Trendové audioknihy

Trendové audioknihy

V dnešnej dobe sa audioknihy tešia veľkej obľube. Nie každého baví čítať dlhé knihy a možno na to ani nemá čas. Audiokniha vám pomôže vyplniť chvíle rutinnej práce a zároveň prelúskať ďalšiu knihu. Vyskúšali ste už počúvať audioknihy? Ak nie, určite by ste mali. Možno sa aj vy pridáte k nadšencom tohto trendu.

Audiokniha je pomocníkom, ktorý vám priamo do uška prečíta všetky knihy. Šetrí váš čas aj váš zrak. Môžete vnímať príjemný hlas nejakého dabingu z audioknihy, ktorý vám možno pomôže so štúdiom či dopraje pocit relaxu, kľudu a oddychu a zároveň zapojí vaše zmýšľanie a cit pre realizáciu.


Výhody počúvania audioknihy

Ako sa vraví, čo počuješ, to si dvakrát rýchlejšie zapamätáš. Preto je audiokniha výborným pomocníkom pre študentov. Pri audioknihe je priestor na čítanie medzi riadkami a premýšľanie, či dokonca inú prácu. Pokiaľ ste laik v čítaní, ale zaujíma vás nejaké literárne dielo, nejaká kniha alebo iba chcete zažiť inú formu relaxu a vyplniť si čas, trend s názvom audiokniha je ako stvorený pre vás.

A my vám sem pridávame aj pár knižných tipov, ktoré by sa vám mohli páčiť. Samozrejme, literatúra je rôznorodá a je na vás, aký žáner si zamilujete a budete ho radi počúvať. Čítanie kníh je dobrodružstvo myslenia. 

V našej zbierke audiokníh nájdete podkategórie, ako detské, beletria, detektívky a mystery, fantasy a sci-fi, ale aj množstvo iných a taktiež nielen v slovenskom jazyku, ale aj v cudzom. Nájdete tu knihy reprodukované na CD nosičoch, ale aj klasické audioknihy.

artforum

Moji milí Slováci - CD (audiokniha)

Moji milí Slováci, to je fejtónová zbierka Júliusa Satinského. Ide o úprimné listy autora vlastnému národu napísané tesne po nežnej revolúcii.

Môj príbeh

Pôsobivé a inšpiratívne osobné spomienky bývalej prvej dámy Spojených štátov amerických.

Hoši od Bobří řeky - CD (audiokniha)

Příběh o skautských výpravách, plnění bobříků, i o ryzím přátelství. Vedoucí Rikitan dá dohromady partu dvanácti chlapců a utvoří oddané bratrstvo.

Artforum.sk
Artforum.skNová akcia
Doprava zdarma

Doprava zdarma pri nákupe nad 50€

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 67 ľudí
Artforum.sk
Artforum.skNová akcia
Zľava

Knihy do 5,99€

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 18 ľudí
Artforum.sk
Artforum.skNová akcia
Zľava

Audioknihy do 5,99€

  • Neobmedzená platnosť
  • Ešte nikto nevyužil

Bonipo odporúča