5 vychytávok, ktoré potešia každého rodiča

5 vychytávok, ktoré potešia každého rodiča
Rodičovstvo je nádherné a zároveň náročné obdobie. Ak ním práve prechádzate, možno sa pýtate, či existuje niečo, čo vám ho dokáže uľahčiť a spríjemniť. Z eshopu alinda.sk sme vybrali 5 skvelých vychytávok, ktoré vás určite potešia! Tieto veci by mali dávať v pôrodnici. Potrebuje ich každý rodič.

alinda

Hracia podložka a vrece v jednom

Rozhádzané hračky na zemi? Nepríjemné stúpanie po kockách? Večný neporiadok? Hracia podložka a vrece v jednom je vychytávka, ktorú musíte mať. Hračky nemusíte vyberať z vreca, po otvorení sa vrece okamžite rozloží na zemi a funguje ako hracia podložka. Po dokončení hry stačí podložku stiahnuť. Hotovo. Upratané. 


Hracia podložka a vrece na hračky v jednom

Priemer rozloženej podložky je 130 cm

Samolepiaca tabuľa s kriedami

Počmárané steny? Malí umelci sa často potrebujú prejaviť aj mimo papiera. Práve pre nich je tu samolepiaca tabuľa. Stačí ju kdekoľvek nalepiť a nechať deťom popustiť uzdu fantázii. Pokojne ju použite aj na zamaskovanie pokreslenej steny. Nikomu to nepovieme.


Samolepiaca tabuľa s kriedami

Rozmery jedného hárku: 45x200 cm

Retro TV hracia konzola


Táto vychytávka je skôr pre zábavu rodičom a zaručene vás vráti do detstva! Kto by sa nepamätal večné klasiky ako Super Mario, Pac-Man alebo na bitky Mortal Kombat? Konzola obsahuje 620 vstavaných hier, čiže nemusíte používať žiadne kazety. Stačí si vybrať obľúbenú hru a zábava sa môže začať. Deťom neukazovať!


Retro TV hracia konzola, 620 vstavaných hier

Konzola obsahuje 620 vstavaných hier, čiže nemusíte používať rôzne kazety, alebo doplnky
Alinda.sk
Alinda.skNový kupón
5%
Zľava

Alinda.sk zľavový kupón 5%

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 993 ľudí
Alinda.sk
Alinda.skNová akcia
Doprava zdarma

Doprava zdarma na vybrané produkty

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 193 ľudí

Cyklovozík za bicykel pre deti

Cyklistických nadšencov táto vychytávka poteší. Ak chcete chodiť na cyklovýlety, no vaše deti sú ešte príliš malé, kúpte si cyklovozík. Zapojíte ho za bicykel a svoje ratolesti ťaháte za sebou. Je to oveľa bezpečnejšie ako sedačka pre deti.


Cyklovozík pre deti za bicykel, nosnosť 30 kg

e vhodný pre 1 alebo 2 deti, maximálne do 30 kg

Elektronická vysielačka s kamerou

Máme tu čerstvých rodičov? Práve pre nich sme vybrali elektronickú vysielačku s kamerou. Svoje bábätko budete mať vždy pod kontrolou. Vychytávka disponuje nočným režimom, vďaka ktorému môžete sledovať bábätko aj v noci a mikrofónom. Takže môžete k dieťatku aj rozprávať. Jedinou jej nevýhodou je, že prebaliť a nakŕmiť dieťa vysielačka zatiaľ nevie.


Elektronická opatrovateľka s kamerou

Dosah 200 metrov. (Dosah elektronickej opatrovateľky je meraný na rovnom teréne, takže steny v byte to môžu ovplyvniť.)
KÚPIŤ

Ak ste si nevybrali, vyskúšajte obchod 4Home, ktorý ponúka široké spektrum doplnkov do domácnosti. Môžete využiť aj 4home zľavový kupón.

Bonipo odporúča