Zľavy, kupóny a zľavové kódy Vitaminyprezdravie.sk

Všetky kupóny

10%
Zľava

Zľavový kód 10% pre nových zákazníkov

 • Neobmedzená platnosť
 • Využili 2 ľudia
Akcia

Špeciálne akcie na vitamíny, minerály a výživové doplnky

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 70€

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil

Ako použiť kupón na Vitaminyprezdravie.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Vitaminyprezdravie.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „ZĽAVOVÝ KUPÓN:“ a potvrďte tlačidlom „PRIDAŤ“.

Najčastejšie otázky pre Vitaminyprezdravie.sk

 • Aké spôsoby platby mám na výber?
  Akceptujeme online platby kartou (VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard), taktiež online platbu pre majiteľov účtu v Poštovej banke, Slovenskej sporiteľne, Tatra banky a VÚB banky. Platiť môžete tiež bežným prevodom na účet, ktorého číslo vám zašleme. Samozrejme, tovar nemusíte uhradiť vopred, môžete ho zaplatiť aj na dobierku, teda priamo pri prevzatí od kuriéra.
 • Aké možnosti dopravy si môžem vybrať?
  Tovar vám môžeme odoslať prostredníctvom Slovenskej pošty, kuriérskej spoločnosti alebo si ho môžete prísť vyzdvihnúť osobne v našom sklade Active food.
 • Koľko trvá doručenie?
  Ak si zvolíte doručenie Slovenskou poštou, tovar môžete očakávať do 3 až 5 pracovných dní od zaplatenia objednávky. Kuriérska služba to stihne už do 1 až 3 pracovných dní. Pri osobnom odbere vám tovar pripravíme na odber najneskôr do 13:00 hod nasledujúci pracovný deň po objednaní a uhradení objednávky.
 • Ako a kedy môžem vrátiť tovar?
  Vrátiť tovar bez udania dôvodu a teda odstúpiť od kúpnej zmluvy môžete do 7 pracovných dní od prevzatia objednávky. O tomto rozhodnutí nás informujte písomne a nezabudnite uviesť svoje kontaktné údaje, číslo objednávky a popis tovaru. Tento dokument pripojte k tovaru, ktorý chcete vrátiť, zabaľte to všetko do jedného balíka a pošlite na adresu Active food s.r.o., Kutuzovova 5/A, 831 03 Bratislava. Dbajte na to, že vrátený tovar musí byť nepoškodený, nepoužitý a v pôvodnom obale.
 • Ako postupovať pri reklamácii?
  Tovar môžete reklamovať osobne v obchode Active food v Bratislave na Kutuzovovej 5/A. Stačí priniesť tovar, pripojiť dôvody reklamácie, vaše kontaktné údaje a predložiť faktúru alebo iný doklad o kúpe. Tovar môžete reklamovať aj písomne a poštou. To znamená, že reklamovaný produkt spolu s faktúrou a písomným dokumentom, ktorý obsahuje vaše kontaktné údaje, číslo objednávky, charakteristiku reklamovaného tovaru a jeho vady. Všetko potom pošlite na adresu Active food s.r.o., Kutuzovova 5/A, 831 03 Bratislava. Reklamáciu vybavíme do 30 dní a o jej výsledku vás budeme informovať.
 • Ako vás môžem kontaktovať v prípade otázok alebo problémov?
  V prípade otázok alebo problémov môžete jednoducho využiť online chat, ktorý nájdete v pravom dolnom rohu nášho webu v zelenom okne. Samozrejme, môžete nám tiež zavolať na telefónne číslo +421 948 205 400 alebo napísať email na adresu info@vitaminyprezdravie.sk. K dispozícii vám je online kontaktný formulár, ktorý nájdete na webe v časti „Napíšte nám“ (https://www.vitaminyprezdravie.sk/napiste-nam/).

Popis obchodu Vitaminyprezdravie.sk

Obchod ponúka veľký výber vitamínov, doplnkov výživy a iných produktov pre starostlivosť o zdravie za výhodné ceny a na jednom mieste.

Ponuka je skutočne široká. Nájdete tu vitamíny, minerály či doplnky výživy v tabletách i lipozomálnej, teda tekutej a ľahšie vstrebateľnej forme. Okrem toho tiež aminokyseliny, antioxidanty, oleje, ale aj krémy, gély, produkty ústnej hygieny aj zopár kníh o zdravej výžive.

Nájdete tu kategóriu produktov samostatne pre mužov, samostatne pre ženy, ale aj pre seniorov.

Počas pandémie koronavírusu boli do sortimentu zaradené tiež respitáry.

Web je veľmi jednoduchý a prehľadný, určený teda pre každého. Zoznam hlavných kategórií produktov v ľavom paneli je možné rozkliknúť na podkategorie, odkiaľ máte priamy prístup k samotným produktom. Ak ich je viac, môžete si ich filtrovať podľa odporúčania, ceny, predajnosti či abecedy.

Detaily produktov sú veľmi dobre spracované a obsažné. To znamená, že tu nájdete naozaj obsiahly popis produktu, jeho účinkov, zloženia, dávkovania a pod. Nič nechýba.

Pri kategóriách jednotlivých vitamínov či minerálov nájdete ich význam, funkciu a tiež výskyt v bežnej strave.

Na homepage pod zoznamom kategórií produktov nájdete Top 5 produktov. Okrem toho tiež ponuku aktuálnych noviniek či ponuku zvýhodnených produktov.

Za zmienku stojí aj sekcia „Aktuality“, ktorú nájdete v hornej lište. Obsahuje zaujímavé články o rôznych mineráloch, vítamínoch, tipy pre zdravie a veľa iného.

Výhody eshopu vitaminyprezdravie.sk:

-          Veľký výber

-          Kvalitné a overené produkty

-          Výhodné ceny

-          Rýchle doručenie

-          Pri nákupe nad 70 eur doprava zadarmo

-          Možnosť osobného odberu

-          Odborný blog v sekcii „Aktuality“

-          Profesionálna komunikácia

Nevýhody eshopu vitaminyprezdravie.sk:

-          Kamenná predajňa iba v Bratislave

Čo hovoria o eshope vitaminyprezdravie.sk zákazníci:

Veľká spokojnosť zákazníkov vychádza zo základných vlastností, ktoré obchod má. Tými sú veľmi rýchle a spoľahlivé dodanie, kvalita samotných produktov a ich veľký výber. Mnohí hovoria aj o prijateľných cenách a veľmi dobrej komunikácii.