Zoznam článkov

Total-store.sk (História)

Internetový obchod total-store.sk začal na česko-slovenskom trhu pôsobiť v roku 2008. Išlo o autorizovaný eshop značkového oblečenia, ktorý prevádzkovala česká spoločnosť s ručením obmedzeným Tamto.
Celý článok

Nový boom v mestách – skúste jazdu na kolobežkách aj vy!

Ani sa nenazdáme a svet mestských vozidiel vystriedajú kolobežky, ktoré v poslednom období valcujú dopravu v mestách. Jazdy na kolobežkách sú veľmi populárne. Prepadli ste tomuto trendu ak vy? Či už vlastníte vlastnú kolobežku alebo uprednostňujete jazdu na voľne dostupných verejných kolobežkách, ten, kto nenaskočil ešte na kolobežku, akoby ani nežil. Ak ste tak doteraz neurobili, určite by ste mali jazdu na kolobežke vyskúšať!
Celý článok

Pomôcky na cvičenie, ktoré oceníte doma (aj vo fitku)

Pohyb je dôležitý pre každého jedného z nás a je súčasťou udržania zdravého a aktívneho životného štýlu. Niektorí radšej cvičia v pohodlí domova, iní zase preferujú návštevu fitness centra.  Na cvičenia doma či vo fitku potrebujete niekoľko pomôcok, ktoré vaše cvičenie spríjemnia a pozdvihnú na vyššiu úroveň a dodajú vášmu cvičeniu správnu efektivitu.
Celý článok

Potrebujete pribrať na váhe? Rady a tipy aj pre ženy!

Boj s váhou je často behom na dlhú trať. A vôbec nezáleží na na tom, či potrebujete schudnúť alebo pribrať. V oboch prípadoch je najdôležitejšie myslieť predovšetkým na zdravie. Ako pribrať zdravo? Na ceste za vytúženým číslom na váhe vám môžu pomôcť nasledujúce rady a tipy.
Celý článok

Ako vybrať bežky? TIETO parametre si pri kúpe všímajte

Vedeli ste, že bežkovanie patrí medzi najzdravšie športy vôbec? Prirodzený aeróbny pohyb mimoriadne prospieva telu, posilňuje srdce aj pľúca. Zimu nemusíte presedieť v teple doma, vyberte sa na bežky.

Užite si idylickú zimnú prírodu na maximu. Ak hľadáte vhodný šport, ktorému sa môžete venovať prakticky stále, vsaďte na bežky. Predtým, ako sa vyberiete do najbližšej predajne pre potrebnú výstroj, zodpovedzte si na pár základných otázok a by ste si vybrali skutočne dobre. Viete, ktoré parametre si kúpe bežiek treba všímať?

Celý článok