštrukcie k tomu, ako máte postupovať.
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  Na všetky naše produkty platí 24-mesačná záručná doba. Počas nej si môžete uplatniť právo na reklamáciu. Ak nájdete chybu, zdokumentujte ju okrem popisu aj fotografiou prípadne videom. Pripravte si doklad o kúpe. Ohláste reklamáciu prostredníctvom online reklamačného formulára na našom webe (https://www.mackoviahracky.sk/reklamacie/), my vašu žiadosť spracujeme a budeme vás následne informovať o ďalšom postupe. Zvyčajne bude potrebné tovar odoslať na našu adresu DaRya, s.r.o., Areál Istrochem, Vajnorská 127/C, 831 04 Bratislava. Tovar nám však musíte zaslať v bezpečnom balení a nikdy nie je na dobierku. O vybavení reklamácie a jej výsledku vás budeme informovať. Ak by ste boli zvedaví a mali akékoľvek otázky, kontaktujte nás na telefónnom čísle 0944 627 725 alebo na emailovej adrese info@mackoviahracky.sk.

Popis obchodu Mackoviahracky.sk

Internetové hračkársko MackoviaHračky.sk pôsobí už od roku 2012. Za tú dobu sa snaží prinášať ponuku tých najkvalitnejších hračiek od popredných svetových výrobcov, ktorí sú držiteľmi rôznych certifikátov kvality a bezpečnosti. Radia sa medzi nich značky ako napr. Smoby, smarTrike, BIG, Kaloo, Janod a pod. To je zárukou toho, že hračky v ponuke eshopu spĺňajú prísne normy a štandardy.

Sortiment obsahuje rôzne produkty, nájdete tu bežné hračky a hry, šmykľavky, detské domčeky, kuchynky, bábiky, trojkolky, štvorkolky, kolobežky, motorky, stavebnice, drevené hračky, puzzle, kojenecké hračky, autíčka, lietadielka, lodičky, hry na rôzne povolania, kocky, boby, sánky, športové hry, nafukovačky, detské odrážadlá, školské tabule a iné potreby, ale aj prebaľovacie stolíky pre bábiky, okrem toho tiež Rainbow Loom náramky, postavičky hrdinov z obľúbených rozprávok či filmov, robotické hračky a veľa iného.

Web je veľmi prehľadný a intuitívny. Klasicky v hornej časti nájdete vyhľadávač, kde stačí zadať názov hľadaného produktu, alebo sa potom môžete slobodne „prehrabávať“ kategóriami a podkategóriami, ktorých je pomerne dosť, ale nestratíte sa v nich.

Sú zoradené tematicky a podľa druhov. Navyše vám je k dispozícii dobrý filtrácia produktov podľa veku aj pohlavia dieťaťa, produktovej sady, pôvodu, farby, výrobcu, ceny, obľúbenosti a pod.

V hlavnom menu sa dostanete k hlavným kategóriám, ale aj k rozdeleniu hračiek podľa veku, výrobcu, k rozprávkovým hrdinom, k licenciám napodobenín skutočných dospeláckych produktov a je vám tu tiež k dispozícii aj konfigurátor, ktorý vám dovolí vyskladať si hračky podľa vlastných predstáv a potrieb. Máte tu tiež na jeden klik výpredajový tovar a tzv. „Cyber Monday“, čiže predstavenie a ponuku inteligentných robotických hračiek.

V blogu s názvom „Mackov magazín“ nájdete zaujímavé články pre vás aj pre vaše deti, rady, tipy a odporúčania, recepty, nápady na rôzne aktivity a pod.

Výhody nákupu na MackoviaHračky.sk

-          Rýchle doručenie

-          Doprava zadarmo pri nákupe nad 69 eur

-          Veľký výber

-          Kvalitné, bezpečné a overené produkty

-          Konfigurátor hračiek

-          Výhodné ceny

-          Zaujímavý blog s poradenstvom

-          Online formulár pre vrátenie a reklamáciu

-          Darčeky a darčekové poukazy objednávkam

-          Veľký výber výpredajového a akciového tovaru

-          Možnosť osobného odberu

 

Nevýhody nákupu na MackoviaHračky.sk

-          Osobný odber iba v Bratislave na trochu „zašitom“ mieste

-          Chýba viac spôsobov doručenia objednávok

-          Možné problémy pri reklamácii

 

Čo hovoria o eshope MackoviaHračky.sk zákazníci

Vďaka veľkému výberu, dobrým cenám a skutočne prehľadnému webu, kde si nájde to svoje veľmi ľahko každý, si zákazníci eshop ľahko obľúbia. Prispieva k tomu aj rýchle doručenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Viacerí zákazníci si pochvaľujú aj dobré ceny a príjemnú komunikáciu. Ale nemusí to tak byť vždy. Niektorí naopak spomínajú nedorozumenia, komunikačné ticho a tiež problematické reklamácie.