Zľavy, kupóny a zľavové kódy Vitanella.sk

Všetky kupóny

Akcia

Zlacnené produkty

 • Platí do 29. 7. 2021
 • Využilo 14 ľudí
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 50€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 38 ľudí

Ako použiť kupón na Vitanella.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Vitanella.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Zľavový kupón“ a potvrďte tlačidlom „Použiť“.

Najčastejšie otázky pre Vitanella.sk

 • Aké možnosti platby mám ako zákazník na výber?
  K dispozícii vám je tradičná platba na v hotovosti dobierku, teda priamo do rúk kuriéra pri prevzatí objednávky. V hotovosti môžete platiť aj pri osobnom odbere v našej predajni. Ďalej môžete, samozrejme, platiť online bankovým prevodom, čo však môže trvať aj 3 dni. Preto odporúčam využiť najrýchlejší a najbezpečnejší spôsob, teda platbu online platobnou kartou cez zabezpečenú platobnú bránu. Akceptujeme karty VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Diners Club aj American Express. Ak ste schválený zákazník s obchodnou históriou, máte možnosť platiť aj na faktúru s dátumom splatnosti.
 • Ako mi bude tovar doručený?
  Využívame kuriérsku spoločnosť GLS, ktorá vám za poplatok 2,80 eur tovar doručí až na vašu adresu. Objednávku si však môžete prísť vyzdvihnúť aj osobne, kedy už, samozrejme, poplatok za doručenie neplatíte. Ak nakúpite v hodnote od 50 eur a viac, máte poštovné aj cez GLS zadarmo.
 • Ako postupovať, ak chcem zrušiť objednávku?
  Objednávku môžete zrušiť kedykoľvek pred jej záväzným potvrdením. Ak ju však už záväzne potvrdíte a odošlete, môžete ju stornovať len v prípade, že z našej strany neboli splnené dohodnuté podmienky.
 • Ako a kedy môžem odstúpiť od kúpnej zmluvy?
  Odstúpiť od zmluvy a teda vrátiť tovar bez udania dôvodu môžete podľa zákona do 14 dní od prevzatia tovaru. Tovar vrátite k nám so všetkou potrebnou dokumentáciou, príslušenstvom a najmä v neporušenom stave na vlastné náklady. Tovar u nás skontrolujeme a ak bude všetko v poriadku, vrátime vám peniaze.
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  Na každý tovar platí zákonná 24-mesačná záručná lehota, počas ktorej si môžete uplatniť reklamáciu na výrobné chyby alebo iné funkcie výrobku. Pri niektorých výrobkoch môžete byť záručná doba iná, napr. je vyznačená dobou spotreby, použiteľnosti alebo minimálnej trvanlivosti. Ak sa na reklamovanom výrobku preukáže odstrániteľná chyba, opravíme ju alebo vám vymeníme výrobok za nový. V prípade neodstrániteľnej alebo opakovanej chyby vám môžeme vrátiť peniaze, alebo vám tovar vymeníme za iný podľa vášho želania.

Popis obchodu Vitanella.sk

Hygiena je na prvom mieste. Potrebujete ju okrem domácnosti zabezpečiť aj vo vašej firme či väčších objektoch? E-shop vitanella.sk ponúka svojim zákazníkom predaj profesionálnej chémie pre GASTRO zariadenia a firmy ale aj poradenstvo, plány čistenia či zaškolenie personálu. V roku 2017 rozšírila vitanella.sk svoje portfólio aj o produkty, ktoré sú určené pre bežného zákazníka. Na jednom mieste nakúpite prírodnú kozmetiku, zdravé potraviny, produkty na osobnú hygienu ale aj domácnosť od rôznych výrobcov. Dobrá správa znie, všetko potrebné a nevyhnutné nakúpite naozaj za pár minút.

Kozmetika či zdravá výživa?

Aj vám sa pravidelne stáva, že z drogérie odíde bez vecí, ktoré ste pôvodne išli kúpiť? Nenechajte sa viac rozptyľovať a nakupujte z pohodlia domova. E-shop vitanella.sk ponúka svojim zákazníkom široký sortiment drogérie, prírodnej kozmetiky ale aj čistiacich prostriedkov či dokonca produktov pre pánov, ktorí si potrpia na úpravu brady či fúzov. A to stále nie je všetko! Stačí pár klikov a doplniť môžete aj zásoby zdravých potravín od výmyslu sveta. Chýba vám káva, cestoviny, džem, prísady na varenie alebo výživové doplnky? Sortiment vitanella.sk je naozaj bohatý o čom svedčí aj možnosť nákupu vybavenia aj drogérie pre gastro prevádzky. Tovar pre domáce a profesionálne použitie si môžete objednať alebo osobne zakúpiť v kamennom obchode o rozlohe 300 m2 v Trenčíne.

Výhody e-shopu vitanella.sk

 •   prehľadný e-shop
 •   široký sortiment pre domáce aj profesionálne použitie
 •   priaznivé ceny
 •   rýchle doručenie
 •   kvalita produktov

Nevýhody e-shopu vitanella.sk

 •   žiadne

Ako hodnotia e-shop vitanella.sk zákazníci?

Zákazníci, ktorí prostredníctvom e-shopu vitanella.sk nakúpili ocenili najmä široký sortiment a prehľadnosť produktov v rámci jednotlivých kategórií. Spokojní boli rovnako s cenami, rýchlosťou spracovania objednávky a doručenia tovaru.