Total-store.sk (História)

Total-store.sk (História)
Internetový obchod total-store.sk začal na česko-slovenskom trhu pôsobiť v roku 2008. Išlo o autorizovaný eshop značkového oblečenia, ktorý prevádzkovala česká spoločnosť s ručením obmedzeným Tamto.

Sortiment

Obchod sa zameriaval predovšetkým na predaj športovej módy tých najobľúbenejších a najkvalitnejších značiek ako Adidas, Nike, O´Neill, Reebok, Under Armour, Converse, New Balance, Puma a ďalšie.

Ponuka tovaru obsahovala topánky a tenisky na voľný čas a rôzne športy či aktivity ako beh, futbal, basketbal, tenis, florbal, bedminton a mnohé ďalšie športy vrátane outdoor turistiky a pod. 

Rovnako široký bol aj sortiment oblečenia. V obchode ste mohli nájsť tričká, mikiny, bundy, nohavice, ale aj legíny, sukne, šaty, tielka, topy, športové dresy, funkčné oblečenie a prádlo, jednoducho všetko pre mužov aj ženy od tých najkvalitnejších značiek a na akýkoľvek šport či voľný čas.

Súčasťou ponuky boli aj rôzne športové či voľnočasové doplnky ako tašky, batohy, vaky, peňaženky, rôzne športové doplnky, športové vybavenie, uteráky, čelenky a ďalšie drobnosti pre rôzne druhy športových aktivít.

total store

Servis

Výhodou eshopu total-store.sk bolo, že mal pre svojich zákazníkov viac ako 1000 odberných miest na Slovensku a v Českej republike. Aj keď si kupujúci objednali tovar na svoju adresu, dostali ho zvyčajne do 24 až 48 hodín, ak bol dostupný na sklade. Veľmi ústretové a prozákaznícke boli aj vrátenie a výmena tovaru, na ktoré mali zákazníci nárok do 21 dní od prevzatia objednávky. 

Možností dopravy boli vždy viac, okrem kuriérskej služby obchod využíval aj Zásielkovňu a Slovenskú poštu. K dispozícii boli všetky základné spôsoby platby, teda dobierka bankový prevod aj platobná karta. 

To všetko prispievalo k vysokej spokojnosti zákazníkov, ktorí na základe svojich pozitívnych skúseností predajcu v drvivej väčšine vrelo odporúčali. 

Pre svojich verných zákazníkov obchod ponúkal aj špeciálne členstvo v total-store clube, vďaka ktorému mohli získať rôzne výhody na 6 či na 12 mesiacov. Bola to napríklad doprava zadarmo, predĺžená doba vrátenia, zľava minimálne 20 % a pod. 

Obchod bol veľmi transparentný a prozákaznícky orientovaný aj v komunikácii. Zákazníci sa vždy mohli spoľahnúť na perfektný servis a poradenstvo, na webe boli dostupné kontakty prakticky na všetkých členov tímu a nechýbali ani hodnotenia skutočných kupujúcich priamo na webe eshopu.

Veľmi dobré bola hodnotená aj prehľadnosť samotného eshopu. Dobre zorganizované kategórie a jednoduchá orientácia medzi produktami. Web bol jednoduchý, ale skutočne užívateľsky príjemný a ústretový. 


Koniec pôsobenia

Eshop ukončil svoje pôsobenie na slovenskom a českom trhu v roku 2019, resp. Na prelome rokov 2019 a 2020. Pre mnohých ľudí bol však jedným z mála obchodov, kde našli žiadané a kvalitné značkové tenisky či oblečenie, ktoré bolo často nedostupné aj v kamenných autorizovaných kamenných predajniach.

eyerim.sk
eyerim.skNový kupón
MyProtein.sk
MyProtein.skNový kupón
40%
Zľava

Kupón na 40% zľavu

Kupón je platný na celú objednávku, okrem pár výnimiek, ktoré sú stále: https://www.myprotein.sk/all-offers/czsk-campaign-exclusion-list.list

  • Platí do 31. 12. 2023
  • Využilo 10 ľudí
eyerim.sk
eyerim.skNový kupón
10%
Zľava

Vyberte si rámy so šošovkami a získajte 10% zľavu!

  • Platí do 31. 12. 2023
  • Využilo 58 ľudí

Bonipo odporúča